PDA

View Full Version : Братовчед ми



novasum
02-27-2011, 04:48
Здравейте, имам братовчед ,който е на 7 - 8 год. и има някакви ранички ( екзема) по ръцете и се чудя с какъв крем да му мажа пръстчетата

8-[

sexa_na_kompleksa
02-27-2011, 06:08
Заведи го на лекар, може да се окаже нещо сериозно.

rosencetooo
02-27-2011, 06:36
Да отива на кожен лекар :)

novasum
02-27-2011, 07:05
В моя град кожните са скапании :(

AudreyH
02-27-2011, 07:12
Е все пак разбират повече от нас, нали така? Колкото и да е- човекът ще е лекар, ще види какво е. Ние от тук едва ли можем да те посъветваме нещо конкретно. Дори да сме имали подобни ранички, каква е гаранцията, че са от същия тип или че при братовчед ти не е нещо сериозно.

sHaDy_sOuL
02-27-2011, 07:15
И аз имах нещо подобно и се мажех с Гентамицин.

Mi6inka
02-27-2011, 08:27
попита ли го все пак, дали не знае от какво са..може от гризане, чоплене и прочие да са му станали такива..ако е нещо такова, поне да не се притесняваш.. Болят ли го ? Аз като бях на неговата възраст се забавлявах с пергела по пръстите си или с иглички и те ми ставаха такива надъвкани пръстите

kalpazanka
02-27-2011, 08:32
Това дете родители няма ли?
Защо точно ти си правиш експерименти с него и искаш съвет във форум как да го лекуваш?!
По въпроса с пътуването- да не би да са ти наложили забрана да напускаш града?!

Mi6inka
02-27-2011, 08:39
Това дете родители няма ли?
Защо точно ти си правиш експерименти с него и искаш съвет във форум как да го лекуваш?!
По въпроса с пътуването- да не би да са ти наложили забрана да напускаш града?!


добре де... тези въпроси са си нейна работа.. решила е , че иска съвет, попитала е..не е ли по-добре да се опитаме да бъдем полезни за въпроса на авторката, нали за това е форума :)

П.с. Не нападам и не се карам

kalpazanka
02-27-2011, 08:43
Не е лошо, но не е в рамките на нейната компетенция. А и щом тя поема инициатива да го лекува, чисто и просто реве за сигнал до социалните, защото това говори за липса на родителска грижа.
Ако е алергия или автоимунно заболяване, не дай, Боже, ще му помогнете на куково лято с тоя гентамицин, посочен по-горе.

Mi6inka
02-27-2011, 08:46
Не е лошо, но не е в рамките на нейната компетенция. А и щом тя поема инициатива да го лекува, чисто и просто реве за сигнал до социалните, защото това говори за липса на родителска грижа.

да се надяваме, че просто има чести срещи с него и е забелязала това на пръстчетата му и е решила да бъде полезна..
както аз примерно, ходя често да гледам племеника ми,за някой друг час, когато кака ми трябва да излезе някъде, а мъжа и е на работа, а времето е прекалено студено да го изкарва на вън ( той е на година )...тъй де..дано да не си права, че най-грозното нещо на света ми са некадърните родители...

novasum
02-27-2011, 14:24
Не е лошо, но не е в рамките на нейната компетенция. А и щом тя поема инициатива да го лекува, чисто и просто реве за сигнал до социалните, защото това говори за липса на родителска грижа.
Ако е алергия или автоимунно заболяване, не дай, Боже, ще му помогнете на куково лято с тоя гентамицин, посочен по-горе.

Просто ме интересува братовчед ми няма нищо лошо нали ???
Има си родители и те се грижат за него ,но реших да попитам :( ,но вече съжалявам ,че го направих :shock:

novasum
02-27-2011, 14:26
Не е лошо, но не е в рамките на нейната компетенция. А и щом тя поема инициатива да го лекува, чисто и просто реве за сигнал до социалните, защото това говори за липса на родителска грижа.

да се надяваме, че просто има чести срещи с него и е забелязала това на пръстчетата му и е решила да бъде полезна..
както аз примерно, ходя често да гледам племеника ми,за някой друг час, когато кака ми трябва да излезе някъде, а мъжа и е на работа, а времето е прекалено студено да го изкарва на вън ( той е на година )...тъй де..дано да не си права, че най-грозното нещо на света ми са некадърните родители...

Както казах родителите се грижат много добре !!!!!!!! ПРОСТО РЕШИХ ДА ВИ ПОПИТАМ НО ВЕЧЕ СЪЖЕЛИХ :?

novasum
02-27-2011, 14:30
попита ли го все пак, дали не знае от какво са..може от гризане, чоплене и прочие да са му станали такива..ако е нещо такова, поне да не се притесняваш.. Болят ли го ? Аз като бях на неговата възраст се забавлявах с пергела по пръстите си или с иглички и те ми ставаха такива надъвкани пръстите

Ами на вуйчо пръстите са му така явно малкия го е наследил :( и моите пръсти бяха така преди ходих при кожен ефект нулев и си минаха от самосебе си