PDA

View Full Version : Тампони за девствени (за момичета)



MegiBoOm
02-26-2011, 09:35
Здравейте! Четох в темата за цикъл, че едно момиче беше питало какви тампони да използва,ако е още девствена и й се налага да отиде примерно на море, но така и никой не й беше отговорил?
Та и мен ме интересува същото нещо....Много ще съм благодарна, ако се отзовете! :-)

DiDiChKa
02-26-2011, 09:39
o.b. mini
http://merlin.pl/Tampony-o-b-reg-Procomfort-Mini-SilkTouch-8-szt_Johnson-Johnson-Poland-Sp-z-o-o,images_big,11,3574660142303.jpg

BaffaLsc
02-26-2011, 10:09
^ Да, такива.. или най - добре питай в някоя аптека..

MeLikesPie
02-26-2011, 12:18
Да ползва нормални. Аз съм ползвала от най-големия размер и не съм се прокъсала. И, да, девствена съм.

TheGirlNextDoor
02-26-2011, 12:21
мини си вземи..
btw какъв е смисала от "за момичета" след "тампони за девствени" 8-)

eLeHaGuLbertt
02-26-2011, 16:22
Иииии аз от това имах нужда. Миналата година, бяхме с племенника на леля и такъв гаф стана, като ми видя банския .. :oops: :D

MeLikesPie
02-26-2011, 16:26
Иииии аз от това имах нужда. Миналата година, бяхме с племенника на леля и такъв гаф стана, като ми видя банския .. :oops: :D

Интересно... :D :D :D

ScarletBite
02-26-2011, 16:30
Взимай си О.Би. Мини и слагай смело. Няма да се дефлорираш от някакво си тампонче с дебелината на кутрето ти, спокс :)

Pamaa
02-26-2011, 16:44
Взимай си О.Би. Мини и слагай смело. Няма да се дефлорираш от някакво си тампонче с дебелината на кутрето ти, спокс :)

++ :P

Felicityy
02-26-2011, 17:24
^ направо се чудя по някой път какви глупости пишете .. 7 см. :( Иначе по темата - ползвай обикновени тампони без да се притесняваш :) Не съм ползвала тези o.b mini, които ти препоръчват, но не ми се вярва да има кой знае каква разлика в размерите, по-скоро това mini се отнася до попивателността на тампона :-o :)

ScarletBite
02-26-2011, 17:42
К'ви 7 см, бе?! :shock:

Pamaa
02-26-2011, 18:28
Взимай си О.Би. Мини и слагай смело. Няма да се дефлорираш от някакво си тампонче с дебелината на кутрето ти, спокс :)

++ :P все пак химена е на около 7 сантиметра от отвора на влагалището 8-) :)
8 са. :?
Ob мини. :)
:lol: :lol: Хаха.. е добре, моя грешка, извинявам се :) Явно информацията, която съм чела е била грешна :-o ... и Пак да ме извините, заблудила съм се :? "У полово зрялата жена влагалището има дължина 7-10 cm" - това съм чела :lol:

FuckingFreak
02-26-2011, 18:47
Химена се намира в началото на отвора на влагалището, не на края.. :shock:

Иначе наистина ли когато си ги сложил правилно не ги усещаш?

Miichelle
02-26-2011, 18:58
обикновенни.... само трябва да внимаваш как го слагаш и си гледаш кефа

Pamaa
02-26-2011, 19:53
Взимай си О.Би. Мини и слагай смело. Няма да се дефлорираш от някакво си тампонче с дебелината на кутрето ти, спокс :)

++ :P все пак химена е на около 7 сантиметра от отвора на влагалището 8-) :)
8 са. :?
Ob мини. :)
:lol: :lol: Хаха.. е добре, моя грешка, извинявам се :) Явно информацията, която съм чела е била грешна :-o ... и Пак да ме извините, заблудила съм се :? "У полово зрялата жена влагалището има дължина 7-10 cm" - това съм чела :lol:
:lol: Ще ме довършите.Никакви 7 сантиметра,никакви 10, хименът е на ВХОДА на влагалището.
FuckingFreak, ако си го сложила правилно не трябва да го усещаш :)
Казах, че съм прочела това и съм се заблудилаа :-D Не искам да споря и казах, че съм се объркалаа 8-) :lol:

Kalliaa
02-26-2011, 20:10
АБе хора не са ли супер неудобни? :?
не знам, не че съм пробвала де, 8-)
ама ми се струва, че и да сложа такъв и той ше си падне сам :oops: :lol:

Mi6inka
02-27-2011, 08:33
Аз пък ще кажа, че всичко си е индивидуално... разбира се, че може да ползва нормални, без значение, че е девствена и при правилно поставяне не би трябвало да има проблем..но аз, примерно, дори и сега не мога с нормални.Като цяло тампон мога да сложа само в края на цикъла ми, когато вече течението е слабо, защото иначе ме заболява корема, или...по-скоро се подува и..абе некомфортно ми е..и също така ползвам мини тампони, макар, че не съм девствена..просто ми е по-удобно с тях

ScarletBite
02-27-2011, 09:18
АБе хора не са ли супер неудобни? :?
не знам, не че съм пробвала де, 8-)
ама ми се струва, че и да сложа такъв и той ше си падне сам :oops: :lol:
Глупости.
Когато си с тампон, не усещаш нищо, освен ако не си го внушиш - дори когато си девствена.
Няма как да падне, защото го слагаш целия вътре във влагалището, като краят му е на сантиметър-два навътре от входа (няма да се "изгуби" вътре, спокойно, после се издърпва с конеца, който остава отвън).
Ако се разкрачиш максимално и се отпуснеш, няма да усетиш почти нищо. Най-добрата поза е клекнала или легнала с вдигнати крака. Помагаш си с пръст.

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 16:52
Химена се намира в началото на отвора на влагалището, не на края.. :shock:

Иначе наистина ли когато си ги сложил правилно не ги усещаш?

Девствена съм и съм ползвала и мини и нормал на EVENT . И не се усеща изобщо понякога даже забравям,че имам 8) 8)

nessparty
03-29-2011, 20:03
Мии аз не използвам тампони, но помагат и хапчета (не си спомням как се казват), но трябва да почнеш да ги приемаш месец преди даа отидеш на море, за да не ти дойде, иначе няма да има полза ;)

RaisedOnRock
03-30-2011, 00:01
Мии аз не използвам тампони, но помагат и хапчета (не си спомням как се казват), но трябва да почнеш да ги приемаш месец преди даа отидеш на море, за да не ти дойде, иначе няма да има полза ;)
Никакви хапчета!

titinkaa
03-30-2011, 07:42
o.b. mini
http://merlin.pl/Tampony-o-b-reg-Procomfort-Mini-SilkTouch-8-szt_Johnson-Johnson-Poland-Sp-z-o-o,images_big,11,3574660142303.jpg

+

BEaUty_girl
07-02-2012, 07:25
O.B Pro Comfort MINI и Normal или Event MINI и Normal

Natallie
07-03-2012, 10:00
аз съм ползвала оb pro comfort. ако ти е много силно, вземи си от по-дебелите.. няма да те разкъсат, споко :D