PDA

View Full Version : SELENA GOMEZ



cvitiogi
02-27-2011, 11:02
Който харесва SELENA GOMEZ да пишат тука 8) 8)

mlakniwe2
02-27-2011, 11:10
Тя е лесбийка

http://gossip.whyfame.com/files/2011/01/selena_gomez_justin_bieber_death.jpg


:-o

BladeDancer
02-27-2011, 11:22
Още не е остановен пола на бобъра. Може да е хемафродит, а не жена !

Colouring
02-27-2011, 11:45
Aми,става горе-долу.
Една от малкото(може и единствена),която харесвам от диснитата.Песните й са хубави,ама откакто тръгна с Бобъра не знам какво стана.. не знам какво си мисли,ама не съм го очаквала. 8-)

UNITED2
02-27-2011, 14:20
Aми,става горе-долу.
Една от малкото(може и единствена),която харесвам от диснитата.Песните й са хубави,ама откакто тръгна с Бобъра не знам какво стана.. не знам какво си мисли,ама не съм го очаквала. 8-) =;

bloodymirror
02-27-2011, 14:31
Абе какво ви пука с кого ходи ?! Пита се дали ви харесва като външен вид,държание..какво пак забъркахте Джъстин Бийбър.. :? Аз лично я намирам за адски красива! :)

Colouring
02-27-2011, 14:35
Еми,пука ми,защото не го харесвам.
За нея нямам нищо против-сладка е,харесвам я,но според мен двамата не си подхождат.

bloodymirror
02-27-2011, 14:40
Големи сте специалисти! :lol:

Colouring
02-27-2011, 14:46
Уоу. :lol: Изказваме си мнението,няма нищо лошо. :wink:

SlowDownBaby
02-27-2011, 19:28
Е какво и аз мисля,че не си подхождат !
Харесвам я,но не особенно,прекалено ми е лигава. :lol:
Но иначе нямам нищо против нея.Красива е,има хубави песни и филмите и са хубави.Абе сладурана е с една дума,но Майли ми е на сърце. :smt007

DaVinciCode
02-27-2011, 20:02
Ще ме извинявате,но аз слушам Hans Zimmer,Trevor Rabin...-Джъстин Бийбър изобщо не ме влече,стила му на музика имам предвит.Но аз не го слушам,но също така не го коментирам,защото аз съм на 15,той на 16.Не знам какво ще се случи с мене за нататък,но в момента той е по преуспял от мене и от целия форум.Няма смисъл всяко нещо да намесвате човека и да го плуете.Ако не го харесвате,защо под дяволите го коментирате :?Имам чувството ,че завиждате,защото ЯВНО е доста преуспял за възрастта си ,а вие не сте постигнали почти нищо значимо.Сега може и мен да плюете.Просто правете като мен,като не ви харесва-не го слушайте..

suNnykaty96
03-01-2011, 10:33
Ще ме извинявате,но аз слушам Hans Zimmer,Trevor Rabin...-Джъстин Бийбър изобщо не ме влече,стила му на музика имам предвит.Но аз не го слушам,но също така не го коментирам,защото аз съм на 15,той на 16.Не знам какво ще се случи с мене за нататък,но в момента той е по преуспял от мене и от целия форум.Няма смисъл всяко нещо да намесвате човека и да го плуете.Ако не го харесвате,защо под дяволите го коментирате :?Имам чувството ,че завиждате,защото ЯВНО е доста преуспял за възрастта си ,а вие не сте постигнали почти нищо значимо.Сега може и мен да плюете.Просто правете като мен,като не ви харесва-не го слушайте..
+ 1

slicky
03-01-2011, 11:40
Със Селенчиту имам мокри сънища :D :D :D :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

