PDA

View Full Version : Да не ме беше потърсил



milka
02-27-2011, 18:38
Историята е следната:Преди половин година бях с момче,което се познаваме от 17 години.Нещата не вървяха много добре,защото той винаги беше зает и никога не се знаеше дали например утре ще е в града.Общо взето живот на макс със много трепети и много чувственост,но точно когато за 1ви път имах проблем от както бях с него и имах нужда от него той ме остави.Имах сериозна нужда от помощ(няма да казвам защо) и вярвах,че само той може да ми помогне,но ми беше трудно да му го призная.Единия път му признах по скайп,а той дори не забеляза.Втория път се опитах да му кажа...мълчах през цялото време ...плачеше ми се ,но се опитах да му призная и в този момент както си вървяхме той просто се обърна и си тръгна и ме остави на сред нищото да се пребирам сама.
За първи път ме болеше толкова много,защото го обичах повече от себе си...До един момент,когато се запознах с Д.Казах му,че съм преживяла нещо много тежко и ще имам нужда от бая време за да го преодолея и да го допусна до себе си.Той прояви страхотно разбиране и търпение и както отначало си мислех,че нещата няма да потръгнат ,след 3-4 месеца вече аз 1ва му казах ''Обичам те".Чрез него се преоткрих и той много ми помага,дава ми всичко,от което имам нужда.Въпреки това дори и да минаха 6 месеца от както скъсахме с бившия и през времето,с което съм с Д. аз продължавам да мисля за миналия.Представяла съм си как се срещаме и аз го карам да съжалява,че ме е наранил и тн.
НО той вчера ме потърси в скайп и аз го приех.Писахме си като стари приятели,преживели тежка любовна раздяла...А през нощта сънувах и двамата.Днес докато бях с Д. за първи път се отвратих от целувките му и докосването му.Държах се по-грубо с него...И всичко това е заради бившия.
ЗНам,че той не може да ми даде нищо друго освен усещаня,докато Д. може да ми даде всичко...И все пак продължавам да мисля за Онзи.Искам да не ме беше потърсил,но и някак си не мога да му кажа ''махай се'' защото го разбирам както никой друг.Не мога да ви обясня точно,но имаме някаква връзка между нас двамата като хора,а той не спира да ме пита за Д...
Какво да направя?Искам да спра да мисля за бившия и да продължи всичко така както преди.

galenaaaaaa
02-27-2011, 19:10
miminko е права това е най-доброто решение.Но и много трудно.Аз съм в същото положение обичам бившия си приятел повече от всичко ,за мен той е най-важният човек и колкото и време да минава не мога да го изтрия от мислите си! Дано ти успееш.

miShle
02-27-2011, 19:39
Хора времето всичко отмива и най-сълзливите любови и тнт и ако не се научите да мачкате - вас ще ви мачкат. Ако се с Д., за да забравиш онзи по-добре не се опитвай. Не залъгвай момчето. Но в моят живот точно едно момче ми помогна да затрия "голямата си любов" към бившия. Той беше перфектен, държеше се перфектно, караше ме да се чувствам "жена". Той ме научи да се ценя и да имам уважение към себе си. Той ми показа какво отношение заслужавам да получавам и какво момче заслужавам до себе си. До момента , в който бях с него не го осъзнавах, но когато се наложи той да замине ревах и се тръшках, защото ме болеше, че си тръгва от живота ми човек, който ми върна желанието за живот... Според мен имаш нужда да останеш насаме със себе си докато си изясниш нещата, но докато продължаваш да се самосъжаляваш и да трепериш щом оня ти пише забрави да продължиш. Оставяй нещата там където им е мястото..защо се тикаш там където те е боляло? Не бъди мазохист. :)

Sladurcho
02-27-2011, 19:45
Искаш бившия ти ама той не те е е*авал за нищо, имаш си Д. който прави всичко за теб... махай го оня от всякъде и обърни внимание на Д. защото накрая ще нараниш и него пък той какво е виновен че ти не можеш да се оправиш с желанията си....а и ти първа си казала на Д. че го обичаш пък сега се отвращаваш от целувките му... ти май незнаеш какво искаш а

galenaaaaaa
02-27-2011, 19:56
miShle и аз си мислех ,че така ще го забравя,но не се получава.Всички с които съм била след него са били като Д.,правили са всичко за мен, а аз съм ги наранявала без да го заслужават.

Така че milka и аз мисля,че е по-добре да останеш сама и да разбереш какво искаш.Няма смисъл да оставаш с Д. ако ще го нараниш.

miShle
02-27-2011, 20:00
При всеки индивидуално - мисълта ми беше,че този човек просто беше много различен ... и сега искам да попадна на такъв..но такъв като него просто няма. И вероятно нямаше да изпитам чувства към него, ако не се беше наложило да го изгубя, но... Просто авторката трябва да си даде сметка дали може да продължи с Д или не ... но в никакъв случай да не гледа назад.

milka
02-27-2011, 20:20
Разбирам ви напълно.Мисля,че бившия е поглед назад...Говорих с най-добрата ми приятелка и тя ми помогна да разбера,че тръгвам на лош път ако продължавам да контактувам с бившия...За това го блокнах.Всъщност има много причини да го направя...в момента не съжалявам.Навярно ще ми е гадно,когато си легна..но знам,че е за добро.Честно казано дори и когато бях с Д. и си мислех за другия пак...си обичах Д. и това да си мисля за другия не ми пречеше,защото само фантазирах как го карам да съжалява.

miShle
02-27-2011, 21:01
Искам само да ти кажа нещо, което когато някога ми го казаха толкова много ми се наби в главата, че до ден днешен още си го припомням. "Да се върнеш е крачка назад, а това не е правилното решение за живота ти." От тогава никога не си позволих да се обърна ... сега живота ми е повече от перфектен :)

SmilezZz
02-28-2011, 14:57
Въобще знаеш ли какво и кого искаш ? А наясно ли си с чувствата си ?
Помисли добре...
Така ще нараниш само и единствено Д,а пък той няма никаква вина за това,че ти още не знаеш какво искаш..
Но според мен въобще не се връщай назад.. А продължи с Д..
Забрави бившия си.. Махни всичко,което ти припомня за него.. Прекъсни контактите си с него..

marti93
02-28-2011, 15:24
никога няма да забравим човека разбил ни сърцето на хиляди малки парченца...факт!!!

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 15:37
Никога не поглеждай назад и не съжалява за отминали неща.

marin4itu
02-28-2011, 17:32
Преди няколко години се опарих и се научих повече да не се връщам към бивши. Почти винаги става по-зле, по-наранена ще си и т.н. Щом е в миналото ти, значи е имало причина да е там и не трябва да го допускаш до настоящето си. Хората правим голяма грешка да живеем в миналите спомени, а не трябва.

Ssummerjam
02-28-2011, 19:29
Добре си направила, че си блокнала бившия. Счупената ваза никога не може да възвърне първоначалния си вид - клише, но е така. Продължи напред с Д. и дано сте по-щастливи отвсякога.! :)

GD
03-01-2011, 07:19
Спри контактите с бившия.Махни всичко,което ти напомня за него...



+1