PDA

View Full Version : Какво мислите за мутрите,фолкаджийките и.....



nkboy
02-25-2011, 14:28
Какво мислите за днешните мутри?
Какво мислите за тези,които само като ги погледнеш и те гледат на кръв?
Какво мислите за фолкаджийките, които вземат големи пари, а земеделецът,обработващ по цял ден земята си, едвам свързва двата края?

ShtrudeL
02-25-2011, 14:31
Не ме интересуват. Имам да мисля за един живот вече - моя.

А какво мислите за хората, оплакващи се и мрънкащи за тези неща?

TheBeliever
02-25-2011, 14:40
Не мисля за тях. Не ме засягат.

Greennight
02-25-2011, 14:41
Мисля,че всичко им се връща.Те си мислят,че като откраднат и ще остане безнаказано.Може за време да си живеят супер и безнаказано,но вижте,че 2/3 ги убиват на по 35 години или пък цял живот живеят затворени вкъщи с 20 бодигарда,страхувайки се за живота си 8-)

decent
02-25-2011, 15:08
Само да вметна, че фолкпевиците също полагат труд.
Трудът, в пазарното стопанство, се възнаграждава различно и това е едно от най- големите предимства на него пред плановата икономика.
Трудът им се възнграждава високо по ред причини, едни от най-важните:

1. Продуктът на труда им има голямо търсене
2. Продуктът на труда им е уникален ( за разлика от този на земеделеца)
3. Предлагащите този труд са малко, съответно конкуренцията е малка, съответно заплащането не е изкуствено занижено.
4. Конкуренцията между продукта на труда на отделните изпълнителки е малка, заради органиченото предлагане, съответно цената на продукта не е изкуствено занижена.

Не звучи справедливо може би, но аз не се сещам за справедлива икономическа или политическа идея (в това число включивам и комунизма).

Въобще- какъв може да е измерителят на това кой колко трябва да печели , освен този на динамиката на икономическите сили, социална полезност може би? Или всички да печелят по равно?

Не мога да намеря връзката между мутрите и фокпевиците, освен че може би си подхождат визуално.

CanisDirus
02-25-2011, 15:09
Мутрите са ми role-models.
Поп-фолк певиците са ми идеал за жени.

iLovePussyJuice
02-25-2011, 16:22
Мутрите са ми role-models.
Поп-фолк певиците са ми идеал за жени.Ти ташак си правиш, ама положението никак не е розово :D

baceto
02-25-2011, 16:43
http://football.sportal.bg/news.php?news=289525

мафия?

CanisDirus
02-25-2011, 17:00
Мутрите са ми role-models.
Поп-фолк певиците са ми идеал за жени.Ти ташак си правиш, ама положението никак не е розово :D

Розовото е демоде. положението е доста леопардово 8-)

Greennight
02-25-2011, 21:27
Корекоми ще направя аааз, маратонки ще продавам адидас! Най-накрая долари ще събера и за БМВ ще ги сменя! Да живеят мутрите, чалгата и ударната бригада врачански ватмани!

http://vbox7.com/play:92fe30ea

8-)

бтв: песента е чук, с класи над сегашните чалгии... :DКво става с твойта бригада Банишора Лайонс ? :razz:

semantics
02-25-2011, 21:33
Какво мислите за мутрите,фолкаджийките и.....

Мисля, че въобще не са ми предмет на размисъл.

Jeuelle
02-25-2011, 22:20
Колкото повече се говори за тях, толкова по-вървежни са :).

jghgh
02-25-2011, 22:25
Не ме дразнят толкова, колкото подражателите им.
Низките човечета, които се кефят как последните "са си направили парите" и се кефят на келешлъците, на мафиотските среди и искат да се набутат там на всяка цена. Обикновено такива нямат нищо против "мутрите и фолкаджийките" и даже някак им се кефят, че са додрапали до там 8-)