LaffyTaffy
03-01-2011, 13:27
Ще ме извинявате,но аз слушам Hans Zimmer,Trevor Rabin...-Джъстин Бийбър изобщо не ме влече,стила му на музика имам предвит.Но аз не го слушам,но също така не го коментирам,защото аз съм на 15,той на 16.Не знам какво ще се случи с мене за нататък,но в момента той е по преуспял от мене и от целия форум.Няма смисъл всяко нещо да намесвате човека и да го плуете.Ако не го харесвате,защо под дяволите го коментирате :?Имам чувството ,че завиждате,защото ЯВНО е доста преуспял за възрастта си ,а вие не сте постигнали почти нищо значимо.Сега може и мен да плюете.Просто правете като мен,като не ви харесва-не го слушайте..
+ 1
И с какво е преуспял?! Явно не си много запознат с начина, по който се става известен днес. Добре, че Ъшър (май беше) го е "намерил" и го е "вкарал в шоубизнеса" с цел реклама, момчето не си е мръднало пръстчето. След година вече няма да съществува, след 2 - никой няма да го помни

iLovePussyJuice
03-01-2011, 16:59
повръщам на тия 'звездички' и се изхождам на феновете им 8)
смрт

smiirnoff
03-02-2011, 07:13
+ 1
И с какво е преуспял?! Явно не си много запознат с начина, по който се става известен днес. Добре, че Ъшър (май беше) го е "намерил" и го е "вкарал в шоубизнеса" с цел реклама, момчето не си е мръднало пръстчето. След година вече няма да съществува, след 2 - никой няма да го помни

Супер зле просто :lol: .. Вие от нямане на работа се изкарвате големите разбирачеи, сеш' се :Д:Д :lol:
Преди да почнете да го плюете, вземете малко четете к'во се е случило, а не говорете ей така наизуст, само щото тия, където го мразят говорят така за Бобъра.
Ако си бяхте мръднали пръста и бяхте разцъкали в интернет, щяхте да видите к'во е станало, ама си дърдорите колкото да си начешете езика и да се изкарате супер яките е така :razz:
За к'во плюете всичко преуспяло в тоя свят? Така просто изглеждате супер жалки ..
Момчето пее от супер малко, ако четяхте в интернет и гледахте малко клипчета, щяхте да го видите, ама нямаше да ви го побере сивото вещество о.о
Т'ва че в България ставаш звезда, като си сложиш силикон в циците, не означава, че той е станал звезда без талант. За да го намери Ъшър си е имало причина. Бобъра не е като наще чалгарки, които микрофона не знаят как да държат и пеят плейбек :lol:
Напълно заслужено Бобъра си стана звезда, защото има талант и хъс. И к'во като Ъшър го е взел ?! Джъстин Тимбърлейк също е искал Бийбър о.О Рано или късно някой щеше да го намери и той пак щеше да си стане известен с ТАЛАНТ. Момчето може да си пее, вие т'ва не го ли разбирате??? :lol:
Като сте си задръстили главите с Андреа, Азис, Джордан мордан и не знам още к'во боклуци никой не ви е виновен, най - малко пък той.
Мразите го, щото е малък, ама е известен, има пари, има талант, има фенки, направи си филм и е преуспял .. За т'ва ли го мразите ?! Че момчето си осъществи мечтата ?!
Не искам да ви го пожелавам, но дано някой ден разбере к'во е да си преуспял и някви незнаещи балами да ви плюят постоянно .. Пф, супер жалки сте просто :?

P.S Не съм фенка на Джъстин Бийбър, просто харесвам някои негови песни и нямам нищо против той да е известен..
Айде са се оправдавайте с т'ва, че всичко покрай него е нагласено и не знам си кво .. ама не знам сами дали ще си вярвате ..

P.S Към авторката - съжалявам, че така се отплеснах за Бобъра, ама винаги си мълча при такива коментари, ама т'ва вече ме изкара извън релси :lol:
По темата - не я харесвам, слушам само една песен на Селена - A Year Without Rain..

Colouring
03-02-2011, 07:46
Абе,моля ви се,имал голям талант.Да има уникален глас?Не!Да има невиждан талант?Не!Това,че може да пее горе-долу добре не го прави звезда.Пеенето му изобщо,ама изобщо не е нещо особено,че да му се възхищаваме.Мислите ли,че повечето от тия неговите фенки се интересуват от самия му талант,а не от това как се облича,какво лигаво нещо е казал еди-къде си,с какъв шампоан си мие гейското бретончето или пък какво ново е постнал в twitter?И по някаква необяснима причина някои са хлътнали толкова много по него,че го идиализират,все едно е техен бог.Наскоро бях попаднала на една негова класация,в която беше номинирам за най-секси мъж?МОЛЯЯЯЯЯЯ!Та той дори няма косми по тялото,а пък за това дали е мъж още се спори.
Моля ви се,нито му завиждам,нито си избивам комплексите.Просто ме дразни,че където се обърна виждам Бобъра.Джъстин гостува в еди-кое си шоу,Джъстин сниман как излиза от тоалетната,Джъстин се пострига-феновете му припадат по улиците.
Надявам се славата му да отмине бързо,защото не си заслужава толкова много шум за нищо особено.

