PDA

View Full Version : моля ви помогнете



helpme11
02-27-2011, 15:24
Моля ви за малко информация ..
Такаа значи преди около месец опитах да се самоубия (два пъти) ... не знам може би някакъв инстинкт за самосъхранение се обади и така ...
но 1 път изпих около 20 хапчета( аналгин и парацетамол) а 2 път 48 отново същите ... след 2 път бях много зле повръщах, но тъй като нямаше какво (не бях яла нищо от доста време) мисля че поварнах няколко хапчета, който не се бяха разградили ( а да изпих ги с прясно мляко) ... сега след около 2 3 седмици .. през ден ми се гади и ме тресе .... до колкото прочетох би трябвало само черния ми дроб да е увреден .. но ако някой ми даде някаква по точна информация ще сам му благодарна ... не се шегувам наистина :) благодаря предварително :)

maksimal
02-27-2011, 16:26
:shock:

ImmortalSportFreak
02-27-2011, 21:36
Дано да се шегуваш..
Спри с опитите за самоубийство,така няма да си помогнеш,а даже ще влошиш нещаща.Кажи на вашите и отиди на лекар.Поглъщането на много хапчета е мн опасно.. :?

Abigoria
02-28-2011, 11:02
Следващия път пробвай да ги пиеш с кислол... Ще е по- ефикасно :)

Red_Hair
02-28-2011, 12:02
хората опитващи се да се "самоубият" с медикаменти от рода на аспирини и витамин Ц страдат от лабилна психика и липса на внимание защото знаят че няма да умрат,стига се до някаква ситуация и после всички са загрижени и съжалителни.незнам от къде толкова стана модерно да се правят опити за самоубийство,но със сигурност има по интересни работи за правене и по-различни начини за решаване на проблеми,но повярвате ако някой наистина иска да се самоубие има десетки сигурни начини,не се опитвайте да правите неща за които не ви стиска а си гледайте живота и не се занимавайте с такива глупости,пила си там 50 таблетки натварила си черния си дроб и вероятно бъбреците,ще се оправят,но ако решиш скоро пак да се самоубиваш кажи предварително да не ги слагат в списъка за донори

BlackEyedPeas
02-28-2011, 17:26
Абе най-лесно си режи вените, к'во се мъчиш с хапчета???

Аз наистина на няколко пъти съм си мислила за самоубийство, но си викам "За какво да го правя, като има да живея толкова много, а дори все още не съм си поживяла? Какво ще постига с това, само ще се унижа и ще покаж огромна слабост. Гледам да се радвам на живота си, дори и да не е толкова розов, но МНОГО пъти съм се замисляла, че има хора с много по-ужасен живот от моя. Някой биха дали всичко за една трохица хляб, има хора, които живят в къщи от кашони. Има хора, на които живота им е много по-гаден, но все още се борят!" за това гледам на живота от към розовата/забавната му страна. Гледам да не обръщам внимание на проблемите си, а винаги се опитвам да ги погледна от хубавата страна. Нищо няма да постигнеш като се самоубиеш. Не искам да се меся в живота ти, все пак си е само твой, но помисли! Има хора, които имат МНОООООГО по-ужасен живот от твоя! Помисли преди да правиш каквито и да са глупости!

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:04
опитай пак - 3 пъти за късмет!

storex
02-28-2011, 23:47
Ако е така, както го описваш, не ти завиждам, бая голям проблем трябва да имаш, за да стигнеш до опит за самоубийство... в този смисъл, хората, които си мислят, че искат да се самоубият, правят подобни неща - хапчета и рязане на вени и т.н., а тези, които наистина са решили да го направят и не се колебаят - те се хвърлят от последния етаж на някой блок, така че явно в теб има още хляб и спри с тия работи със самоубийствата :))
Ако пък не е така, както го описваш и просто се ебаваш, много ти здраве ;)))

helpme11
03-01-2011, 16:32
не се ебавам точно както го описвам е ... за да не скоча има 2 причини .... 1. няма от каде толкова нависоко ... с моя тъп късмет ще оживея и тогаваааа става страшно .... 2. е ддз не ми харесва този начин ;)

StolenBliss
03-01-2011, 16:50
Много зле.

BlackEyedPeas
03-01-2011, 19:43
Да 'е, некво мно'о страно ш'а стане ако скочиш от последния етаж на някой блок и да се разминеш само със счупен крак :shock: WTF?

FuckedUp
03-01-2011, 20:51
Dumb bitch.

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 05:41
Fail?

sweet123
03-03-2011, 16:01
ne na vsi4ki jivotyt e perfektenn--ima mn gadni ne6ta no 6te e hybavo ako prosto opita6 da nameri6 i dobrata strana ----horata koito obi4a66 ( priqtelitee)-- :smt006 a tfa dett iskate da se symoybivatee--tfa sa preoveli4eniqq--jivotyt ti bill gaden --nikoi ne te obi4a.... :?