PDA

View Full Version : Кофти ситуация



ddeennyy
02-26-2011, 16:16
Здравейте! Официално днес ми е ужасен ден! Пиша тук, защото съм почти сигурна, че ви се е случвало подобно нещо.Значи днес след като се върнох от София и се прибрах вкъще баща ми беше малко ядосан, но понеже исках да направя нещо с най-добрата си приятелка го попитах дали ще стане последва спор караници скараха се с майка ми и сега никой с никой не си говори, но това не е най-важното.Причината да пиша в този раздел е защото прецаках най-добрата си приятелка и не знам дали изобщо ще ми проговори.Не е чааак толкова сериозно но все пак го бяхме мислили със седмици и сега изведнъж :? .. Та кажете ми какво да правя как да и се извиня, защото аз наистина се намирам в безиосходица ..

VaMpiRKaTaaa
02-26-2011, 16:38
Какво си направил/а?
Опитай се да поговориш с нея..
Излезте,заведи я някъде..купи и подарък..
Извинии се.

Fiction7577
02-26-2011, 16:51
Обясни и как стоят нещата. Реванширай се по някакън начин.

Колко му е докато не си говорите у вас да се измъкнеш и айде 8-)

zlatit0o
02-26-2011, 16:53
VaMpiRKaTaaa не мисля, че е нужно да и купува подарък :? ще излезе така сякаш се подмазва

Обясни и какво се е случило, все пак не си знаела какво ще се случи.

btw.. забелязала съм, че като мисля нещо със седмици, накрая всичко се прецаква и не става така както съм го мислила.

Greennight
02-26-2011, 19:41
Обясни й ситуацията,дано те разбере.

SmilezZz
02-26-2011, 19:46
Просто й обясни какво е станало..
Все пак би трябвало да те разбере..
А всъщност когато плануваш нещата преди време,когато дойде времето да ги направиш - се прецаква.. Тейй,че предварително недейте да планувате,ами оставете нещата и живейте за мига.. :lol:

BlackEyedPeas
02-26-2011, 19:50
Еми просто й обясни какво е станало, дори и да е нещо срамно. Ако ти е истинска приятелка - ще те разбере!

danibebi
02-26-2011, 21:00
Отначало може да е разочарована, ядосана.. нормално е. Би трябвало до няколко дни да и мине, все пак. Просто говори с нея, ако още е ядосана почакай да й мине. Извини й се. Освен това, не вярвам да е било нещо, което не можете да направите и друг път. :)

Agllka
02-27-2011, 07:39
Щом ти е най-добрата приятелка, значи ще разбере... а междувременно се опитай да обясниш на вашите, че е важно за теб и че ще разочароваш приятелката си.... не ми е ясно какво е положението при теб, явно си от друг град и само от време на време се прибираш? ако това е положението, може да им обясниш, че след като се виждате рядко ти се иска в малкото време заедно да сте в добри отношения и да няма разправии - няма как да не подейства, повярвай ми от личен опит говоря ;)

BaffaLsc
02-27-2011, 08:13
Ако ти е наистина приятелка ще те разбере.. за какво да се сърди ? Все пак в живота не всичко става така, както искаме.. : )