И,да.Съвсем наясно съм,че темата не е за Бобърчо,ама не мога да изтрая.
То е ясно,че навсякъде,където се напише 'Джъстин Бийбър' в тоя форум,независимо дали темата е за него или не-ще има скандал.
'Айде приятен ден.. и си пускам A year without rain :-({|=

Mirage3
03-02-2011, 08:17
Не си падам много по Дисни звездите... Може би само Майли малко се отличава от тях. Селена има хубави песни, но не ми е идол и не я слушам. Разбира се прави хубава музика, но за мен не е нищо особено. В AYWR има страхотен глас междудругото... И стила и на обличане ме кефи, но просто не е мой тип. :)
А относно Бобъра и аз да се наместя малко.
Няма някакъв уникален глас и дори, както каза Colouring фенките му не се прехласват по песните му, а по самия него... Дори не са го видяли на живо и вече го боготворят... Има разлика между това да си имаш идол и да следиш новите му песни, филми и т.н., ама си има и граници... Та те искат да знаят всяка негова стъпка. O_O

smiirnoff
03-02-2011, 08:33
Това, че фенките му го идеализират толкова глупаво, не го прави гей, жена и т.н. Защо известните момчета ги наричате гейове или травестити ?!?! о.О
Супер тъпото е това. И к'во ще рече това - няма уникален глас ? Се едно Лейди Гага има някъв свръх якия глас. :lol:
Хората го мразят, защото е млад и успял. Що не мразите Брат Пит ?! Или Бийонсе?!
Пф, се тая. Се едно на него му пука, че някои си в България му викат, че е гей. Той пак си има парите, гласа и фенките :lol: :lol:

Mirage3
03-02-2011, 08:37
Това, че фенките му го идеализират толкова глупаво, не го прави гей, жена и т.н. Защо известните момчета ги наричате гейове или травестити ?!?! о.О
Супер тъпото е това. И к'во ще рече това - няма уникален глас ? Се едно Лейди Гага има някъв свръх якия глас. :lol:
Хората го мразят, защото е млад и успял. Що не мразите Брат Пит ?! Или Бийонсе?!
Пф, се тая. Се едно на него му пука, че някои си в България му викат, че е гей. Той пак си има парите, гласа и фенките :lol: :lol:
Дразни ме просто. Не го харесвам и т`ва е... Има къде къде по-успели личности от него, как да мразим тях...

Nam3less3
03-02-2011, 08:55
Що не мразите Брат Пит ?! Или Бийонсе?! Ами Брат Пит е добър актьор и играе в хубави филми, а Бийонсе има хубав глас и хубави песни, докато на Бийбър песните като цяло не са кой знае кво и ги слушат само лица под 18 доколкото знам.
Ако хората можеха само да слушат песните на Бийбър без да знаят кой е, без да могат да го видят и без да има видеоклипове и концерти щеше ли да е популярен или харесван? Докато ако това стане с други изпълнители с качествени песни пак щяха да са световноизвестни и без да има някаква личност зад тях.

BladeDancer
03-02-2011, 10:16
+ 1
И с какво е преуспял?! Явно не си много запознат с начина, по който се става известен днес. Добре, че Ъшър (май беше) го е "намерил" и го е "вкарал в шоубизнеса" с цел реклама, момчето не си е мръднало пръстчето. След година вече няма да съществува, след 2 - никой няма да го помни

