PDA

View Full Version : Детска работа, но ме гризе от вътре



DevilWish
02-27-2011, 14:11
Здравейте...
Не бях влизала във форума от сума ти време, ноо ето, че дойде и моя час. Ще се опитам да бъда кратка.
Ще започна с това, че съм на 19 колкото и детиснка да ми е историята, и не живея в България /има значение :D /.
Таа имам 1 месец стаж от училище и вече минаха 3 седмици остава ми още една + 1 ден екстра.. през тези 3 седмици отивах и се връщах с автобуса.На връщане винаги беше същият шофьор..Първият път ми направи впечатление.Така бях седнала /на първата седалка/, че постоянно се гледахме в огледалото /с което вижда пътниците отзад и тн/. Постоянно усмивки, дори си позволих да му намигна :)) Не е някакъв олигофрен, който сваля всички /според мен/, защото дори не си позволява да ми каже нищо освен здравей и чао.. Срам го е.Последните дни като ни се засекат погледите и се обръща. :)) 3 седмици го виждам този човек всеки божи ден и дори сега през уикенда ми липсва :shock: И определено сега през последната си седмица много се надявам да не би вече да не шофира той в този час /все пак идва нов месец/, но искам да говоря с него, не искам да си пропилея шанса ако има такъв.Дори да си го фантазирам това, че имам шанс предпочитам да бъда наранена като чуя не ме интересуваш изобщо от колкото да знам, че не съм пробвала и да изгубя така и така.
Въпроса ми на тази детинска ситуация е какво да направя? Как да го заговоря, какво да му кажа? Никак не съм срамежлива, но може би, защото така ме привлича като го видя дума не мога да кажа..
И за да ми се смеете още повече на 19 годишния акъл уж - реших ,че ако не говоря с него последния ден ще напиша номера си на 1но листче и ще му го дам.
Изтъркано..
Моля ви помогнете ми ... :))

saskou
02-27-2011, 14:32
Колкото повече го мислиш, толкова по-сложно става. А колкото до листчето и номера.... Аз бих останал доста потресен 8-) Като цяло полудявам, когато жените правят първите стъпки :P

DevilWish
02-27-2011, 14:41
Колкото повече го мислиш, толкова по-сложно става. А колкото до листчето и номера.... Аз бих останал доста потресен 8-) Като цяло полудявам, когато жените правят първите стъпки :P
Значи това е добра идея? а дали да не напиша давам ти номера си, защото е последният ден, в който ще се видим в автобуса, а бих искала да продължавам да те виждам всеки ден или нещо от сорта? Или да напиша за някой специален?? Ддз, не искам да си мисли, че си давам номера на всеки :?

nikitka_
02-27-2011, 14:58
...

prettyIdeath
02-27-2011, 15:09
Защо пък не, дай си номера :) Даже няма нужда да чакаш до последния ден според мен, много смела стъпка :) Дано стане!

DevilWish
02-27-2011, 15:22
И на мен не ми се чака до последният ден, обаче след това ще умра от срам като го виждам :)) особено ако не ми е писал или нещо такова ;)) Пък и при самото даване на листчето сърцето ми ще изхвърчи :))

sladur4etyYy
02-27-2011, 15:58
как ще си даваш номера на някакъв напълно непознат от автобуса? иди и го заговори, пошегувай се нещо за това, че много те зяпа, импровизирай. но не му давай номера си по този начин. а я си представи, че е женен, примерно? :lol:

DevilWish
02-27-2011, 16:10
Като е женен просто няма да ми пише или да се обади нали така? :)
Аз дори и да говоря с него не мога да започна с женен ли си, така че пак няма да разбера.
Имаш ли идея какво мога да кажа на шофьора, който просто ме прибира в къщи всеки ден? :)) Аз си нямам представа.
Ох какво лошо време днес.Или как си, мисля, че не вървят след 3 седмици, в които се гледаме като нз какво.

sladur4etyYy
02-27-2011, 16:15
като се втренчи в мен, бих му казала ''хей, по- полека с погледите! не искам да съм причина за верижна катастрофа! :-P ''.

