PDA

View Full Version : Малко объркан. Ако може съвети...



vpowerrr
02-25-2011, 07:49
Здравейте на всички

От доста време не бях пускал нова тема, но съм леко объркан и бих искал някои съвети.
Та работата е такава, че в момента просто немога да видя хубаво момиче. Хубаво, т.е. да ми хареса достатъчно че да искам да стане нещо повече. В никакъв случай обаче не казвам, че аз съм кой знае какво. Дори критерия ми за "достатъчно" не е много високо.
Преди няколко месеца, просто като се огледах си казвах "леле колко много хубави момичета", а сега е като "а..тая ква е? оная пък за к'ва се мисли? тая къв "задни части" има ;о". И така откакто скъсах с приятелката си(2 месеца). С нея ходехме доста малко време(1 месец), но се случиха много неща и държах на нея. Е не ми беше особено трудно да преживявам без нея (все пак 1 месец...не беше и приятно, но все пак..). И признавам, че бях и наранен. От тогава просто гледам на момичетата по друг начин. След бившата имах възможности, но когато усещах, че нещата се задълбочаваха гледах все някак да се "чупя". Дали от страх, че аз ще бъда наранен, дали от страх, че ще нараня момичето до мен, незнам. Но имам чувстото, че това ми пречи да си намеря свястна приятелка. Може би пък просто не искам някоя от "кифлите", а сериозно момиче.
Или пък може би трябва да започна да гледам на нещата от друг ъгъл?
Ето..пролича си колко съм объркан :D . Темата е сериозна и се надявам на сериозни отговори.
Благодаря : ))

Adynamia
02-25-2011, 07:52
Дай си малко почивка. Един месец не е достатъчно време да преодолееш момичето, с което си скъсал. Особено щом толкова си държал на нея. Мислиш, че с други момичета няма да се повтори същото привличане, чувства и т.н.
Оттърси се от критериите и се разходи по главната улица. Ще видиш колко обикновени момичета има, а и са точно под носа ти. :wink:

vpowerrr
02-25-2011, 07:57
Това за критерия незнам как си го разбрала, но нямам в предвид един ТОЧНО остановен външен вид с ТОЧНО остановено излъчване или нещо такова. Просто да изглежда що-годе добре.

Adynamia
02-25-2011, 07:59
Знам на къде биеш. Това "що годе добре" ти пречи. И тук е времето да кажа, че "любовта е сляпа".
Ти по какви притерии си "подбрал" бившата ? :-o

vpowerrr
02-25-2011, 08:09
Нали казвам, че не ги "подбирам" много. По абсолютно никакви критерии. Просто я видях и ми хареса. Това беше..без критерии, без "подбиране". Сякаш сега тя ми е критерия.. о.О

Adynamia
02-25-2011, 08:12
:-D Значи ще чакаш, докато някоя пак ти хареса.. :)
Както казах - дай си почивка. За всичко има време.. Не всички са 'надути кифли' :?

valdesbg
02-25-2011, 08:14
Афектиран си от факта че си зарязан. И сега момичетата са ти криви, че твойта скочубра не знае какво иска.

От друга страна щом сам си допуснал това да ти влияе по този начин... значи имаш нужда от сериозно напомпване на самочувствието, и да си вдигнеш критериите за всичко. Като начало да поработиш върху себе си доста. И после чак да казваш коя каква била.

А и стига сте го лъгали че любовта била сляпа. Хич не е сляпа. Хората са слепи.

vpowerrr
02-25-2011, 08:50
Не мисля, че имам такъв проблем със самочувствието. Това ми повлия защото имах чувства към момичето и бях по-чувствителен щом става въпрос за нея.

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 09:18
Първо си дай почивка и второ помисли.

vpowerrr
02-25-2011, 09:25
Първо си дай почивка и второ помисли.

Мислих, но имах нужда и от друго мнение : )

VaMpiRKaTaaa
02-25-2011, 09:34
Първо си дай почивка и второ помисли.