Супер зле просто :lol: .. Вие от нямане на работа се изкарвате големите разбирачеи, сеш' се :Д:Д :lol:
Преди да почнете да го плюете, вземете малко четете к'во се е случило, а не говорете ей така наизуст, само щото тия, където го мразят говорят така за Бобъра.
Ако си бяхте мръднали пръста и бяхте разцъкали в интернет, щяхте да видите к'во е станало, ама си дърдорите колкото да си начешете езика и да се изкарате супер яките е така :razz:
За к'во плюете всичко преуспяло в тоя свят? Така просто изглеждате супер жалки ..
Момчето пее от супер малко, ако четяхте в интернет и гледахте малко клипчета, щяхте да го видите, ама нямаше да ви го побере сивото вещество о.о
Т'ва че в България ставаш звезда, като си сложиш силикон в циците, не означава, че той е станал звезда без талант. За да го намери Ъшър си е имало причина. Бобъра не е като наще чалгарки, които микрофона не знаят как да държат и пеят плейбек :lol:
Напълно заслужено Бобъра си стана звезда, защото има талант и хъс. И к'во като Ъшър го е взел ?! Джъстин Тимбърлейк също е искал Бийбър о.О Рано или късно някой щеше да го намери и той пак щеше да си стане известен с ТАЛАНТ. Момчето може да си пее, вие т'ва не го ли разбирате??? :lol:
Като сте си задръстили главите с Андреа, Азис, Джордан мордан и не знам още к'во боклуци никой не ви е виновен, най - малко пък той.
Мразите го, щото е малък, ама е известен, има пари, има талант, има фенки, направи си филм и е преуспял .. За т'ва ли го мразите ?! Че момчето си осъществи мечтата ?!
Не искам да ви го пожелавам, но дано някой ден разбере к'во е да си преуспял и някви незнаещи балами да ви плюят постоянно .. Пф, супер жалки сте просто :?

P.S Не съм фенка на Джъстин Бийбър, просто харесвам някои негови песни и нямам нищо против той да е известен..
Айде са се оправдавайте с т'ва, че всичко покрай него е нагласено и не знам си кво .. ама не знам сами дали ще си вярвате ..

P.S Към авторката - съжалявам, че така се отплеснах за Бобъра, ама винаги си мълча при такива коментари, ама т'ва вече ме изкара извън релси :lol:
По темата - не я харесвам, слушам само една песен на Селена - A Year Without Rain..

Ш алоу чакай малко. Никой не отрича таланта на гея. Начина по-който си е взел славата е тъпа. Не хейтвам преуспяли хора които са си изкарали всичко с пот. Ама тва педалче не си е мръднало пръстчето и има клип във МТВ.
Както и да е не ми пука моите идоли МТВ ги е молела за клип на тяхната телевизия така, че не ми пука от такива глупости.
Пука ми че го виждам навсякъде и го изкарват за някакъв със супер сили след като може да пее. Има и други хора които могат да пеят ам ате не са джъстин бийбър .. що ? Щото не искат да са комерсиални гейчета които правят всичко за пари дори и да си дават гъза на черни цигани !

LaffyTaffy
03-02-2011, 13:49
Нито му завиждам, нито избивам комплекси ! Дразни ме, че в последните 2-3 години музикалната сцена се задръсти с "таланти", заради които музиката сега върви мощно надолу. А музикалните компании за пари и ням човек ще направят звезда
Смирноф, пак ще повторя, че момчето е просто още един начин за печелене на пари. И като омръзне и изсмучат всичко от него ще се върне в начална позиция.
А по темата - Не слушам Селената.

simpleplann
03-02-2011, 17:11
Напълно съм съгласна с smiirnoff.
Colouring,забелязах,че си фен на Дневниците на вампира.Ами то всеки може да каже,че на където се обърне вижда дневниците.Не,че и на мене не ми харесва сериала,просто ти давам пример.И ти от къде разбра,че той не е мъж?Айде разбирам може да не го харесваш и според теб да няма талант,обаче това значи ли,че е гей? И ми писна като видите някой преуспял и да почвате да го плюете.Май само това можете.Ок,всеки има различно мнение обаче това,че не го харесвате не значи,че е гей.

П.П.Не съм му голяма фенка.Само някои негови песни ми харсват.Обиконвено не пиша в такива теми пълни със скандали ама ми писна от такива дето се правят на многознайковци.

BladeDancer
03-02-2011, 17:32
Край време е да се разкрием.
Харесвам супер страшно смислениете песни. Харесвам мелодията на текста харесвам мелодията на инструментала. Харесвам всичко което той е написал! Чакай малко написал ли е нещо? Всичките му песни са супер авторски .. само няколко хилядарки - толкова авторски ...

