PDA

View Full Version : "Приятелската зона"



drakar
02-27-2011, 15:50
Здравейте драги съфорумници, наскоро станах потърпевш на най-клишираната фраза в историята на отрязванията, а именно "Ценя приятелството ни твърде много". Това е може би шестия, или седмия път подред, в който получавам този отговор... Не съм отписал (и даже предполагам че е това) възможността да съм твърде дефектен за да иска момиче връзка с мен, но ако предположим, че не е това какво може да се направи за да се предотврати навлизането в тази зона, или ако съм там как да излезна... Какво се прави като цяло когато попаднеш в "приятелската зона" ???? :)
Очаквам сравнително сериозно отношение и благодаря предварително за отговорите ви. :)

Strength
02-27-2011, 15:58
Ами и аз в момента съм така...Значи,за да предотвратиш попадането във "The Friend Zone",трябва да покажеш на момичето,че целиш нещо повече от приятелство,още когато се запознаваш с нея.Ако пак те сложи в графа"Приятели",зарязваш я и търсиш друга. :D

subdamov
02-27-2011, 17:45
Според мен е грешно да се нарича "Friend Zone" - по скоро зоната трябва да е с име "Не съм сексуално привлечена от теб" :)

djipsito
02-27-2011, 17:51
трябва да покажеш на момичето,че целиш нещо повече от приятелство,още когато се запознаваш с нея.Ако пак те сложи в графа"Приятели",зарязваш я и търсиш друга. :D

Точно.
При следващи нови срещи може да си слагаш и нещо като срокове. Примерно ако до 2 седмици тя не дава някви признаци за нещо повече се отказваш. Или ако на 3тия път ти откаже среща-спираш да се занимаваш.

Сега няма какво да направиш, освен да се дръпнеш, освен ако не ти е гадно.

fenastz
02-27-2011, 18:15
Действаш моментално и това е.

umri
02-27-2011, 21:26
Всичко трябва да ти е една голяма схема в главата, която подсъзнателно да работи. АКО влезеш с някое момиче в приятелската зона пак излизай с нея, но си избий от главата предишния интерес, който си имал към нея. Сега нейната задача е да те запознава с нейните приятелки, хубавите. Ща запознае с 2-3, избираш едната и почваш схемата, там каквато ти е. След като си оттеглил интереса от съответното момиче, тя може да реши, че вече те харесва, винаги го има тоя вариант, но дори и да не го направи ти вече познаваш нейните хубави приятелки, и си пробваш късмета там.

Тя щом те ползва за приятел, ти я ползвай за да си намериш нещо за доибаване.

nerwna
02-27-2011, 21:50
Хах,ем аз лично се правих на "недостъпна" няколко седмици,за да се убедя,че момчето наистина държи на мен :)
Той не спираше да ме преследва и така нататъка,обаче и аз не бях лесна..
Исках да съм сигурна,че няма да съм една от поредните,или ще съм му някаква играчка : -)
И така с времето се получи една много хубава връзка.
(; Подложих го на какво ли не,но поне си струваше :) :-P

ForzaFelipe
02-27-2011, 23:05
Според мен е грешно да се нарича "Friend Zone" - по скоро зоната трябва да е с име "Не съм сексуално привлечена от теб" :)


Точно...The friend zone си е чиста връзка без сексуален контакт или подобни по сериозни взаимоотношения ... Който квото иска да казва но е точно така !

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 13:12
Питай я иска ли да сте нещо повече от приятели.

AntiFashionGirl
02-28-2011, 19:00
тогава е време да й теглиш здрав бой и псувни, че те е разкарвала по всичките тия срещи

DesireToFire
02-28-2011, 19:05
Ами и аз в момента съм така...Значи,за да предотвратиш попадането във "The Friend Zone",трябва да покажеш на момичето,че целиш нещо повече от приятелство,още когато се запознаваш с нея.Ако пак те сложи в графа"Приятели",зарязваш я и търсиш друга. :D
Това не ти гарантира нищо :Д За мен поне дали ще почне така или чисто и просто отнчало ще си говорим на някква обща тема като спорт или музика няма значение.

