PDA

View Full Version : Крем против целулит



Serenavanderwoodsen
02-26-2011, 20:24
Кой е наи-ефикасният крем против целулит,който сте ползвали и за колко време отстрани проблема ? 8-)

GrippingBosh
02-26-2011, 21:00
Всички кремове,гелове и дъра-дъра ще помогнат само за малко или въобще няма да има ефект.Всичко опира до физическата дейност , дали пиеш достатъчно вода и дали се храниш здравословно,можеш да си купиш такъв лосион и да си правиш сама масажчета :)
Аз използвам Garnier Intensive Care за стягане на кожата :)

Wwwooow
02-26-2011, 21:06
Аз използвам Garnier Intensive Care за стягане на кожата :)

и има ли някакъв ефект ?

GrippingBosh
02-26-2011, 21:09
По принцип нямам целулит слава Богу засега ,но видимо ми е стегната кожата повече :)

ScarletBite
02-27-2011, 06:18
Аз ползвам един на Дева. Ефект има, когато комбинираш с масаж, диета и спорт.

BaffaLsc
02-27-2011, 08:19
Мда, ама нали се сещаш, че ако продължаваш да се тъпчеш със сладко и не го спреш, някакви кремчета няма да ти помогнат..

Започни със спорт, не с кремчета и глупости..

katericArofl
02-27-2011, 08:47
спортът не премахва целулита...

kalpazanka
02-27-2011, 08:50
Чела съм добри отзиви за Нивеа, но нямам опит.
Ще се разтършувам за темичката.

Edit- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8364814&highlight=nivea+goodbye#8364814

BaffaLsc
02-27-2011, 09:40
спортът не премахва целулита...
А какво ?! Някакви си кремове и глупости го махат ? Хах.. според теб възможно ли е да не спазва никаква диета без сладки неща .. т.е. да яде като не знам си какво , в същото време да се маже с някакви кремове и целулитът да се махне от само себе си ? Естествено, че не.. тичането и примерно велоергометър ще свършат чудесна работа..

Serenavanderwoodsen
02-27-2011, 09:47
Ходя на фитнес 2-3 пъти в седмицата и на аеробика-2 ,пия вода поне 2 понякога дори 3 литра на ден, но целулита не се маха .... вярно е не се храня много здравословно, но и не прекалявам със сладкото,тестени изделия почти не ям.Начина на живот има мн голямо значение,но без гел/крем против целулит не се маха :(

katericArofl
02-27-2011, 09:47
отделен въпрос: имаш ли целулит, преборила ли си се с него със спорт и диета?

наскоро в едно предаване говореха точно това и едни професор каза, че спортът и пиенето на мн течности + иета са митове, както кремовете и прочие. наистина спортът допринася за стягане ала бала но самите мазнини не са отпусната кожа, че да я стегнеш и...
масажът му е майката, различните процедури ла ла и след полученият ефект да се прави режим и спорт.

BaffaLsc
02-27-2011, 09:52
Да, имах, преди около половин година..
Съветвам я да направи това, което и аз направих и ми помогна..
Пиенето на течности, масажи и спорт му е майката..
Казвам моето лично мнение, пък тя , ако иска да го направи..

milenkaa9
02-27-2011, 10:19
аз използвам на Икаров масло против целулит + спорт за един месец видимо намаля целулита ,гледам да се мажа вски ден :] А и винаги си правя контрастни душове по 3-4 минути най-много

FuckingFreak
02-27-2011, 10:53
спортът не премахва целулита...
А какво ?! Някакви си кремове и глупости го махат ? Хах.. според теб възможно ли е да не спазва никаква диета без сладки неща .. т.е. да яде като не знам си какво , в същото време да се маже с някакви кремове и целулитът да се махне от само себе си ? Естествено, че не.. тичането и примерно велоергометър ще свършат чудесна работа..

Напълно съгласна с катерицата, както и с долното и мнение.. Целулитът не се образува от сладки неща само да ти го кажа така .. :-) Аз си ям "като не знам си какво" обаче нямам, така че недей да се изтърсваш толкова брутално.. Целулитът е НЕРАВНОМЕРНО РАЗПРЕДЕЛЕНА ПОДКОЖНА МАЗНИНА, ако ще и 30 кила с мокри дрехи да съм, пак мога да имам.. Написа велико нещо което други хора с години не са успели!

Масажи, и то при специалист, не знам при дерматолог или козметик се правят.. Чувала съм че боли от тях, но определено мазнината се разгражда и целулитът постепенно изчезва..

kalpazanka
02-27-2011, 10:59
^Целулитът са дехидратираните съединителнотъканни влакна на подкожието, които правят мастните депа от подкожната мастна тъкан да изглеждат зле. Така че по тази логика течностите също са мит. ;) Но вършат работа да заемат обем в стомаха.