PDA

View Full Version : Чорапогащи и студ!



ledenakrasota
02-26-2011, 17:41
Навън е студ и замръзнах при положение, че нося чорапогащник и дебели чорапи. :shock: Вие носите ли? Какви-дебели или тънки? Ири просто чорапки? :-o И не ви е студено?!?!?


А как сте с бодитата? Потник или боди? Или и двете :)

britzy
02-26-2011, 17:44
Аз нося от тези късите за маратонки ииии едва издържам,днес бях с клинче,но същата работа.По принцип не понасям дълги,дебели чорапи,чорапогащи и етц .

А боди нося,без потник ,но ох пак ми е студено 8-)

TheBeliever
02-26-2011, 17:52
В този студ съм с пухкави чорапки и боди задължително. Като по-малка си изпатих от разголен кръст и не бих повторила никога. Чорапогащници не мога да нося. Некомфортно ми е с тях.

Тази година си взех дълго палто и в допълнение с ботушите нямам големи проблеми със студеното време. Само носът и ушите ми замръзват. 8-)

kalpazanka
02-26-2011, 17:53
Нося дебели чорапогащи- 100 den. Клинове не харесвам.
По въпроса за бельото- имам си комплектчета различни цветове потничета+бикини.

darkness848
02-26-2011, 18:16
Аз не нося чорапогащник... Некомфортно ми е.. 8-)
И потници не нося, нито пък бодита :D
Пък за чорапки... Нося от тези късите за маратонки...
Клинче нося само когато съм с пола през зимата или пък когато поличката си изисква да се носи с клин :D

gabi7u
02-26-2011, 18:17
не нося чорапогащи, слагам обикновени чорапи
и дънките на голи крака.
Боди понякога слагам,
но в повечето случаи блуза на голо в/у сутиена, понеже боди и потници се очертават от блузите..
но не ми е студено ..

Pamaa
02-26-2011, 18:18
Ами днес цял ден обикалях из Плд. и не ми беше чаАк толкова студено, н о аз тази зима си я изкарах с тениските и ризките :-D , иначе си нося боди, но не и чорапогащи. . Майка ми първоначално ми пилеше, че ходя леко облечена, ама жената се примири :lol: .

katericArofl
02-26-2011, 19:26
А ма то си е за вас бе.. вие ще си навлечете проблеми с бъбреците, яйчниците, ще ревете след някоя година държавата да отпуска повече пари за инвитро, ама нема..
п.п. на никой не го пожелавам!

по темата: обикновени чорапи или термо, зависи какви хвана..
боди lвинаги.
потници/чорапогащи не нося под блуза/панталон.

cyclops
02-26-2011, 19:34
Нося бодита, дълги чорапки - по 2 чифта 8-) и в най-студените дни , когато е към -10 слагам и чорапогащник. Но ако мога без, най-добре..много мразя

MaLkaTa_LaDy
02-26-2011, 19:35
Зимата излизам по същия начин облечена, както и пролетта, само че с по-дебело палто.

anonymous708973
02-26-2011, 19:44
Боди задължително. Голям студ е иначе. Не нося потници от 4-5 години вече. Измъква се, трябва да се загащи до подмишниците... абе, не е яко :Д
Чорапките ми се нормални, не са термо/пухкави/хавлиени. Нормална дължина, нямам идея какви се водят.
Чорапогащници не нося, побърквам се с тях!
Клинове избягвам - само по физическо си щъкам с един, а една роклична я нося с клин - бяха си в комплект.

Напоследък обаче съм станала супер зиморничава!
Ако имаше начин да си сложа нещо на носа да ми го топли... наносник примерно :lol:

MeLikesPie
02-26-2011, 19:59
^ За целта си оплетох шал-яка и си го връзвам над носа! :grin:

Иначе почти винаги съм с боди и клин, бодито го закопчавам над клина, за да не ми пада 8-)

Зимата просто няма шанс да обуя къси чорапи, голи глезени не допускам!

iiordanova
02-26-2011, 20:12
Боди - задължително.
Клин - обух точно един път тази зима.
Чорапогащник - не нося ..
Чорапките са ми от по-плътните.
Много зиморничева съм тази година. 8-)

Preska
02-26-2011, 20:13
Ами от тънките чорапогащници и късите чорапи и боди задължително поне през зимата!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

dead_princess
02-26-2011, 20:20
Бодита и чорапогащници не нося.Клинове само по физе или с някоя туника.

