PDA

View Full Version : 0тместопрестаплението



Mariiqna
02-26-2011, 23:27
Някой гледа ли го?
и ако да кой сезон ви харесва най-много ?

bloodyF
02-27-2011, 10:10
аз си свалих първи сезон на маями..много е як..просто..нямам думи :)
задължително ще ги изгледам всичките сезони.,
и после почвам лятото лас вегас и ню йорк :lol:

Mariiqna
02-27-2011, 18:02
Лас Вегас е много як също но Ню йорк не сам го гледала ако някой го е гледал да каже хубав ли е ? :)

ri41
02-27-2011, 20:55
NY изобщо не го харесвам, Вегас и Маями са ми най, търся обаче един епизод на CSI MIAMI не знам от кой сезон е, една жена беше убила един мъж и после и жената я намериха убита(май) обаче убитата беше подарила отровно червило на приятелката си и тя го извади да се начерви и умря по време на разпит, задуши се, ако знаете кой е епизода, много ще съм благодарна

xkorem
02-27-2011, 20:58
Него гледам ама ИЗОБЩО ...

SHEsaREBELxxx
03-02-2011, 12:13
Лас Вегас
е най якото

bloodyF
03-03-2011, 06:57
NY изобщо не го харесвам, Вегас и Маями са ми най, търся обаче един епизод на CSI MIAMI не знам от кой сезон е, една жена беше убила един мъж и после и жената я намериха убита(май) обаче убитата беше подарила отровно червило на приятелката си и тя го извади да се начерви и умря по време на разпит, задуши се, ако знаете кой е епизода, много ще съм благодарна

вече съм на средата на 2ри сезон, ако открия такъв епизод ще ти кажа 8-)

ri41
03-03-2011, 08:30
NY изобщо не го харесвам, Вегас и Маями са ми най, търся обаче един епизод на CSI MIAMI не знам от кой сезон е, една жена беше убила един мъж и после и жената я намериха убита(май) обаче убитата беше подарила отровно червило на приятелката си и тя го извади да се начерви и умря по време на разпит, задуши се, ако знаете кой е епизода, много ще съм благодарна

вече съм на средата на 2ри сезон, ако открия такъв епизод ще ти кажа 8-)
дано