PDA

View Full Version : Вдигане на "самолета"



MLK
02-25-2011, 18:00
Здравейте,
много ми е неудобно да говоря(пиша)за това,но нямам избор.Трябва ми помощ.
Преди време с гаджето ми бяхме сами у тях и се случи така,че решихме да правим секс.Тя е девствена аз-не.По време на любовната игра пениса ми беше готов за действие,но щом си свалих гащите,спадна.Не е там въпроса,че тя не ме възбужда,възбужда си ме и то много.Тя ми каза,че няма проблем,но знаех,че има.Срам ме е.От тогава насам просто ме е страх да правя каквото и да било с нея,за да не стане същото.До сега не съм имал такъв проблем.Моля,дайте ми някакъв съвет какво да направя.Дали нещо не ми е наред?Помощ :( :cry: :cry:

malkasladkaku4ka
02-25-2011, 18:26
спокойно . И един съвет сто процента се е почивствала тъпо ,така ,че се опитай да й покажеш ,че страшно много те възбужда. Всичко ти е наред или е на психогенна основа ,или просто в стаята или помещениято е било по-студено ,което също поне на мен ми действа на възбудата . Другия път се отпусни и затопли помещението :) Успех !

MLK
02-25-2011, 19:00
Ама не беше студено :( Едва ли е това проблема.Може би трябва да помисля за закупуването на някакво хапче?

jghgh
02-25-2011, 19:01
Човек, най-лошото което може да направи ТЯ, е да те обвинява. Не помня къде, но бях чела статистика, че младите момичета (за разлика от по-опитните) не са изобщо наясно какви могат да са причините за подобен "спад" и обвиняват себе си или партньорите си, присмиват им се, и с две думи - не показват никакво разбиране. Ти също не трябва да се чувстваш изобщо виновен, да се укоряваш и т.н. - нямаш идея колко често се случва това на младите мъже. Всяка втора тема в мъжките сайтове е за това, и на почти всяка девойка се е случвало приятелят й да "засече" - обикновено това става в началото на връзките и т.н.
Следващият път ще е много по-добре. Отпусни се.
Бил си превъзбуден, искал си да се представиш добре. Вътрешното напрежение, или каквото и да е там, ти е попречило да се задържиш в ерекция, но това не значи, че нещо не ти е наред. Най-лошото, което можеш да направиш е, да се паникьосаш, да се свиеш в себе си, или всеки път да подхождаш прекалено сериозно. Приемай нещата като на шега, защото ако спичаш може всеки път да ти пада от притеснение.
Нищо ти няма.
Следващият път ще е много по-добре. Отпусни се.

ri41
02-25-2011, 19:06
Ако не опиташ пак, няма да как да разбереш дали нещо не ти е наред, ние тука няма да ти вдигнем самолета

diana199406
02-25-2011, 19:27
Явно много ги мислиш нещата...просто се успокой и се отдай на чувства и емоции и ще ти стане работата.... :D :D

DarkTemplar
02-25-2011, 19:31
Ей, един път да сме на едно мнение с колежката jghgh. Тва трябва да се отбележи някъде. ;)

Пич, другия път любовната игра я правете на голо, допирът до женско тяло значително стимулира възбудата и самолета ще е постоянно в небесата. :)

shadowz
02-26-2011, 00:58
Пич и на мен ми се случи последния път подобно нещо.Не знам защо но когато е с дрехи ме възбужда супер много.Тялото и е нормално.При мен през цялата лЮбовна игра грам възбуда нямах,до самия край не ми стана, и се отказах ;х Не знам от какво е дали защото с нея го nрая за 1ви път или не знам дано не ми се повтори защото ще откача

MLK
02-28-2011, 12:28
Еми дано следващия път да няма проблем.Мерси мн на всички помогнали :-) :)

Macallan
02-28-2011, 15:59
Притеснение - адреналин - пенисът остава без кръв.

vip4o
07-03-2011, 18:14
И на мен ми се случи вчера същото . Неможах да го дигна , а момичето е хубаво . Беше гола , а аз бях само по боксерки и е лижех .... но докрая не ми стана и незнам защо. За 1 път ми се случва да не "дигна" самолета , но така като гледам не съм единствения . И мисля да послушам съвети на всички тука и да се отпусна :) .

SexPLozZiv
07-03-2011, 18:45
Еми дано следващия път да няма проблем.Мерси мн на всички помогнали :-) :)


Трябваше тя да го вдигне... нещо свирка... :D :D

OnlyMeAndYou
07-03-2011, 18:56
На всеки се случва. Ако пиеш повече кафе, го спри. Може и от това да е.
Може и от притеснение. Да си бил изморен. Варианти много. Замисли се кое може да ти е пречело.

RageAgainstTheMachine
07-04-2011, 06:23
На всеки се случва. Ако пиеш повече кафе, го спри. Може и от това да е.
Може и от притеснение. Да си бил изморен. Варианти много. Замисли се кое може да ти е пречело.

Действай копеуе , с теб сме 8-)

gabsit000
07-04-2011, 07:00
аз съм момиче..и едно мое бивше гадже имаше същата случка,когато решихме да го направихме..само че и двамата не бяхме девствени-поне той твърдеше,че не е ..не знам..не беше приятна ситуацията..ама кво ти пука,ще имаш нова възможност и ще пробвате пак,но трябва да си напълно отпуснат и спокоен,за да няма такива издънки повече... :)

ilovemyboyfriend
07-04-2011, 07:28
Хм ... при мен и моят приятел имахме такъв проблем ... но беше защото се притесняваше, че аз съм девствена - да не ме боли и т.н. - като момиче казвам - изообщо не ме притесни :) така беше само първия път . после всичко беше ок :)

Grizzer
07-04-2011, 08:05
Ами ако ти направи една свирка или ти ближе топките ще го вдигнеш ако ли не опитай с трибеста.....

IncendiaSanctus
07-04-2011, 20:40
И аз съм се сблъсквал с подобен проблем... Приятелката ми се обвиняваше, че нещо е в нея, че не се справя добре или нещо такова, което са пълни глупости, тя е невероятна... Единственото решение, което мога да ти предложа, е ПРАКТИКА. Още и още, пак и пак опитвайте... Опитвайте, докато стане... Орален секс, помага за отпускане и за "вдигане на самолета"... Тайната е да се отпуснеш, и да правиш това, каквото ти идва отвътре :Р

Grommash
07-05-2011, 08:25
Не си се концентрирал достатъчно. И на мен ми се е случвало, гадно е. Продължавайте си любовната игра и като усетиш че си на 100% действай, веднъж влезе ли, няма спадане. 8)

vassy
07-05-2011, 14:18
Спокойно! Прекалено много се притесняваш, не спарвай. Когато ти се притесняваш момичето ще усети и и тя ще се спари още повече! Бъди спокоен и вярвай че всичко ще мине нормално. ... Можеш да пробваш и по време на заигравките ви да си поразсъблечен както й тя ... Така няма да се притеснявате толкова а и ще сте още по-възбудени :) :) 8) В крайна сметка не е кой знае какво.

RageAgainstTheMachine
07-05-2011, 14:23
Хората ти го казаха. Не се притеснявай. Всичко е на психическа основа. Надхвай се. Мисли си, че няма да спадне. Ръгни малко позитизивизъм.

communicator
07-14-2011, 12:56
....даваш на максимална газ, пускаш задкрилките и някаде на 250-260 отлепяш носът, това е процедурата за миг 29А. Не забравяй да пуснеш светлините. 8)

vankata5555555
07-14-2011, 15:43
Вземи си трибестан(не е задължително да е български) и направо излиташ.