Време е да кажем, че всички я обичаме! Бобърката да живее !

Colouring
03-02-2011, 17:40
Colouring,забелязах,че си фен на Дневниците на вампира.Ами то всеки може да каже,че на където се обърне вижда дневниците.Не,че и на мене не ми харесва сериала,просто ти давам пример.И ти от къде разбра,че той не е мъж?Айде разбирам може да не го харесваш и според теб да няма талант,обаче това значи ли,че е гей? И ми писна като видите някой преуспял и да почвате да го плюете.Май само това можете.Ок,всеки има различно мнение обаче това,че не го харесвате не значи,че е гей.
Аха,вярно е,че съм фенка на Дневниците,но не знам кой знае да се говори толкова за тях.Просто сериала е преуспял и много хора(подчертавам,че лицата не са само под 18 години) му се радват.
Бийбър дали има зрели фенове?Не мисля.
Как съм разбрала,че не е мъж ли?Не съм му виждала най-забележителен и отличителен белег(и дай Боже никога да не го сторя 8-) ),ама ти виждала ли си негова снимка?Да ти прилича на МЪЖ?На мъж???Освен това,когато за пръв път чух негова песен попитах приятелката ми:'Коя е тая певица,струва ми,че не съм я чувала преди.." Няма нищо мъжко у него,не знам с каква промивка на мозъците са тези,които му се радват.
И за да не продължаваме спора-изобщо не ме интересува Бобъра,нека прави каквото иска,да ходи с когото иска,но аз никога няма да си променя мнението за него,пък камоли да спра да го изразявам. :)
И не е вярно,че оплюваме всеки преуспял човек.Това пък къде го видяхте не знам.Има много преуспели хора,които харесвам и мисля,че са го заслужили.Просто за Бийбър мнението ми е различно.

smiirnoff
03-02-2011, 17:45
:lol: :lol: :lol:
Оф, ми много ясно, че като не му е мутирал гласа ще звучи като момиче .. по твойта логика всички с неговата прическа и с немутирал глас са гейчета, женствени и не знам още к'во :razz:
Баси тъпите логики изкарвате всички .. И, да, автор е на някои песни. Се едно другите певци сами си ги измислят :lol:

Няма да споря вече, щот' е излишно. Просто пак ще кажа - на Бийбър не му пука и грам к'во мислят некви си там 15 годишни за него, той си има парите, гласа и фенките.
:lol:

suNnykaty96
03-02-2011, 17:47
И така..... това тук се превърна в тема за Бийбър, не за Селена, както трябваше да е. Поредната тема за Бийбър, която най - вероятно ще завърши с ключ.
И за да не е спам - Селена ми е симпатична, макар и да не съм й фен. И с риск феноветe й да ми се нахвърлят - харесвам я повече като актриса, отколкото като певица. Навремето този сериал, дето играеше вещица ( не си спомням как му беше точно името ) много ми харесваше и ми беше един от любимите (:

Colouring
03-02-2011, 17:50
:lol: :lol: :lol:
Много ми е забавно,честно.
Ама нека сложим точката вече.Всеки си има различно мнение,всеки е свободен да си го изразява и това е.
Честит да му е РД-то на Бобърчо(за който чух в сутришните новини по БТВ :shock: :shock: уоу.. не съм го очаквала ),пък Селена да прави още добри песни. :)

smiirnoff
03-02-2011, 18:21
Последно наистина от мен - фактите говорят ли ?! Да, говорят, че има супер много пари, фенки, фенове, известни приятели и т.н, въпреки хейта на толкова много хора. :lol:
Никога не съм казвала, че музиката му е уникална, просто може да си пее и си изкарва парите с пеене.. Не с лизане на пишки като българските "звезди" :lol:
Точно вчера си говорихме с един приятел на тая тема. Ми и двамата не го харесваме, аз само слушам няколко негови песни, ама си говорихме, че колкото и всичко да го плюят той пак ще си е идол на милиони. Колкото и да му викат, че е гей - той пак ще чука (с извинение) Селена Гомез ..
И аре стига толкова за тоя, темата си е само за Селена ГОмез, извинявам се, ама не мога вече да си трая :Д

ArrowsOfDeath
03-02-2011, 18:34
Стига сте спорили на тея теми, бе.