RY
02-26-2011, 20:20
Чорапогащник-винаги.Бодитата не са ми удобни,чорапи слагам почти винаги,а потниците не нося от няколко години. 8-)

GrippingBosh
02-26-2011, 21:02
Нося боди задължително,кръста ми старая да го пазя.Имам и с дълъг и с къс ръкав.Чорапогащник също от тънките ,чорапи по-рядко ,ако в тоя студ изляза без чорапогащник ще умра! :D

Biskfitka
02-26-2011, 21:11
Потници не нося,много ми е грозно с тях 8-) бодита-имам 3...две черни от тия като прозрачни и едно бяло,нося като е студено.Чорапогащник-само ако съм с пола или рокля ест.
Чорапките ;д -имам от тия хавлиените,но тях повече вкъщи.За навън нося от прозрачните,тънки...силикон ови се водят май нз :D

scanadal
02-27-2011, 06:08
Нося боди задължително,кръста ми старая да го пазя.Имам и с дълъг и с къс ръкав.Чорапогащник също от тънките ,чорапи по-рядко ,ако в тоя студ изляза без чорапогащник ще умра! :D
Аз зимата се навличам с по 5-6 блузи :-D Много съм зиморничева и не понасям да ми е студено.Нося бодита,в големите студове слагам и потник под бодито,дебели пуловери,чорапите ми са от най-обикновените с дължина до глезена,а чорапогащници слагам задалжително да ми е топло на краката и дупето :D

rosencetooo
02-27-2011, 06:25
Боди задължително си нося .. или потник или полу поло с дълъг ръкав :)
Чоропогащници не нося :) Слагам когато съм с пола , и гледам да е за по-малко време , защото съм алергична и не трябва да нося чоропогащници..
Иначе няма значение кой сезон сме обичам да си ходя само по клинче :P Супер ми е удобно ;)

Lorein
02-27-2011, 08:28
Потници отдавна не нося, винаги са ми били много неудобни. Бодита нося задължително постоянно. И то не само през най-студените дни на зимата, ами като се почне от късна есен до пролетта. 8-) И аз съм си патила като малка и затова гледам винаги да си пазя кръста. Чорапогащници обувам от време на време, когато ми е по-студено. Иначе си имам и едни калци, които също ползвам от време не време. Когато ми е много студено, тази седмица се случи 1-2 пъти да си обуя клин под дънките. :D И чорапки специално през зимата не ползвам от тези, които са за маратонки, а от другите с нормална дължина - всякакви, но главно хавлиени и такива по-дебелички.
Зиморничева съм, какво да направя. Поне ми е топло! :D

psych0
02-27-2011, 09:08
Нося боди задължително,кръста ми старая да го пазя.Имам и с дълъг и с къс ръкав.Чорапогащник също от тънките ,чорапи по-рядко ,ако в тоя студ изляза без чорапогащник ще умра! :D

bloodyF
02-27-2011, 09:09
дебел чорапогащник, нормални чорапи (тънки но по дълги), дънки, боди с къс ръкав, пуловер, ботуши,шапка,шал,ръкавици


като съм облечена така не ми е студено :lol:

Sasha2k8
02-27-2011, 09:12
Аз без боди и по-дебели чорапки през зимата не мърдам от нас. А в най-студените дни съм си обувала и клин под дънките.. :D :D Предпочитам да си ми е топличко отколкото да ми тракат зъбите от студ и да се разболея.. :)

marin4itu
02-27-2011, 09:22
Боди задължително слагам винаги. Клин под дънките слагам като е по-студено, от порядъка на -10, -15 градуса. Колкото повече раста, толкова по-зиморничева ставам :D

BaffaLsc
02-27-2011, 09:44
Зимата нося по - дебел чорапогащник , но не винаги..
Иначе.. винаги съм с боди , освен лятото..

lixofana
02-27-2011, 09:48
Аз съм много зиморничава и през зимата ходя с дебел чорапогащник под дънките и вълнени чорапи. Имам проблеми с бъбреците и затова винаги нося боди.

