PDA

View Full Version : Ето че и на мен се случи



hublotgeneve
02-26-2011, 18:26
Здравейте,
мисля, че се увлякох по едно момиче, даже май се влюбих, щом вече повече от година мисля за нея. В началото тя искаше да се видим с голямо желание, беше въодушевена. Но въпросът е там, че после не си изиграх картите добре, прекалено рано се разкрих, като че ли. Или пък просто е било несподелена любов, каквото и да значи това. Мисълта ми е, че чувството е гадно, дори понякога се чудя защо страдам, макар с тъпа болка. Може бе загадъчността на това момиче, нещо в нейния характер ме грабна. Отначало всичко беше на шест, но явно после съм и омръзнал. Вследствие на това съм се опитвал да се сближим, но без успех. Учим заедно и понякога се засичаме. Струва ми се, че е от онези момичета, които не знаят какво искат, малко е философка, търси внимание. От известно време спрях дори да я поздравявам, гледам да не се разминаваме в коридорите, видимо я отбягвам. Това ми е защитната реакция, просто в един момент реших, че е по-лесно да нямам никакъв контакт с нея - за какво ми е да си говорим, като мен не ме интересува дали си е взела изпита и с колко, дали е учила. Това, което ме интересуваше, беше самата тя. И така, в един момент се уморих от това изкуствено приказване по теми, само за да си говорим. Просто искам да я забравя, на практика се държа все едно не съществува за мен, което може и да не е правилно спрямо нея, но въпросът е, че щом не иска да е с мен, не искам и да се интересувам от нея, колкото и понякога да го правя по фб например.
Никога не съм и предполагал, че мога да се озова в такава ситуация. И не че не мога да се спрява с това, но преди си мислех, че аз не мога да съм "прецакания", че не съм толкова "тъп", че да ме изиграят, а то стана. Е, може би е опит, но е много горчив.

Съжалявам, че е дълго.

jghgh
02-26-2011, 18:32
Не си "изигран", нито "тъп", нито "прецакан".

Надявам се скоро да я забравиш.
И да, това е лекът - игнорът.
Просто ако няма да сте заедно няма смисъл от приятелство.
След връзки, любов (независимо дали споделена или не) приятелството е невъзможно и НЕпрепоръчително.

Стискам палци за теб.

fenastz
02-27-2011, 08:46
Правилно :) Ще се справиш.

Gabichkaaa
02-27-2011, 09:22
На всеки му харесва това да бъде харесвам и да получава доста внимание.. В момента съм в същата ситуация и колкото и да УМИРАМ да му пиша.. НЕ.. знам, че не трябва...

Много от нас са заинтересовани от някого, само докато видят, че другият им е в кърпа вързан... Покажи и че не е единствената и не е намерила точния човек, с който да се подиграва.. :) Имай малко достойноство.. обедини го с умът и ще се получи перфектната мистерия, която ще я изяде отвътре и ще те потърси :P Струваш ми се страшен пич, може би пък просто тя не те заслужава :) УСПЕХ!

VaMpiRKaTaaa
02-27-2011, 09:56
Правилно правиш,че я отбягваш.
Сега и спри да мислиш за нея и всичко ще се нареди.

theonlyone123
02-27-2011, 09:59
Правилно правиш,че я отбягваш.
Сега и спри да мислиш за нея и всичко ще се нареди.

++
Предполагам,че няма да ти е лесно да не мислиш за нея , но с времето всичко отминава :) :)

DesireToFire
02-27-2011, 11:22
Това ми е защитната реакция, просто в един момент реших, че е по-лесно да нямам никакъв контакт с нея - за какво ми е да си говорим, като мен не ме интересува дали си е взела изпита и с колко, дали е учила. Това, което ме интересуваше, беше самата тя.
Супер си зле... Толкова ли не може да разберете, че когато момиче примерно каже "Искам да си останем само приятели" наистина го мисли. И го е казала, защото наистина държи на вас и сте и близки, а не иска да излизате месец и после да си развалите отношенията. Защо трябва да се правиш на сърдит, да я игнорираш и прочие. За мен това е супер детинско държание и достатъчно съм се нагледала на такива..