PDA

View Full Version : Какво да кажа???



leviatan96
02-26-2011, 20:46
Преди няколко дена се запознах с едно момиче от училище(една година по-малко) и вече всяко междучасие идва пред вратата на класната ми стая да си говори с други момичета от класа ми.Едно от тях и още едно момче все ме викат да си говоря с нея .Когато изляза си казваме здрасти и дотук .Гледаме се,мълчим и ни е срам и двамата.Приятелите ми казват да и кажа "Как си?","Какво правиш?",които са много тъпи и изтъркани (виждам какво прави и без да я питам)Аз много я харесвам ,тя не толкова и дори не знам какво да и кажа.Моля кажете някои оригинални реплики(и моля без обидни коментари-за първи път харесвам някоя толкова силно) :(

TVDQueen
02-26-2011, 21:11
Питай я за скайп,фейсбук бе момче.В нета му е цаката :lol: Разбира се само в кръга на шегата.Хм намери общи теми.Научи нещо което харесва и я заговори за него.Питай я ''как си''.Изтъркано, ама действа.''Как е даскало'' също става за начало на разговор.Толкова ли не можеш да измислиш нещо?Просто се отпусни и бъди себе си.Това е най-важното.Е не се отпускай до толкова, че да се държиш като на село и да псуваш като каруцар.Имам в предвид да не стоиш като дърво и да се червиш.Момичетата не обичаме ''дърветата''.Ако е станало нещо в даскало, заговори я за него.Теми колкото искаш.Само смелост трябва 8)

BlueFace
02-26-2011, 21:36
Защо не започнеш разговора със "Здрасти" и не видиш докъде ще я докарате ;) Естествено след като я заговориш няма да стоиш и да мълчиш като пукал. Питай я как минават часовете. Питай я дали иска да излезте на кафе... Има хиляди теми на разговор, които можеш да подхванеш.... :?

Gabichkaaa
02-26-2011, 21:48
Преди няколко дена се запознах с едно момиче от училище(една година по-малко) и вече всяко междучасие идва пред вратата на класната ми стая да си говори с други момичета от класа ми.Едно от тях и още едно момче все ме викат да си говоря с нея .Когато изляза си казваме здрасти и дотук .Гледаме се,мълчим и ни е срам и двамата.Приятелите ми казват да и кажа "Как си?","Какво правиш?",които са много тъпи и изтъркани (виждам какво прави и без да я питам)Аз много я харесвам ,тя не толкова и дори не знам какво да и кажа.Моля кажете някои оригинални реплики(и моля без обидни коментари-за първи път харесвам някоя толкова силно) :(

МУЗИКА.. тя винаги става .. започни с "елее... чухте ли новата песен на EMINEM - I NEED A DOCTOR" (невеятен клип btw) :D... :) тайно я намери по fb и ч поздрави с някоя песен.. сръчкай я.. хайде.. по fb поне е по-лесно.. направете днеска-утре по едно чат, за да може в понеделник да има за какво да си говорите! ;P

leviatan96
02-27-2011, 17:03
Добре.Мечка страх,мен не страх!!! :D Мерси за отговорите и все пак ако някои има някви велики лафове да пише.

djipsito
02-27-2011, 17:29
Няма велики лафове.. пък и заучените фрази звучат фалшиво, клиширано и не правят впечатление...

BTW ника ти е много хубав, знаеш ли какво означава ?

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 13:54
''Харесвам те.Искаш ли някой път да излеземе на кино или кафе?''

BaffaLsc
02-28-2011, 14:48
Питай я за скайп,фейсбук бе момче.В нета му е цаката
Т'ва не е вярно.. ако в нета е големия пич и сладур, а на живо е сдухан, смисъл има ли ? :?

AntiFashionGirl
02-28-2011, 18:56
бъди закачлив, но предпазлив! питай я в скайпа дали е разтривала член : ) така се почва 8)

leviatan96
02-28-2011, 19:30
BTW ника ти е много хубав, знаеш ли какво означава ?
Да,ника ми (leviatan) е пазителя на портата на Атлантида.Хареса ми от детското :) ,а има го и в библията,обаче там го оприличават на дявол(което не ме кефи много много),а по темата утре ще и дам мартеничка.Вече и имам скайпа.Оттук нататък ще видим-а ако искате давайте още идеи,няма да са излишни ;-)

GD
03-01-2011, 07:16
Питай я за скайпа й, на кафе да излезнете и така.