WaterLilly
02-27-2011, 10:15
Рядко си нося бодитата, всичките са ми като потничета, а чорапите обикновено са ми от късите, за маратонки. Чорапогащници не понясям, само се свличат. >.< Както и шалове и шапки, излишни са ми.
Не ми е чак пък толкова студено.

sasec
02-27-2011, 10:25
Чорапогащник слагам понякога. Чорапите ми са нормални, но понякога слагам и хавлиени чорапи, че краката ми много замръзват. Потници също нося.

cherrygloss
02-27-2011, 10:25
Боди задължително слагам винаги. Клин под дънките слагам като е по-студено, от порядъка на -10, -15 градуса. Колкото повече раста, толкова по-зиморничева ставам :D
Същото 8-) без боди не мърдам, иначе съм с дълги ботушки с агнешка кожа вътре и палто и не ми е студено. 8-)

placebo
02-27-2011, 10:54
през зимата винаги нося боди - почти всичките ми са с презрамки потниците не ги нося вече от няколко години :D
чорапогащник и клин нося когато навън е много студено а чорапите ами през зимата гледам да обувам от тези с нормална дължина а не тези за спортни обувки :)

Colouring
02-27-2011, 11:54
бодита-задължително!Не мога да си представя да излезна през зимата,когато навън е студено и да съм без боди.Свикнала съм да нося вече и ми е много удобно!Имам ужасно много-най-обичам с презрамки,но имам и с къс ръкав няколко,както и едно с дълъг.

чорпогащник-1-2 пъти през зимата.. ама засега тая не съм сложила още 8-)

клинове-не

Чорапите ми са дълги и топлички!
Абе,слагам якето,шала,ръкавиците и едни по-топли ботушки и съм готова.
8-)

Ewok
02-28-2011, 08:04
На мен по принцип много рядко ми е студено.
Много мразя да имам нещо под панталона, а чорапогащници не понасям.
Чорапките само може да са по-дебелички, но не ми пречи и с терлички.
Бодита имам, но ги слагам рядко.

LaChupacabra
02-28-2011, 08:35
Аз без боди и по-дебели чорапки през зимата не мърдам от нас. А в най-студените дни съм си обувала и клин под дънките.. :D :D Предпочитам да си ми е топличко отколкото да ми тракат зъбите от студ и да се разболея.. :)

дам и аз така...имам боди и с дълъг и с къс ръкав и си менкам просто... клин нося по дънките рядко...само когато ми е много студено... а чорапи нося едни дооооооста дебели ама не чак толкова високи 8-) предпочитам да ми е топло отколкото студено....

Rebirthing
02-28-2011, 08:42
Мога да понеса тънък чорапогащник, но дебел...едва ли. Зимата не нося нито едното, нито другото. От потниците имам травма направо :D като малка майка ми все ме караше да ги обличам, за това много ги мразя. С бодитата съм скарана, ужасно неудобни са ми. Клинове обожавам :smt007 . Чорапите ми повечето са късички, на мен ми е много удобно с тях, даже в момента съм с такива.


Дебели пуловери почти нямам, не ми харесват как ми седят, палтото обаче ми пази топло, харесвам го,
защото е дълго. Ботуши имам три чифта, едните са Guess: http://images.asos.com/inv/y/5/215/1254744/black/image1xxl.jpg, вторите UGGS http://images.asos.com/inv/media/6/9/3/7/1307396/cream/image1xxl.jpg и третите са едни апрески на Nike http://shopzone.bg/image/cache/data/2010/11/dsc_3830-138x184.jpg по-голяма снимка не можах да намеря, но апреските са чук, много топли и приятни :) в сравнения с първите, UGGS-a и Nike пазят доста по-топло/
Шапки много не обичам, развалят ми косата :D но нося ушанки понякога. Ръкавиците често ги забравям, шала също, но иначе много си ги харесвам :D.

Абе общо взето ходя доста разголено, но на мен до -1 градус не ми е студено, а и нали гъзарията ме топли :D.

pinkflower
02-28-2011, 09:47
Оо боди задължително и по-дебели чорапи,даже в повечето случаи по 2 чифта.По принцип краката ми винаги са студени и се опитвам поне на тях да им е топло :D
Чорапогащници много мразя,особено от тия тънките :-x Иначе от по-плътните са ми ок,но не и за под дънки,само за пола/туника/рокля.
Потници отдавна спрях да нося,сиг преди 7-8 години,много ги мразех,че само се разгащваха и кръста ми пак беше гол :X
Ръкавици също много мразя,слагам само ако имам някакъв багаж да нося и не мога да си бръкна в джобовете :D

SHEsaREBELxxx
03-02-2011, 17:26
аз тази зима си я изкарах с тениските и ризките :-D Майка ми първоначално ми пилеше, че ходя леко облечена, ама жената се примири :lol: .
хаха и при мен така

ходя винаги с боди, просто не мога да си представя да изляза без боди, само дето имам единствено с презрамки, пак върши работа.. може да сложа и някой потник ..чорапи каквито хвана от шкафа 8-) имам най-обикновени. А чорапогашници почти всеки път се ми е тая дебели или тънки, малко са неудобни, ама все пак ми е що годе топло с тях

pitfall
03-02-2011, 17:39
чорапогащник абсурд да обуя, клинове също (освен на туника)
чорапки... от тези за маратонки 8-)
боди нося в големите студове, но без ръкави ..

