PDA

View Full Version : Проблем



Fashion13
02-26-2011, 09:22
Здравейте!Имам проблем кожата ми е много суха и чак се бели,а имам много пъпки и червени петна+това тенът ми е много светъл(в пубертета съм)!Кой продукт ще ми е полезен?И някой хубав продукт за косата,защото чуплива,средно дълга и трудно се къдри!Ще ми кажете ли кои продукти подхранват,помагат за удължаването и осигуряват къдрици за косата?Мерси на всички,които ще помогнат!

geri9519
03-01-2011, 16:53
За косата-шампоан Gliss hair repair ;) на мен наистина ми помогна ...започна да ми цъфти и като си го взех...направо елиминира цъфтежа и ми заздрави косата страшно много :grin:

mayablek
03-01-2011, 20:02
За косата не знам, но за кожата според мен трябва да почнеш с нешата 1 по 1. Аз обикновенно съм привържаник на масла и растителни продукти, защото не пазвалят кожата колкото кремовете ако се ползват по-често.

TheBeliever
03-01-2011, 21:08
Дай малко повече информация. Суха ли ти е косата? В какво състояние е? Относно кожата - какви грижи полагаш към момента и какви продукти позваш?

Rebirthing
03-01-2011, 21:38
Не мога да си обясня как кожата ти е хем суха и се бели, хем има акне ?! По принцип акнето е показател за мазна кожа.

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 05:45
Не мога да си обясня как кожата ти е хем суха и се бели, хем има акне ?!


Сигурно е змя за тома :lol: ,защото на змийте им се бели кожата.

Fashion13
03-02-2011, 10:12
Ами косата ми е леко суха,а за кожата ползвах тоника на балеа,но ми излязоха още пъпки и го спрях.Сега ползвам на нивеа крем-гел и антибактериален стик пъпките ми започнаха леко да изчезват,но лицето ми се зачерви и кожата хвана нещо като коричка и пак се бели!И не не съм змия! :)

mynichka
03-02-2011, 12:52
Една приятелка беше така- ходи на козметик и и препоръчаха медицинска козметика на Avene, но не знам точно кой крем е! Защо не посетиш козметик или дерматолог?

TheBeliever
03-02-2011, 15:17
За начало си създай навик редовно да почистваш лицето. Сутрин и вечер с тоалетно мляко/лосион по твой избор и съобразен с кожата ти. Два-три пъти седмично ползвай ексфолиант - ще помогне за тези корички, които описваш.
За пъпките чувам много добри отзиви за Acne-out, но не съм го ползвала и не мога да кажа нищо от личен опит.

И аз съм със суха коса, моята обаче е много къдрава. Ползвам професионална италианска козметика за коса, но е трудна за намиране. Може да попиташ фризьорката си дали прави поръчки и да си закупиш от нея наистина качествени продукти.

GrippingBosh
03-02-2011, 17:32
За косата на Глис както казаха по -горе ,или на Елсев total repair ,препоръчвам ти 2 пъти в седмицата да си правиш маска с тривитаминол ,подхранва много и има блясък ,аз съм изключително доволна :)
за кожата - ходя на козметик за почивстване на лицето 1 път месечно и нямам проблеми с кожата почти, можеш да си купиш мляко ,тоник,ексфолиант или маска за твоя тип кожа и да ги използваш редовно.Почистването е много важно.Взимам си тези неща от Орифлейм или Ейвън ,но ти може да имаш предпочитания към други марки :) :-)

geri9519
03-02-2011, 19:15
За косата на Глис както казаха по -горе ,или на Елсев total repair
na men ot elseve-a mi izleze purhot :roll: