PDA

View Full Version : ПОМОЩ! ;D



gummybear
02-26-2011, 15:01
ЗДРАВЕЙТЕ!Искам да Ви попитам как може, когато имам някави субтитри във филма на английски език да си ги преведа на бълг.език и така да гледам ? Моля Ви ,кажете как .. съжалявам ,ако има такава тема.Не видях ! МЕРСИ :)

GregoryHouse
02-26-2011, 17:04
Отваряш файла и със един речник ред по ред ги превеждаш.

Ако говориш за вградени във филма - не можеш да ги преведеш никак освен умствено...

cvitiogi
02-26-2011, 17:07
ЗДРАВЕЙТЕ!Искам да Ви попитам как може, когато имам някави субтитри във филма на английски език да си ги преведа на бълг.език и така да гледам ? Моля Ви ,кажете как .. съжалявам ,ако има такава тема.Не видях ! МЕРСИ :)

ми според мен си свали от някои саит субтитри!!!

Dimityr
02-26-2011, 18:21
имаше една програма дето можеш да превеждаш като едновременно гледаш и можеш да оправиш тайминга ако не е в ред :) не се сещам как се каззваше програмата но я бях теглил от замунда

bojestven1995
02-28-2011, 18:07
Имам следния проблем дисковото пространство в диск С постоянно ми намалява и компютърът се изключва понякога защото дисковото пространство дотига до 1-2 MB а в диск С не качвам нищо...

AreYouNoob
03-01-2011, 14:52
Имам следния проблем дисковото пространство в диск С постоянно ми намалява и компютърът се изключва понякога защото дисковото пространство дотига до 1-2 MB а в диск С не качвам нищо...
прейнсталирай си Win-a

По темата: в нета има много сайтове за субтитри ---> http://www.subtitri.net/

Cybershot
03-01-2011, 15:51
Отваряш с Notepad английските субтитри и вместо английски, пишеш българските. Те си имат тайминг всичко, само подменяш английските букви с български.

dakata123
03-02-2011, 08:15
Отваряш с Notepad английските субтитри и вместо английски, пишеш българските. Те си имат тайминг всичко, само подменяш английските букви с български.
Това е много лесен начин. Лично аз съм го правил на филма сексът и градът. Става, но е малко тръдко, ако не знаеш английски :D