но ти си преценяваш. за да го улесниш, му бутни направо адсреса си, заедно с ключ от входа ти. :-|

DevilWish
02-27-2011, 16:17
като се втренчи в мен, бих му казала ''хей, по- полека с погледите! не искам да съм причина за верижна катастрофа! :-P ''.

но ти си преценяваш. за да го улесниш, му бутни направо адсреса си, заедно с ключ от входа ти. :-|
Оох :Д това мнооооого ми хареса :)) /изречението/
Е адреса е съвсем друго, през телефона не може да ме изяде :))) пък и целта е да го срещна след това.

sladur4etyYy
02-27-2011, 16:23
целта е просто да започнеш разговор, нали? оттам нататък все ще ти дойде как между другото да го поканиш някъде за по кафе, например. но с предварително заговаряне има много по- голям шанс да стане нещо. това с телефона... нямаш гаранция, че ще ти звънне, щом е притеснителен. а и, честно, ако някой дойде, бутне ми някакъв номер и избяга, няма да остана с много добри впечатления. :Д

bbabyy
02-27-2011, 17:30
Нe, чe нeщo.. aмa в koя държaвa си ? ;Д

П.П oтвътрe e eднa думa..

DevilWish
02-27-2011, 18:23
Ще отговоря на всички въпроси с един пост.
В Белгия съм.
Много се колебаех за отвътре :))) Но доста думи съм забравила честно казано :С
А относно дали е голям максимум 3-4 години да е по-голям от мен ако ми е правилна преценката а смятам, че ми е.. ;)
И да целта е разговор, но ще ми е доста по-гадно ако ме отреже лайф ,от колкото ако просто след това не ми пише и повече не го видя..

djipsito
02-27-2011, 18:35
Просто направи това, което мислиш за най-правилно. Важното е на теб да не ти се струва тъпо. Не се притеснявай от нищо. Все едно се притесняваш от това, което си (което е най-тъпото нещо).
Реши го докато не е станало късно.

DevilWish
02-27-2011, 19:46
Мерси на всички, вече се чувствам по-силна ,мисля още утре да говоря с него :) Дано не ме хване страх :oops:
Дам, знам, че е много лошо и мен ме е срам от себе си, че собственият си език забравям, но като не го практикуваш се забравя.Думи, които не използвам всеки ден наистина някой път се замислям, и то защото тук примерно много различка конструкцията на изрченията и аз повам да се бъркам. :shock: Но уча обратно от грешките си. Упс и аз малко се отнесох :oops:

miShle
02-27-2011, 20:08
Искам да знам какво е продължението,че ми стана много интересно :grin:

djipsito
02-28-2011, 01:46
И на мен ми е интересно, мн яка история ;р

DevilWish
02-28-2011, 06:33
Здрaвeйте, слaдyр4етa :))) сегa при мен е 8:35 /един 4aс по-нaзaд тоест/ иииии сьм нa staжa, до 5 4aсa не ми се 4aкa просто нямaм тьрпение дa го видя :о <3
ПС - товa го превеждaм с site зa трaнслaция имa много гре6ки sоrry

marti93
02-28-2011, 15:36
хей пиши какво е станало и успех !и аз съм попадала в такава ситуацийка ,но разбрах ,че е женен и не си правих никакви илюзии след това

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 15:53
Наистина,както каза Мимето,иди,подай му ръка и се запознайте.
Разменете си номерата..
Може да се получи нещо.

miShle
03-01-2011, 13:21
каквоо е станалооо :grin:

DevilWish
03-01-2011, 21:35
Запознахме се говорихме си супер много, оказа се определено НИЩО за мен :? има си връзка, а ме зарибява. Позволи си да каже какво значение има ако тя не разбере няма да е нещастна значи няма проблем :shock: :-o
Радвам се, че разбрах какъв е и ме е яд, че толкова го харесвах :О :-o

Pa3yMeH
03-02-2011, 16:46
Питаш го за какво са всичките бутони на таблото на автобуса =D Би трябвало да подейства :)