PDA

View Full Version : Не знам защо, обаче ме е страх



vaLq_14
02-26-2011, 18:06
С него сме заедно от почти 3 години, но напоследък виждам, че само си губим времето. Причиниета не са важни в случая. Не пускам темата заради това. Да кажем, че просто сме напълно противоположни в това, което искаме и нямаме бъдеще заедно, Но той явно не го вижда и е като обсебен. До сега не ми е давал поводи да се притеснявам. Да, по-буен характер е, на моменти е супер нервен и може би от там идват страховете ми, че евентуално ако сложа край, той ще започне да прави глупости, да тормози близките ми, както и мен. Не знам защо :shock: Просто това ми е постоянно в главата и се опитвам да си го избия, но не става и не става. Някой да му се е случвало? :shock:

TheBeliever
02-26-2011, 18:13
Не ми се е случвало.

Ти си го познаваш най-добре. Ако смяташ, че е способен на подобни действия спрямо теб и близките ти бъди много внимателна. Това обаче не означава да си с него при положение, че вече нямаш чувства. Просто му го поднеси по-деликатно. Може първо да започнеш да се отдалечаваш, да се държиш по-хладно с него, за да не му дойде като гръм от ясно небе и да си изпусне нервите. Дай му да разбере, че нещата не са наред и сегашното положение не ти харесва.

jghgh
02-26-2011, 18:15
Както е казал Мърфи: Когато нещо може да се прецака, то задължително се прецаква. 8-)


Но и да започне да те преследва и да те тормози, винаги можеш да го заплашиш го стреснеш, че ще си изкараш от полицията забрана да те доближава.
Ако не се откаже, си я изваждаш по някакъв начин, плашиш го с някой твой по-здрав приятел и т.н.

relax4o
02-26-2011, 20:46
Ще му кажеш, че ако наистина все още те обича, то тогава нека те пусне с лека ръка да си тръгнеш и да свърши всичко.

kinkygirl
03-04-2011, 20:59
бъди деикатна и сори за изказването но: дърпай конците правилно и полека ! щом е избухлив.. играй риск печели , риск губи... щом не изпитваш нищо не крий ами му кажи без страх и тва е!

frozendeath
03-05-2011, 05:50
Или може би го накарай сам да поиска да се разделите?

nepowtorima
03-05-2011, 08:24
Не знам защо имаш такова чувство. Опитай се да не мислиш за това. Така можеш сама да си предизвикаш злото.. Или го късай, или поговори с него за това..

VaMpiRKaTaaa
03-05-2011, 14:09
Да тормози близките ти?
Еми,ако почне да ви тормози,оплаквате се в полицията..
А ти проcто го късай и не се замисляй,колкото повече се замисляш,толкова по-лошо става и те хваща повече страх и губиш врeме.

Cucko0
03-05-2011, 15:36
щом виждаш ,че няма смисъл оставяй го и толкова ...ако започне какъвто и да е тормоз поговори с него,ако и тогава не спре се обърни към полицията

mArMaLaDkA
03-05-2011, 15:56
Това, че има избухлив характер, не значи непременно, че налита и на бой, или че е българската версия на "Американски психар". 8-)

ivcheto0o
03-05-2011, 16:29
И какво цял живот ще живееш в страх ?И да ви тормози това ще е временно.

DevilWish
03-05-2011, 17:02
Не ми се е случвало.

Ти си го познаваш най-добре. Ако смяташ, че е способен на подобни действия спрямо теб и близките ти бъди много внимателна. Това обаче не означава да си с него при положение, че вече нямаш чувства. Просто му го поднеси по-деликатно. Може първо да започнеш да се отдалечаваш, да се държиш по-хладно с него, за да не му дойде като гръм от ясно небе и да си изпусне нервите. Дай му да разбере, че нещата не са наред и сегашното положение не ти харесва.
Точно така ;) Послушай го ;)

xXcvetityXx
03-05-2011, 17:05
Мисля че трябва да сложиш край или да го накараш той да сложи край все пак живота не е някакъв филм такаче има полиция и други глупости ако евентуално започне да ви тормози :)