PDA

View Full Version : С времето започва да ми писва...



nepowtorima
02-27-2011, 11:51
С всеки ден аз се отдръпвам малко -по - малко..
При положение, че той е от друг град, и се виждаме г/д - често... започна да ми писва, защото уж преди всеки ден си пишем/чуваме, а в периода от 3-4 дена - ни вест, ни кост от него. Пиша му/обаждам му се, но никакъв отговор от негова страна. Може би е зает, може би е болен.. А защо не ми пише 1 Смс поне да ми каже да не се притеснявам... Знам, че ако скоро ми пише ще му се ще всичко да е както си беше, но жестоко ще се лъже. Да не си мисли, че може да ме върти на пръста си.. И аз съм човек, и аз искам да ми се обръща внимание, да е загрижен за мен, както аз за него... Всичко аз правя, за да просъществува връзката ни, а от негова страна - едно голямо НИЩО... Знам, че ще кажете, че не си струва, но за бога заобичах го толкова много. За него мисля по цял ден.. ( е не чак буквално де :D )
Но искам да стане нещо помежду ни, но търпението ми малко по малко си отива, а обичта си седи както си е. т.е. Любовта я има, но търпението не..
Решила съм, че този път ще чакам и ще си изпълня целта (т.е. не цел ами, че с този човек ще има нещо, и това ще е една от сериозните ми връзки)
Та кажете ми .. как да постъпя, че да имам повече търпение, да не мисля толкова много за него, и да не страдам, че не ми се обажда...

VaMpiRKaTaaa
02-27-2011, 11:58
Режеш..и минаваш на следващият.
Научи се да си безчувствна.
Чувствата и мислите ПРЕЧАТ.

ivcheto0o
02-27-2011, 12:02
Тези отношения ти носят само протеснение и страдание просто прекрати това.

GrippingBosh
02-27-2011, 12:24
За да процъфти и да се развива една любов трябва да има помощ ,компромиси,решения и от двете страни ,не само от едната ,която във вашият случай си ти ! Не се учудвам ,след като е връзка от разстояние ,че има такъв момент...опитай се да говориш с него сериозно върху тази тема,обясни това което написа тук и стигнете до решение заедно.Ако имате възможност на живо още по-добре :)

sladur4etyYy
02-27-2011, 15:53
Любовта я има, но търпението не..
Решила съм, че този път ще чакам и ще си изпълня целта (т.е. не цел ами, че с този човек ще има нещо, и това ще е една от сериозните ми връзки)
Та кажете ми .. как да постъпя, че да имам повече търпение, да не мисля толкова много за него, и да не страдам, че не ми се обажда...

любовта я няма. има го вманиачаването от твоя страна и незаинтересоваността- от негова. какви са тези глупави цели от сорта: ''този път ще имам сериозна връзка''? хахаха! то това да не става ей така, когато ти го решиш? като не си допадаш с човека, като не получаваш нужното, защо да се тормозиш?

няма да ти кажа как да имаш повече търпение, да се сети някой слънчев ден да ти звънне. ще ти кажа да имаш повече търпение, за да дочакаш човека, с когото наистина ще имаш хубава и пълноценна връзка. колкото по- бързо се отървеш от сегашния, толкова по- добре за теб.

BlueFace
02-27-2011, 17:11
Long distance relationships = fail ....

miShle
02-27-2011, 17:18
Много често се държа така с момчетата просто защото не влагам кой знае какво. Имам известен интерес, но той няма такива корени .. за да кажа че го обичам и тнт. Както се спомена по- горе. .. чувствата и любовта само пречат. И от личен опит ти казвам щом той е толкова 'заинтересован' ... прекрати го наистина. Тръгни една минута преди да станеш излишен и знай,че другият ще съжалява повече!

п.с. И само защото съм била на твоето място ще ти кажа, че колкото и невъзможно да ти се струва да продължиш .. това е само заблуда. И как така си решила той да е сериозната ти връзка .. просто се преориентирай.. Спести си болката и разочарованието :)

w0sh
02-27-2011, 17:32
Чувствата и мислите ПРЕЧАТ.


Така е.

Ако мислите бяха оръжие, ти щеше да си Женевската конвенция.

Sladurcho
02-27-2011, 20:13
Не можеш просто да си кажеш "с този човек ще имам нещо сериозно " и оттам нататък ще правиш всичко само и смо да си с него пък той да не те отразява изобщо... зарязвай го и давай към следващия, може пък с него да получиш това което търсиш :)

seaeyes
02-28-2011, 16:40
аз мисля ,че само които е преживял такова отношение може да даде съвет и за това именно пиша ,надявам се да помогна....а казвала ли си му някога в прав текст ,не вижда ли ,че нещо се случва ,че може да те изгуби ,че можеш да спреш да го търсиш както той теб... ако разбере и схване тези неща и те ОБИЧА ще има поне някакъв респект ..да не те загуби,ако ли не ще му е безразлично нали ,че може всичко да се прецака не мислите ли ?така ,че не се впрягай толкова ако не си струва ..ти сама разбери :)

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 17:16
WOSH,правиш се на интересен,но нещо вече не ти се получава.
Не можеш да ме провокираш,ако това целиш.
Имам здрави нерви.

nepowtorima
02-28-2011, 19:30
E ся вече ми призля. :-x :-x Какъв за бога е тоя човек, ОЧЕВАДНО е, че е тука... Защо не ми пише.. :-x :-x :-x :-x :-x Не знам какво да си мисля вече... оф край писна ми... Това беше...

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:33
естествено, че няма да те търси, ако не си хубава

nepowtorima
02-28-2011, 19:35
естествено, че няма да те търси, ако не си хубава

Оо... мерси много ме успокояваш...

П.С. -- да не излезе, че съм със самочувствие ама на Хубава съм 8-)

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:37
естествено, че няма да те търси, ако не си хубава

Оо... мерси много ме успокояваш...

П.С. -- да не излезе, че съм със самочувствие ама на Хубава съм 8-)
на слухове не вярвам, пусни снимка

nepowtorima
02-28-2011, 19:38
Бе ще ти пускам снимка.. :D

Оф.. обърнахме темата на Спам-Чат

w0sh
02-28-2011, 19:41
Ако си хубава и аз искам снимка за самотните вечери пред пц-то.

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:41
срам те е, значи потвърждаваш предположението ми 8-)
темата може да се закрие