HotHeaded
03-02-2011, 17:52
Не нося нито чорапогащник,нито клин,нито дебели чорапи,нито бодита или потници..шапки,шалове и ръкавици също :D
Просто не съм свикнала и не ми е удобно :D

yeeee
03-02-2011, 18:02
Не нося нито чорапогащник,нито клин,нито дебели чорапи,нито бодита или потници..шапки,шалове и ръкавици също :D
Просто не съм свикнала и не ми е удобно :D и аз съм така 8-)

neeDaBosS
03-02-2011, 18:09
Винаги началото на зимата ми е много трудно да нося бодита,но после не мога без тях.Клинове/чорапогаши под дънки НЕ обличам.Само на туники,поли :) Чорапките ми са от обикновенните,нито дебели нито тънки.От тея за маратонки обувам като се постопли.В големият студ когато се прибера от училище,вече съм станала ледена статуя за това обувам понякога термо чорапи..Много са мекички 8-)

3oPuTy
03-02-2011, 18:15
Потници - неееееее!!!
Чорапогащници - нееееееее!!!
Чорапки - само дамски (т.е. от материята,от която се правят чорапогащниците)!
Бодита - рядко,хипер рядко!

Едит:Аз зимата рядко ходя с по-дебели блузи,а к'во остава за дебели чорапи/клинове и т.н. :D тази зима,например,си карах с пролетно-есенния гардероб :)

ann321
03-02-2011, 19:25
Ооо,без боди рядко излизам.Обикновенно боди и блуза отголе,но ако е мнооооого студено,слагам боди,плътен потник над бодито и блуза.Чорапогащници и аз рядко,но ако е студ и клин съм склонна да сложа под дънките.Ходя си с нормални чорапки,но ако сутринта хвана по-дебелички не връщам :D

Djenka
03-02-2011, 19:38
Тази зима си щъках с тениски и суичърчета отгоре - майка не беше много доволна, ама се примири 8-)

По принцип през декември-януари-края на февруари носех бодита без ръкави, чорапогащници и дълги чорапи {до малко под коляното} ии си ми беше много топличко :grin: Потниците много-много не ги харесвам :?

Иначе отгоре носех само якето и шапка, и ръкавици, ако беше много студено. По шалове много не си падам... Оплитам се в тях 8-) :P

vampire_girl_
03-02-2011, 19:46
Боди задължително. Голям студ е иначе. Не нося потници от 4-5 години вече. Измъква се, трябва да се загащи до подмишниците... абе, не е яко :Д
Определено е така за потниците :D
Иначе боди нося почти винаги.Чорапогащници/клинове не обичам. Дългите чорапи са ми супер неудобни.Шапките ми сплескват косата,а с прекалено дебели или няколко ката дрехи ми е гадно...
Предпочитам да ми е студено,но удобно :lol:

ledenakrasota
03-02-2011, 19:53
Само аз ли се навличам и пак ми е студено?!?!? :-# :-#

Може би, защото имам нарушено оросяване, но е само на ръцете.И ходилата са ми студени.


При минусовите температури, ми беше добре,а днес и онзи ден-бля! :(



Аз нося бодита, а потниците ги отказах. Чорапогащите - от по-тънките с някаква хубава бродерия, като цветя и такива :-)
И ако съм с обувка съм с по-дебел чорап, а с ботушите с по-тънък. :)

tItEufFf
03-02-2011, 20:02
Аз си слагам вълнен чорапогащник ..
А пък ако съм с някоя рокля си слагам 2 или 3.. ;д

whitebunny
03-04-2011, 21:16
не нося чорапогащници, клинове само с поли или рокли, чорапките са ми нормални от онези късичките, потници не нося... не помня от кога само боди :oops:

SUNinTHEsunset
03-04-2011, 22:01
Боди нося от есента до пролетта,чорапите са ми обикновени,имам и от по-дебеличките де :oops: :D .Чорапогащници просто не мога да търпя,ръкавици също...Шалове рядко нося.Та общо взето излизам със боди(понякога и две :razz: )блуза,дънки,дълго дебело палто иии ест ботуши и винаги ми е УЖАСНО СТУДЕНО :o

loveyouforever
03-04-2011, 22:41
Толкова ми е студено, въпреки че нося боди, чорапогащник и дебели чорапи.... и ми се мокрят краката, защото времето е супер гадно: хем е студено, хем е една гадна киша, колкото да ми намокри краката и да се разболея .... не знам, не издържам вече на тоя студ, писна ми, искам да идва пролетта вече, да стане малко по - търпимо времето, малко по - топличко и по - приятно. :(

flower757
03-04-2011, 22:59
Нося чорапогащник , дебели чорапи /понякога и едни тънки , да ми закрепят дънките за ботушите , да не се вадят 8-) / , боди задължително /понякога и потник/... че съм зиморничева - зиморничева съм си , ама в тоя кучешки студ на кой няма да му е студено?!? .. :)

Molzinka
03-05-2011, 07:35
чорапогащници не нося, защото не са ми удобни, но слагам клин и отгоре нали панталона и ми е г/д добре сега, но като е супер студено, не върши работа :?

teenems
03-05-2011, 14:28
Можеш да пробваш с клин и има едни чорапи ,които стигат някъде до коляното :) .А и ако носиш апрески или каквито и да е ботуши опитай с дебели,топли стелки :)

Greshka
03-05-2011, 15:47
Аз цяла зима ходя с чорпогащник и чорапи над коляното и боди(отгоре с дънки).Не ми е студено.Ако искаш пробвай да си вземеш чизми или по-високи топли ботуши. :)

annamari
03-05-2011, 17:00
боди задължително, чорапи квито хвана от шкафа и такамм :)

BabyAnn
03-09-2011, 16:56
Аз не съм особено зиморничава, но всяка зима има период от един месец, в който нося чорапогащник, дебело (боцкащо ) боди (да го държи вдигнат, иначе се изсулва), дебели чорапи, пуловири задължително поло и все плетени. :? Потници не нося от 4 клас. Мразя да се загащвам. Впрочем, по едно време много се носеха бодита прашка - какъв е смисълът, щом е ВЪРХУ бельото. Обаче докато ходим то нали малко се прокрадва "сиджимката" и в тоялетните висим да си оправяме модитата. :(

iwssuto
03-09-2011, 17:31
потници - не
боди - м ,,, да :-D
чорапки - да но не и чорпогащи :-x

Biskfitka
03-09-2011, 17:53
Аз не съм особено зиморничава, но всяка зима има период от един месец, в който нося чорапогащник, дебело (боцкащо ) боди (да го държи вдигнат, иначе се изсулва), дебели чорапи, пуловири задължително поло и все плетени. :? Потници не нося от 4 клас. Мразя да се загащвам. Впрочем, по едно време много се носеха бодита прашка - какъв е смисълът, щом е ВЪРХУ бельото. Обаче докато ходим то нали малко се прокрадва "сиджимката" и в тоялетните висим да си оправяме модитата. :(Е и аз нося ''бодита-прашка'',защото си нося прашки по принцип.Ама не знаех,че е било модерно 8-)

UniCoWN
03-09-2011, 19:38
Потници не нося от 3-4 клас, нося бодита, но не винаги. + това всичките ми блузи са от тези тъничките трикотажни.
Чорапогащници не понасям, чувствам се много некомфортно.
Клинове също не нося (за излизане, но пък из къщи се мотая по клин) -> само по дънки.
Чорапи - само от тези късичките до глезена, дългите отдавна съм ги зарязала, не са ми удобни. Btw ходя с маратонки 8-)
Общо взето, винаги съм най-леко облечената.
Преди малко дори излизах навън ей така, по клинче и тениска. 8-)

maximenbs
04-02-2011, 12:17
Сори мили дами че пиша в тази тема. Аз съм момче и ходя още по леко облечен, цяла зима по къси панталони, къс ръкав и бос с обувки без чорапи. На 24 февруари в големия сняг в Бургас ми влезе сняг в маратонките. Като се връщам от тренировки и плуване съм по чехли дори макар че е зима. Но момичетата от нашия постоянно ме бъзикат но и се радват като ми гледат епилираните ръце и крака. :grin:
Така че UniCoWN споко, много си си добре даже, не си най леко облечената.