Мислих, но имах нужда и от друго мнение : )
Защо се раздели с гаджето си?
Опитай се да си я върнеш,ако я обичаш.
Ако ли не търси щастието си на друго място.
Все някъде ще откриеш сериозно момиче.

van1
02-25-2011, 10:31
Който много подбира... накрая мастурбира :D :D

puppynka
02-25-2011, 10:46
Здравейте на всички

От доста време не бях пускал нова тема, но съм леко объркан и бих искал някои съвети.
Та работата е такава, че в момента просто немога да видя хубаво момиче. Хубаво, т.е. да ми хареса достатъчно че да искам да стане нещо повече. В никакъв случай обаче не казвам, че аз съм кой знае какво. Дори критерия ми за "достатъчно" не е много високо.
Преди няколко месеца, просто като се огледах си казвах "леле колко много хубави момичета", а сега е като "а..тая ква е? оная пък за к'ва се мисли? тая къв "задни части" има ;о". И така откакто скъсах с приятелката си(2 месеца). С нея ходехме доста малко време(1 месец), но се случиха много неща и държах на нея. Е не ми беше особено трудно да преживявам без нея (все пак 1 месец...не беше и приятно, но все пак..). И признавам, че бях и наранен. От тогава просто гледам на момичетата по друг начин. След бившата имах възможности, но когато усещах, че нещата се задълбочаваха гледах все някак да се "чупя". Дали от страх, че аз ще бъда наранен, дали от страх, че ще нараня момичето до мен, незнам. Но имам чувстото, че това ми пречи да си намеря свястна приятелка. Може би пък просто не искам някоя от "кифлите", а сериозно момиче.
Или пък може би трябва да започна да гледам на нещата от друг ъгъл?
Ето..пролича си колко съм объркан :D . Темата е сериозна и се надявам на сериозни отговори.
Благодаря : ))
Още ти държи влага от тази връзка. Нормално е, с времето ще отмине. :)

vpowerrr
02-25-2011, 10:49
Който много подбира... накрая мастурбира :D :D Добри рими, остроумен си.

Ssummerjam
02-25-2011, 10:51
Като се отърсиш от спомена за бившата всичко ще си дойде на мястото. :)

jghgh
02-25-2011, 11:36
Сякаш сега тя ми е критерия.. о.О
Още я харесваш...
Сравняваш всички с нея - съзнателно или несъзнателно, но го правиш.
Тя ти е като липсваща част от пъзела и с колкото и сладки момичета да се срещаш, "все нещо не е както трябва" - иначе нямаше да ги отблъскваш или да се чупиш.
Просто нещо липсва. И това е тя.

Ясно е, че ще ти мине.
Не съветвам да се впускаш след раздяла отново във връзки.
По-добре си намери хоби.
Колкото повече мислиш за любовта и за приятелките, толкова по-зле, защото се фокусираш върху нещо, което за този момент ти е проблем, и не извличаш позитивизъм от мисленето за това нещо (любовта, връзките, етц). Само сравняваш и ти е кофти.
Бий отбой за малко и като си върнеш силите, се върни пак на фронта.

http://vbox7.com/play:b60ffa9e

againstyou
02-25-2011, 12:29
Спри да търсиш ! Те сами ще те потърсят.Времето лекува всичко.

stickyricky
02-25-2011, 12:35
абе държало му влага друг път.. секи си плещи квото си иска...верно..яките путаци са по трудно се намират... май емигрираха в гранд де лукс ддз ама кво ти дреме..има за сички достатъчно яки пички ке дойде не се муси,ше падне от небето и като приближи гледай да ти падне на куро и сичко ше е ок...а ако толко е проблем и сички толко разбират тука..нема ли некоя женска да му предложи услугите си бе..поне за един следобед..и без тва половината сте се залепили за тоа форум... поне нема да сте сами и ше имате живот... двама самотници праввят тих секс..поне съседите няма се оплакват..ае ае не се терикатете

vpowerrr
02-25-2011, 20:10
Мерси на всички за отговорите. Мислех, че вече съм го преживял, но иглежда не е така. Помогнахте ми доста. :)