TheBeliever
02-28-2011, 19:08
Еми така става, когато вместо да флиртуваш с момичето, се сприятеляваш с него. Излизане от това положение има, но в много редки случаи.


А това "правя се на недостъпна" никога не съм го разбирала. Ако двамата се харесвате какъв е смисъла да си губите времето в преследване и преструвки? Може два месеца да ти сваля звезди и пак да се окаже кретен. Гаранция няма.

peroto
03-01-2011, 12:06
Нямам много опит, тъй че слушай другите преди мене.

За онова момиче, което се правело на недостъпна- за мен това е абсолютна глупост. Аз лично няма да ходя след тебе три седмици, щото та харесвам. Мен, ако питаш, даже ще си помисля, че си някаква пикла и ща оставя, и ще отида да си намеря свястно момиче. Според мен по- голямата част от мъжката аудитория биха направили като мен. :? :?

VaMpiRKaTaaa
03-01-2011, 12:27
^^peroto,за всичко си трябва биволско търпение.Живота ще те научи на това.
Аз само те предупреждавам,зада го имаш в предвид,после да не ти дойде изнанагорно.....

strave
03-01-2011, 13:01
Това че си попаднал в тази зона,значи че си свършил полвината от задачката,а именно тя те е възприела в една известна степен като характер и поведение.Оттук задачата е чисто физически и сексуално да я привлечеш.Това обикновено става на чисто физически принцип и не само. Авторе не спирай да пробваш-от опит глава не боли.

drebenG
03-01-2011, 13:34
"Аз лично няма да ходя след тебе три седмици, щото та харесвам. Мен, ако питаш, даже ще си помисля, че си някаква пикла и ща оставя, и ще отида да си намеря свястно момиче. Според мен по- голямата част от мъжката аудитория биха направили като мен."

Грешиш или просто не си изпитвал толкова силно чувство към определен човек, ритъма в сърцето ще те кара да тичаш след нея. :-o

nerwna
03-03-2011, 04:12
"Аз лично няма да ходя след тебе три седмици, щото та харесвам. Мен, ако питаш, даже ще си помисля, че си някаква пикла и ща оставя, и ще отида да си намеря свястно момиче. Според мен по- голямата част от мъжката аудитория биха направили като мен."

Грешиш или просто не си изпитвал толкова силно чувство към определен човек, ритъма в сърцето ще те кара да тичаш след нея. :-o

Точно за това исках да съм сигурна дали той наистина изпитва нещо към (-; .. И наистина беше така.
Аз също исках да сме заедно ,но просто трябваше да бъда сигурна в чувствата му ! :)

galin4o0o
03-03-2011, 06:23
"Аз лично няма да ходя след тебе три седмици, щото та харесвам. Мен, ако питаш, даже ще си помисля, че си някаква пикла и ща оставя, и ще отида да си намеря свястно момиче. Според мен по- голямата част от мъжката аудитория биха направили като мен."

Грешиш или просто не си изпитвал толкова силно чувство към определен човек, ритъма в сърцето ще те кара да тичаш след нея. :-o

Точно за това исках да съм сигурна дали той наистина изпитва нещо към (-; .. И наистина беше така.
Аз също исках да сме заедно ,но просто трябваше да бъда сигурна в чувствата му ! :)


Много тъпо...а ако той беше спрял да те търси,вероятно и ти щеше да си кажеш "той не ме заслужава" и щеше да оставиш всичко така,после ми твърди,че си го харесвала истински.


То темата: Оставяш я и си търсиш друго момиче,което няма да ти каже,чувствам те като приятел,това е любимия и отговор когато не са привлечени сексуално,подобна история на "На мен ми е дошло,не мога сега"

Hilary_
03-03-2011, 07:07
Поставяй още в началото границата .. 8)