PDA

View Full Version : 'Индивидуална' диета?



StolenBliss
02-25-2011, 18:16
Значи по принцип всеки човек от различни неща напълнява. Възможно е някой да напълнее дори от плодове и зеленчуци. Та, чувала съм, че в София правят някви такива изследвания, за да ти кажат специално ти от какво напълняваш. Някой чувал ли е за тях?

ScarletBite
02-25-2011, 18:21
Да, чувала съм за това. Интересно звучи, но според мен е поредната рекламна зарибявка, целяща да ти вземе парите.
Истината е, че когато човек се храни балансирано, спортува и поддържа ума и душата си чисти и спокойни, той винаги изглежда добре и има хубаво тяло... дори и това хубаво тяло да не е точно като това, което гледаме по списанията. :)
Плюс това, не мисля, че ако ми излезе, че не напълнявам от моркови и шунка (например), бих била способна да издържа дори седмица, ядейки основно това.

Vikito0o
02-25-2011, 18:22
На мама една приятелка мн отслабна чрез някакъв ВЕГА тест ,но ето ти информация http://vega-test.com/ сама да видиш за какво става на въпрос,че и аз мн не съм наясно

StolenBliss
02-25-2011, 18:55
^Moже би точно за това става на въпрос, но да видим, може да се окаже, че някой си е правил такъв 'тест' :)

Aniiiii
02-26-2011, 00:02
Приятелка си го прави - не отслабна.
Смисъл те ди дават ОГРОМЕН лист с неща които да не ядеж. Ако го спазваш за дълго може и да отслабнеш малко.
На нея и бяха казали да не яде домати, че пълнеела от тях.

СПОРЕД МЕН, са глупости :) Не си давай парите само.

mynichka
02-26-2011, 06:23
Приятелка си го прави - не отслабна.
Смисъл те ди дават ОГРОМЕН лист с неща които да не ядеж. Ако го спазваш за дълго може и да отслабнеш малко.
На нея и бяха казали да не яде домати, че пълнеела от тях.

СПОРЕД МЕН, са глупости :) Не си давай парите само.
ха 8-) на една приятелка и казаха същото- да не яде домати 8-) Но и тя не отслабна

lixofana
02-26-2011, 09:58
Няма такова нещо като „най-добрата диета“ или „диета чудо“, универсална диета, която работи за всички. Диетите следва да бъдат адаптирани според индивидуалните нужди.

zarety
02-27-2011, 08:58
леля ми имаше този апарат с който се прави теста и много нейни приятелки отслабнаха така леля ми не но тя и не го ползваше много а за самия апарат той показва кое разграждаш лесно и кое не обаче струва 80кинта да си направиш такъв тест и ако спреш да ядеш тези храни от които дебелееш след 1година горе долу трябва пак да си направиш теста защотоорганизма ти вече сигурно ще се нуждае точно от тях а другите ще станат безполезни

fenkatakrisi952
02-27-2011, 09:08
Един приятел си беше правил преди 2 години и му бяха казали,че не трябва да яде грозде и да пие бира.И наистина щом ги спря започна да отслабва :) 8-)