PDA

View Full Version : Очна линия и опушен грим



GrippingBosh
02-27-2011, 14:05
Здравейте!
Обичам да акцентирам очите си ,затова моля ви препоръчайте ми най-добрата ии най-черната очна линия
По въпроса със сенките за очи - от коя марка сте доволни ,помагат ли ви видео уроците тъй като много с опушения грим не съм на "ти"
Благодаря Ви! :-)

ScarletBite
02-27-2011, 14:10
Аз ползвам сенки на Essence, основа на Impala и очна линия на Golden Rose с твърда четчица.

Доволна съм и нямам намерение да сменям козметиката в скоро време.

GrippingBosh
02-27-2011, 14:14
Можеш ли да ми обясниш малко по-подробно за основата на импала ,как точно се поставя ,само за очи ли е,цената и т.н. :) както и цената на сенките

Marge
02-27-2011, 14:39
Очна линия те препоръчвам на Seventeen или на Rimmel. И двете съм ги имала и съм много доволна. За сенки вземи си на Bourjois има едни тройни Smokey eyes, много е удобна опаковката. А в Youtube като напишеш Smokey eyes ще ти излязат достатъчно много резултати че да се научиш. И основа е хубаво да ползваш за очите. Най-добре си вземи на Artdeco, ако не можеш да намериш - на Мейбълин

ScarletBite
02-27-2011, 14:55
Основата на Импала представлява това (http://www.alibaba.com/product-free/109049733/IMPALA_FIXING_GEL_FOR_LOOSE_EYE.html). Аз си я купих за около 3 лв. Само за очи е. Нанасяш от гелчето с четчицата върху клепачите и под долните мигли и започваш да се гримираш. Действително прави цветовете по-наситени, гримът не се рони и се запазва дълго време. Но трябва да сложиш повечко сенки, иначе става на черти заради лепкавостта.

На Есънс имам една четворка от бяло, сиво, лилаво и черно. Също двойка светло бежово с тъмно бежово.
Ползвам и тройка бяло, светло синьо и тъмно синьо на S-he.
Имам и четворка минерални сенки Egyptian Earth на Vollare - бежово, розово-бежово, златисто-жълто и златисто-кафяво.
Също единични розови сенки на неизвестна фирма.

Miichelle
02-27-2011, 14:55
защо не пробваш онези новите на Max Factor за опушен грим?

GrippingBosh
02-27-2011, 15:21
Благодаря вии :-)
Miichelle можеш ли да ми покажеш снимка,цяла палитра ли е или няколко цвята ,ти лично ползвала ли си ги :)

Rebirthing
02-27-2011, 15:35
Есенс имат хубава очна линия за цената си. Едни от най-добрите и наситени сенки които съм ползвала са Флормар, смея да кажа, че като качество и наситеност се доближават до сенките на Мак, а цената е фрапиращо ниска.
Основата за грим на Артдеко е много хубава, най-добрата която съм ползвала.

Miichelle
02-27-2011, 17:16
http://beautifulwithbrains.com/wp-content/uploads/2010/07/max-factor-smokey-eyeshadows.jpg

ей такова нещо е и било само в две стъпки... пък каква работа върши нз :)

GrippingBosh
02-27-2011, 17:26
Можете ли да ми кажете приблизителна цена на основата за грим на Артдеко :)

Rebirthing
02-27-2011, 17:32
12 лв. е основата за сенки.

Pamaa
02-27-2011, 19:30
http://beautifulwithbrains.com/wp-content/uploads/2010/07/max-factor-smokey-eyeshadows.jpg

ей такова нещо е и било само в две стъпки... пък каква работа върши нз :)

ами май нанасяш от дебелата част първо и после от по-тънкото отгоре и тва е 8-)