PDA

View Full Version : помощ .. ;xx



PoliPz
02-26-2011, 09:36
Значи искам да ви помоля за съвет ..
Имам приятел, а с него сме от 3 месеца ..
преди харесвах едно момче, но не знаех какви са ми чувствата, той ми сподели неговите, а аз го отрязах .. той се отдръпна от мен и аз от него..
Аз играя модерен балет и на един мой концерт той беше дошъл и се разбрахме, а тогава като го видяях и не знам имам чувството, че разбрах какво искам и кого ..
Снощи също го видях и пак същото ..
Затова не знам какво да правя ..
Колкото до моя приятел .. еми аз вече не изпитвам същите чувства като в началото .. ;хх
Моля за:
1 съвет ..
2 да продължа ли с приятеля ми или да се боря за момчето което само като го видя и коремчето ми се преобръща?
П.С. мерси предварително и ви моля за съвет, не за нападки и обиди ;рр

Adynamia
02-26-2011, 09:38
Мисля, че сама знаеш отговора. :)
Зарязваш стария и отиваш при новия. Чисто, просто и ясно..

MilanowPz
02-26-2011, 09:39
Съвет... Седни насаме със себе си и НАУЧИ точно какво искаш ти и сърцето ти :)

за 2-рото.. сама трябва да решиш :) Живота си е твой :)

PoliPz
02-26-2011, 09:45
амии относно до MilanowPz
цяла вечер правих това..размишлявах и пак ми трябва още нещо за да съм окончателна с решението си..

BaffaLsc
02-26-2011, 09:54
Всичко зависи от чувствата ти. Изясни си много добре какво и към кого изпитваш, а иначе моят съвет е, щом с гаджето ти нещата не ти харесват и чувствата ти са се променили.. може би е най - добре да го оставиш и да се бориш за този, който наистина искаш.. но преди това помисли много добре..

MilanowPz
02-26-2011, 09:55
Еми щом трябва още нещо.. значи ти трябва още време :)...

и ти трябва разговор и с двамата.. според мен.. за да няма после скандали свибания и секфи други... ;дд

а нали знаеш че не само ти трябва да правиш опити :) трябва и момчето да направи нещо ... стига да му дадеш възможност :)

PoliPz
02-26-2011, 10:08
BaffaLsc да много си права.. трябва да седна и да го обмисля по добре .. :)
ми Миланов .. разговора с двамаата ше стане рано или късно ..


а нали знаеш че не само ти трябва да правиш опити :) трябва и момчето да направи нещо ... стига да му дадеш възможност :) .. ще му дам възможност стига да реша какво искам.. и съм сигурна че няма да го откъсна от мен още един път..

againstyou
02-26-2011, 10:36
Мисля, че сама знаеш отговора. :)
Зарязваш стария и отиваш при новия. Чисто, просто и ясно..

ognyanova95
02-26-2011, 10:41
най- добре 1 поговори с "новия" и после предприемай други действия

Phobiaa
02-26-2011, 10:46
Щом нещата с приятеля ти не вървят,няма смисъл да тъпчеш на едно място.

MilanowPz
02-26-2011, 11:40
добре.. за защо всички мислят че "новият" ще е по - добре от "стария" ?????

може пък той да не я заслужава.... мислихте ли над това ???

sladur4etyYy
02-26-2011, 11:52
скъсай с приятеля си, и без това сама казваш, че не го чувстваш, както преди. няма смисъл да си губиш времето.

BlueFace
02-26-2011, 11:56
Просто поредната история, в която някоя кифла не знае какво иска :? :? :? Но най-добре скъсай със сегашният ти. Момчето не заслужава да си играят с него. :? :?

MilanowPz
02-26-2011, 12:09
Просто поредната история, в която някоя кифла не знае какво иска :? :? :? Но най-добре скъсай със сегашният ти. Момчето не заслужава да си играят с него. :? :?

ще наричаш кифла.. само тази която познаваш и знаеш че е такава.... ае без такива мнения... без да знаете ИЗОБЩО за кфо става дума :)

BlueFace
02-26-2011, 12:24
Имам приятел....от 3 месеца ..

харесвах едно момче...не знаех какви са ми чувствата....аз го отрязах

като го видяях и не знам имам чувството, че разбрах какво искам и кого ..

еми аз вече не изпитвам същите чувства като в началото .. ;хх

Не си кифла,ок ;) Whatever makes you go to sleep at night ;)

MilanowPz
02-26-2011, 12:35
абе .. може така да изглежда но не е ;) защото я познавам :)

PoliPz
02-26-2011, 18:15
BlueFace ае по полека окей?
не съм кифла .. аа и ти неси човека които ще кажеш каква съм.. неме познаваш .. :) MilanowPz един човек пред, които винаги ше съм благодарнаа.. <3

BlueFace
02-26-2011, 19:10
BlueFace ае по полека окей?
не съм кифла .. аа и ти неси човека които ще кажеш каква съм.. неме познаваш .. :) MilanowPz един човек пред, които винаги ше съм благодарнаа.. <3

Така е, сега разбрах, главозамайващият ти правопис и потресаващата ти пунктуация ми го доказаха.

Biiiitch
02-26-2011, 19:34
Седни и помисли ти какво искаш. Ако не можеш да си с приятеля си, по-добре тръгни с другото момче. Всичко опира до това какво ти искаш. И се научи да пишеш.