PDA

View Full Version : Спешно е /помогнете



neopitnomomi4e
02-26-2011, 08:33
Искам да попитам:
Търсих но няма такова ,каквото искам да знам
преди това искам да ви помоля да не се майтапите,защото не знам и искам да разбера
Когато момичето и момчето правят секс момичето изцяло ли трявбва да е обезкосмено отдолу?
И
Аз знам че момчето поема инциативата изцяло негова ли е
в смисъл момичето какво трябва да прави.освен да е при него..

LadyDi
02-26-2011, 08:41
Добре дошла във форума.
Запознай се с правилата ни тук (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Освен това разгледай разделите ни, за да се ориентираш къде да пускаш темите си, за да получиш отговори.

storex
02-26-2011, 08:43
Не, трябва да има косми и то дълги и момчето трябва първо да я мине с горелката преди половия акт!!! Арменките са бая космати, така съм чувал аз...

LadyDi
02-26-2011, 08:53
storex, това да ти е последното такова мнение.
Още едно и ще ти е последното във форума.

neopitnomomi4e
02-26-2011, 09:02
много се извинявам :( понеже съм нова и за това така се получи,няма да се повтаря повече

LadyDi
02-26-2011, 09:05
Обезкосмяването отдолу е въпрос изцяло на личен избор. Можеш да си правиш "прическа" ако искаш, а ако се чувстваш по-удобно, можеш и съвсем да го махнеш. Също така, зависи и от това, какво предпочита твоето момче. Ако не се притесняваш, говори с него.

И не е нужно момчето да поема инициативата за секса. Ако ти се прави секс, можеш да му кажеш, да му покажеш и можеш ти да си активната.

Изобщо сексът се прави за удоволствие и не се следва някакъв ред, правилник или протокол.

neopitnomomi4e
02-26-2011, 10:45
:( нека и други да се присъединят ..и да споделите

renu6ka0890
02-26-2011, 10:51
Още не водя полов живот,но мисля,че като почна ще ми е по-приятно без косми.Сега ги махам рядко,но най-вече лятото-плаж,море не е много приятно да се виждат някви косми.

neopitnomomi4e
02-26-2011, 11:52
и аз къто съм на плаж,си ги махам...но за секс-а не знам дали всико да махна :(

TheBeliever
02-26-2011, 12:18
Струваш ми се доста не наясно с цялата тая работа "секс". Я преди да се чудиш какво и как да махаш прочети темата малко по-горе в този раздел "Обща сексуална култура" и тогава вече мисли дали да се обезкосмяваш или не.

Prank
02-26-2011, 14:05
Не, трябва да има косми и то дълги и момчето трябва първо да я мине с горелката преди половия акт!!! Арменките са бая космати, така съм чувал аз...

ххаах +1

unstoppable01
02-26-2011, 14:33
Аз махам всичко, по-добре се чувствам, но и си е въпрос на личен избор ако не ти харесва да махаш всичко недей :)

experiment_m
02-26-2011, 14:33
Няма правила за това кой е отгоре и кой е отдолу. И също така и за окосмяването. Някой бръснат цялата ливада, други се занимават с фигурирането й, а други държат храста да е е добре разлистен. :) Това се прави за удоволствие и е естествено, като има различни хора да има и различни идеали. Това си го обсъждай с половинката, като му дойде времето. Като не се изключва и възможноста да не се съобразяваш с мнението му по въпроса.
П.П. Повечето момичета са гладички или с фризурка. Пусни една анкета и ще се убедиш. :P

MlqkoSkakao
02-26-2011, 17:18
Хубаво е да се обезкосмяваш, повечето момчета предпочитат да сме гладички отдолу или може би най-много с някоя лентичка :) Има различни варианти - кола маска (боли, но наистина е много ефикасно), да се бръснеш, но трябва редовно, и др. А относно инициативата - не е задължително винаги момчето да води, може и ти да го изненадаш като поемеш нещата в свой ръце, но в началото ако си неуверена е хубаво да се оставиш в неговите ръце :)

xinfamous
02-26-2011, 18:11
махни ги.

malkasladkaku4ka
02-26-2011, 18:18
За махането на косми ,това си е личен избор. Аз махам всичко ,макар и да не водя полов живот. По-добре е да ги махнеш :) . А за секса си е индивидуално , може и ти да поемеш инциативата .. може и той. :)

JustAdream
02-26-2011, 23:43
Ако ти е за първи път според мен няма нужда ти да поемаш инициативи. Остави се на течението... отпусни се... и не мисли какво трябва да правиш и какво не :)

quattro4
03-03-2011, 19:43
като не е обезкосмено, после момчето ще има да си чисти лкосми от *я :razz: