PDA

View Full Version : отг



pipaloo
02-26-2011, 16:48
Значи ако питаш мене недей да си даваш парите за шибани дерматолози няма да ти помогнат ... аз дадох 40 лв на 1 на дерматоложна в софия за няма и 5 мин .... не ми прегледа дори и кожата на лицето... беше няква др ВЕЦОВА или нещо такова само дет ми пробута някакъв крем дет уж тя го е правила с сяра и мн исушава ... доста помага но не го ползвам защото , маха пъпката ама после оставя белег не точно , а червено петно .... ако питаш мене прави каквото правя аз :
1. Вземи си кризин т лосион против (причинителя на) акне а за черните точки след баня стискаш ги (те са единствените който не се разпространяват) и после слагаш на клечка за уши лосиона и мажеш малко щипе но няма по ефикасно нещо за черни точки поне за мене ...
2. Мий лицето с сапун dove или бочко (бебешки)
3.Вземи си крем бочко с таралеж от горе на капачката ... (ОБЩО 8 ЛВ)
4.Без кола , шоколад , и мазни храни (защото ти е мазна кожата) повече плодове .... пиша ти го тва щот чета тук там що и аз съм патил с тея пъпки ...
Всеки ден сутрин и вечер задължително с сапун аз използвам DOVE след което слагаш лосиона ... крема (бочко) само вечер щот нали ходиш на дск или някаде си наван през деня ....Не се здухвай излизай с приятели прави повече секс . :) тва беше от мен sorry за романа ама се надявам да помогна на някой ... аз имам пъпки и аз не повече от 2 3 пъпки ама пак ме харесват мацките и така айде бай бай и успех ;)

MegiBoOm
02-26-2011, 16:59
ОЩЕ ЕДИН ОБЪРКАЛ "нова тема" с "отговор" :D :D :D

kalpazanka
02-26-2011, 17:02
ОЩЕ ЕДИН ОБЪРКАЛ "нова тема" с "отговор" :D :D :D
Именно.