PDA

View Full Version : замесват ме в какви ли не интриги



pink123
02-25-2011, 19:13
Хора,не отговарям за правопис ,че съм доста нервна и ще взема да счупя клавиатурата ... така значи моето училище си има собствен календар на което една съученичка е рекламно лице,тя не е кой знае колко хубава,но в този ден само тя беше с пълн униформа.Та малко след това едно момиче което случайно разбра една моя тайна я издаде на най-големия ми враг .. около месец се лутах в истината кой го е казал .. накрая разрах,че е тя .. в този ден разбира се почнахме да се караме .. и няма как след като предателката ми е от класа да не го пренесем и там този спор .. и така оназ потърси помощ от две момичета,които седяха пред нея и те почнаха при всяко влизане и излизане от класната стая да казват "страхувам се" следобеда тази дето е снимана на календара почна да ме обижда по скайп и аз нямаше как да не се защитя а и си казах в очите,че от как пристигна календара с нейната снимка самочувствието и се е дигнало до небесата и че не нищо повече от другите в този клас .. и тя разира се сее оплакал на сестраи която вчера е ходила на родителска среща и естествено е запознала класната ми с проблема за клендара .. а и аз в този спор както и в почти всички се измъкнах с думите "не се ми на нивото,кофато се качите ела ми говорете "
и днес за първи път осъствам и те всички са се нахвърлили върху мене и не само тези скоито съм се карала а и останалите които нишо не знаят и излзиа думи които се отнасятсамо за един чове,че всъщност съм ги казала за целия клас сегакласната е казала да ми свалят самочувствието зашот иначе тя ще го направи .. направо ми пребаха целата ваканция всички много дбе знаят в каква депресия изпадам доста често и сякаш сега когато ми епотръгнало те трябвадаг преебат .. вече незнам какво казах и какво не съм ала ми дайдтесъвети защото в понеделник след ваканцията мисля да говоря с класната и да и обясн всичко как стои аа тя ням да ми повярва защото 3 ма човека са зад нея и т едната от които прави най големите интрги в класа ама иначе аз виновна за всичко :-x :-x :-x :-x

Yina
02-26-2011, 17:09
аз предлагам да им теглиш една майна . не знам на колко си години но този тип спорове ми се струват детински . остави ги да говорят ще им мине по някое време , просто си намери няколко истински приятелки/приятели и не им обръщай внимание ;)

SexyChick7
02-26-2011, 17:54
аз помня като бях в 5 клас имах същия проблем но е продължи повече от ядмица така спокойно аз им теглих както е казано по-горе една айна и въобще не ми пукаше ....

mine
02-26-2011, 18:18
Позната история...
Само дето мен и още едно момиче ни изкараха зааа...да не казвам за какви...стигна се до директор..... и така нататък
Точно след 1 месец всичко се оправи :) Сега отново целия клас говори с нас :) :) :)

pink123
02-27-2011, 16:24
вижте мене за тия нищожества (защото за мен вече са такива) не ми пука ..ала класната ме е намразила заради тия пикли къде незнаят е*е ли им се или им се пика .. незнам какво ще става .. ала зам,че трябва доста добре да науча всичко по немски,че тая добре ще ме натисне .. а на уния мърли ще изчакам историята да затихне и след месец два три някой ще ги бие ми се струва ей така да внимават какво говорят :) :) :)

SchizoRat
02-27-2011, 17:23
Ми то и аз съм така, не говоря с класа си, класната ме мрази - пише ми ниски оценки, много ме натиска при изпити.. ама си знам правата. Опитаха се да ме изключат без да имам нито едно предупреждение, но не им се отдаде. Знай си мястото, запиши я тая скумрия някой път и и разкажи играта. Ако само им пращаш хора нищо ням да ти се оправи.

yeeee
02-28-2011, 12:34
Не им обръщай толкова внимание не си заслужава..всичко ще отмине след най-много 1 седмица...Don`t Worry Be Happy :grin: :D :lol: