PDA

View Full Version : 18-ти рожден ден..!



penetration
02-25-2011, 15:40
Здравейте, казвам се Васил и другата седмица по това време ще ставам на 18 г. .. :P и съм се зачудил как да си празнувам рождения ден (все пак е пълнолетие) ? :-)

По мои идеи съм замислил да поканя вкъщи 4 групички например по 3-ма човека, които се познават - за да не са като в небрано лозе (от класа, уроци по англ., приятели и приятели на приятели може би). Ще купя 3 бутилки уиски, 2 водка и 4 литра бира - може би ще стигнат + безалкохолни, сокчета + храна (сандвичи и т.н..) . Наргиле нямам, за сметка на това пък имам много добра музика... 8) а се чудя какво да правя за да не скучаят гостите?

Очаквам някакви съвети, мерси..

Greennight
02-25-2011, 16:12
Като за начало ти предлагам да не взимаш чак толкова много алкохол.3 бутилки Уиски и 2 Водка са ти 5 литра чист алкохол за 12 човека....Тва е по почти 400 мл на човек...А като сложиш и бирата...Искрено те съвтетвам примерно да вземеш 2 литра уиски и 4 литра бира,щото иначе ако се напият зверси не знаеш кой кво ще счупи и кой къде ще повърне(от опит ти го казвам)Иначе може да разцъкате покерче,тва онова,да играете на истината или се осмеляваш и такива :)

radeberger
02-25-2011, 16:25
Вземи 3-4 уискита, водка не знам колко пиете (поне в мойта компания почти никой не пие), но вземи все пак. Купи и текила и лимони. И нещо друго ако се сетиш.
Има и малки, не чак толкова скъпи наргилета ;) .
Няма какво толкова да го мислиш, какво да правят гостите. Винаги сами си тръгват нещата.

За напиването - все пак ти си познаваш хората и ако смяташ, че много ще се изпонапият (както каза Greennight), намали алкохола.

Greennight
02-25-2011, 17:19
3-4 уискита и водка и текила :shock: Вие да не искате да изпонапивате цял клас бе хора ? 2 уискита и 4-5 литра бира са предстатъчно...

3oPuTy
02-25-2011, 17:45
Първо поразпитай кой к'во пие,защото аз,например,не близвам уиски,водка,текила и други подобни :? За сметка на това си пия доста бира,както и вино.Имам доста познати,които пък пият само дадена марка уиски/водка ... Вземи бадеми,някакъв колбас за бирата,фъстъци и някакви шоколадови бонбони.Сандвичи може,също така се запаси и с кафе в случай,че някой има нужда после :-D
А за забавлението - ами готина музика,за предпочитане няк'ви миксове (поне по мои наблюдения миксовете се предпочитат по време на купони),а останалата забава ще си дойде в последствие.


П.П.Ся се сетих за моя 18 рожден ден ... Вече беше 00:10ч. някъде и влизам с компанията в дискотеката ... Охраната ни проверява личите карти и ми вика "Моето момиче айде навън!Нямаш 18 години",при което му отговарям "Глупости!Вече съм на 18 години и 10 минути!!!" ... Последваха няколко секунди мълчание,а след това всички избухнахме в смях,а единия охранител ми вика "Евала!Сега заради хубавата приказка ела с мен да ви намеря някоя свободна маса - заслужи си я просто,а и няма да те оставим без подарък я!" ... На края и ме поздрави с песен :D ... Оффф още ме е яд,че не се запознахме лично,а си беше симпатяга на 21-23 някъде :o

LipSy
02-25-2011, 19:17
Аз тебе да те питам тоя алколох кой ще го изпие?! Страшно много е за всички! Ако искаш да си запомниш 18-я рожден ден с напиване, повръщане и после непомнене на нищо...давай. Ти и натам си се запътил като гледам...

penetration
02-25-2011, 19:32
Eми не точно, просто искам всички да са доволни и да си изкараме добре. :-P

LipSy
02-25-2011, 19:35
Eми не точно, просто искам всички да са доволни и да си изкараме добре. :-P

Е, дано да си изкарате добре, ама аз исках само да кажа хубавият рожден ден да не се провали.

ArrowsOfDeath
02-25-2011, 19:39
Хахаха добре бе, как може да ти е такъв ника :lol: Текилата не я взимай, щом ще има и други алкохоли. Тя по принцип се пие, когато всички са навити да удрят шотове. Иначе не се притеснявай, ако в началото не тръгне перфектно - след първата чашка ще се отпуснат, някой ще стане да танцува, друг с него и т.н. :) И много важно е да има момичета 8-)

penetration
02-25-2011, 19:44
Да.. 75% ще са момичета, няма да е коч парти :D

ArrowsOfDeath
02-25-2011, 19:45
Схемата е ясна значи - оставаш ги да се почерпят и запуквате шише или гол покер 8)

penetration
02-25-2011, 19:50
Значи доста събличане ще падне .. едно движение и два туза са при мене хахуаху 8-)

3oPuTy
02-25-2011, 20:04
Абе хора на мен не ми е ясно,защо всички пищите,че алкохола е много?!
В крайна сметка не е казано,че задължително трябва да се изпие всичкия ... Все пак е по-добре да остане,от колкото да не стигне :?
А и ако пича си прави рождения ден като мен по 2-3 дена нон-стоп ще му е изключително малко :-D

N0_feAR
02-26-2011, 15:34
само аз ли не съм привържаничка на уискито и водката :D не е като едно винце например хах
Към автора - един съвет от мен, бира + друг твърд алкохол = неочаквано ЛОША комбинация, особено за тези, които не държат на алкохол.
Освен това като се съберете у вас приятели с яка музика , алкохол и храна 100% ще ви е весело. Можеш да приготвиш и карти за едно покерче. Веднъж с едни приятели се събрахме на чипс, фъстъци и бира + игра на туистър :D честно ти казвам, размазахме се беше супер, та ако имате такова чудо у вас, препоръчвам ти го :D