PDA

View Full Version : мм...мнения?



apple17
02-26-2011, 23:32
с приятеля ми бяхме ходили 1 месец когато той...ми изневери и скъсахме...след това ми се обажда по телефона,казва ми,че се бил напил,че не бил искал,че съжалява...аз се чувствах мн кофти и се върнах при него...от различни градове сме и се виждаме мн. рядко...вече ходим от 9 месеца-не съм спала с него-мои принципи просто... тааа може би за това и заради изневярата му още преди....се чувствам много несигурна в него....той ми казва,че ме обича,че съм единствена,че не съм като бившите му приятелки ии че никога няма да повтори грешката си,но аз все не му вярвам,все си мисля,че ме лъже,едва ли не аз съм единствения човек,който може да обича ;х Та...нормални ли са притесненията ми или пък съм прекалено мнителна и недоверчива?
Моля,без тъпи и обидни коментари...искам мнението ви,не искам да ме съдите :) Благодаря предварително :)

GregoryHouse
02-26-2011, 23:39
След като ти е изневерил, ти как си разбрала? Той ли ти каза?

И да основателни са, щом един път ти е предал доверието..

TheBeliever
02-26-2011, 23:44
При положение, че веднъж вече е кривнал си напълно в правото си да се съмняваш в него. Още повече, че не сте в един град и напрежението е голямо. Аз лично не бих могла да поддържам връзка при постоянни съмнения и недоверие.

И няма такъв филм като "бях пиян, не исках". Едва ли е бил изнасилен, че да се оправдава с "не исках". Чудя ти се как си му простила. Аз бих го разкарала още тогава.

apple17
02-26-2011, 23:47
След като ти е изневерил, ти как си разбрала? Той ли ти каза?

И да основателни са, щом един път ти е предал доверието..

той ми каза...не можел да ме лъже...

RoSKo0o0
02-26-2011, 23:56
Хаха... момиче... извинявай, че ще го кажа, но ще смекча неговата острота... YOU ARE SO, SO STUPID AND NAIVE 8) BUT APART FROM THIS... I LOVE YOU SO SO SO SO MUCH :grin:

w0sh
02-26-2011, 23:59
Винаги съм се радвал колко клиширан е роско.

Направо по учебник

apple17
02-27-2011, 00:02
Хаха... момиче... извинявай, че ще го кажа, но ще смекча неговата острота... YOU ARE SO, SO STUPID AND NAIVE 8) BUT APART FROM THIS... I LOVE YOU SO SO SO SO MUCH :grin:


And you are so kind... :X

ivcheto0o
02-27-2011, 05:54
Притесненията ти са основателни,особенно имайки предвид че ти не искаш да спиш с него,може да потърси това което му липсва другаде...

VaMpiRKaTaaa
02-27-2011, 06:36
Нормално е да си мнителна.
Поне се радвай,че ти го е казал и не те лъже.
Значи те обича.
Знай,че винаги има по-лоши случаи от твоите.

FromAutumToAshes
02-27-2011, 07:03
Напълно нормално е да се чувстваш по този начин. Загубеното и в последствие уж спечелено на ново доверие и като залепена ваза. Цяла е, но следите от лепеното се виждат ;)

Agllka
02-27-2011, 07:10
Човек, който обича, не изневерява.... ако изневери, значи или не си му толкова важна, или просто му липсва нещо... според мен в случая това е разстояните между вас и това, че не правите секс... и съвсем логично, има голяма вероятност да го направи отново... според мен няма смисъл да си губиш времето с човек, който виждаш рядко и на всичкото отгоре не ти е бил верен.... естествено, винаги си има изключения, но връзките от разстояние като цяло са си обречени на провал дори и когато хората са имали много силна връзка преди това и в един момент им се налага да живеят отделно, а какво остава за вас... гледйа си живота по-добре и намери някой от твоя град с който да си по-сигурна и спокойна :)

apple17
02-27-2011, 07:44
Нормално е да си мнителна.
Поне се радвай,че ти го е казал и не те лъже.
Значи те обича.
Знай,че винаги има по-лоши случаи от твоите.

Все се старая да си мисля,чее тогава почти не се познавахме....а сега всичко е коренно различно...и аз го чувствам много по-близък.....но не искам да бъда прекалено наивна ;х

BaffaLsc
02-27-2011, 08:05
Мда, нормални са.. и щом го е направил веднъж - ще го направи пак.. не, че нещо, но това е връзка от разстояние.. тия глупости като ' ти си единствената ' и аз ги знам.. все пак не му имай пълно доверие, защото ти не си нон стоп с него и не знаеш какви ги върши..

GrippingBosh
02-27-2011, 08:25
Мислите ти са абсолютно оправдани , след като веднъж ти е изневерил ,защо не и втори път да повтори грешката ,колкото и да ти обяснява ,че съжалява...Може би една от причините е връзката ви от разстояние,9 месеца са доста...Аз лично не бих простила такова нещо и всякакви извинения не се приемат...хубаво е че си е признал ,но .....една връзка би трябвало да те прави щастлива ,помисли дали наистина се чувстваш така... :)

SmilezZz
02-27-2011, 09:26
Няма такова нещо от типа "любов от разстояние"..
А и наистина не знам как така си му простила - сега,когато казваш,че вече го няма онова доверие..
Аз бих скъсала с него,тъй като вече му нямам доверие и бих си "търсил" момче от моя град..

ByBinKaa
02-27-2011, 09:33
Няма такова нещо от типа "любов от разстояние"..

Не е трябвало да му прощаваш. Щом ти е изневерил веднъж - ще го направи пак. А щом не сте от един град още повече го улесняваш, понеже не си наясно кога, с кого и какви ги върши..

:(

jghgh
02-27-2011, 09:34
Късайте бе, к'во се мъчите.
На момчето му се е??, а не може, а от друга страна ти си напълно в правото си да не му вярваш, след като веднъж те е предал. Просто доверието не е същото и това трови връзката.

Gabichkaaa
02-27-2011, 09:34
За мене изневярата не е фактор, затова дали един човек те обича или не... Пиян, пиян .. Хубаво! Но ако си има друго момиче, не виждам причината да те държи и тебе.. 100% има някоя, която да му сваля звезди и пак 100% той е хвърлил очи на някое красиво момиче.. Въпросът е, че когато има нужда от подкрепа, ще се обърне към теб и знае, че ти си до него... Ако си му писнала и така нататък, според мен щеше да си усетиш (момичетата бързо ги разбираме тия неща) и нямаше да те мъчат само някакви предположения породени от събрани факти :P

umri
02-27-2011, 09:39
Ходите 9 месеца и не си му пуснала. Това си е чисто използвачество. Докато има глупаци ще има и келипирджии.

AnotherNiceGuy
02-27-2011, 09:52
При подобни обстоятелства много е вероятно нещата да се повторят и да бъдеш отново наранена.