PDA

View Full Version : Брутално объркана



TVDQueen
02-26-2011, 20:54
Едва ли някой ще може да ми помогне, но искам да споделя това.Проблема ми е че аз наистина много трудно например харесвам момче, но харесам ли някое наистина адски много го обичам и едва успявам да го забравя.Точно и заради досега съм харесала..всъшност обичала само две момчета през живота си.Не че той е особено дълъг.Почти 14 години.Първото момче бях харесвала толкова време без да погледна друго, а знаете той не отговори на чуствата ми.Но не можех да го забравя.До лятото на 2010 година..когато го видях.Отначало бяха само симпатии, но с времето много яко хлътнах по това момче.Да го наречем Е.Оказа се че сме в едно училище.Беше в съседния клас, в съседната стая, а толкова време дори не знаех, че съществува. Та Е се води като плейбой в училище.Всички го харесват и бягат след него.Известно футболистче(истински американски тинейджърски филм).Оказа се че е от стария клас на моето бфф..( а уж съвпаденията не съществували!) И след като образно видях как се държи с нея ''уж го намразих''.Беше по-добре, но осъзнах, че не е така и че хлътвам все повече и повече по него.Играя сякаш не го понасям и не удобрявам поведението му.Той, знае че не го удобрявам, но не знае какво чуствам към него, разбира се.И сега се стигна до там, че постоянно се гледаме.Ако мина покрай него или така нататъка ме зяпа супер съсредоточено и странно.Аз го поглеждам, за да спре.Но на него не му пука и не отклонява поглед.Преди седмица една приятелка, която му има скайпа, нещо са си писали явно и тя ме споменала и аз не помня във връзка с какво и той веднага започнал да я разпитва за мен.И сега съм тотално и брутално объркана...Тцц мерси, че ми прочетохте драмата все пак. :)

BlueFace
02-26-2011, 21:56
Филми, филми и отново филми :smt003 :smt003 Някой ден, след 5-6 годинки, ще се осъзнаеш, че никого не си обичала ;)

Но каво да са прави...Ма 13 драмите стават част от живота ти, сам се вкарваш във всевъзможни филми и т.н. А за момичетата е нормално да са "влюбени" в "плейбоят" на даскалото, който всъщност е поредният пикльо, но има самоувереността, за да засенчи останалите момчета...

Всички минаваме по този път, но някои се осъзнават много по-рано от други ;)

SuperBadSuperFresh
02-27-2011, 10:22
Филми, филми и отново филми :smt003 :smt003 Някой ден, след 5-6 годинки, ще се осъзнаеш, че никого не си обичала ;)

Но каво да са прави...Ма 13 драмите стават част от живота ти, сам се вкарваш във всевъзможни филми и т.н. А за момичетата е нормално да са "влюбени" в "плейбоят" на даскалото, който всъщност е поредният пикльо, но има самоувереността, за да засенчи останалите момчета...

Всички минаваме по този път, но някои се осъзнават много по-рано от други ;)

Да ти кажа честно и на мен всички така ми повтаряха,когато бях на 14 и имах доста драматична връзка с едно момче."Филми",караници,драми.Ужас беше.Забравих въпросното момче,разбира се.Но сега, 4 г години по-късно,макар да съм с най-невероятното момче на света,все още съм убедена,че го обичах.

А иначе,авторке,някои момчета наистина просто не си заслужават.