PDA

View Full Version : Какво бешше товааа



psihqsala
02-27-2011, 18:40
Намерих смс в телефона на приятеля си
Чукаш нея,но крещиш моето име. Кажи,ако греша.
!???????????????
Не повярвах на очите си..
Заедно сме от година(въпреки че сме на разстояние,тая,която му го пише това също е на разстояние..)
What's next !?

w0sh
02-27-2011, 18:43
Не ти трябва да си герой на Агата Кристи, за да разбереш какво се е случило.

psihqsala
02-27-2011, 19:11
Не мога да го питам,защото ако разбере,че съм му гледала телефона ще се вбеси.. Не мога и да си трая,защото много ме заболя.. Аз преди ревнувах много от тази и все му натяквах да не ми да има нещо с нея..смисъл 2 или 3 пъти съм ревнувала от нея..и той сега да не му е писнало и да е решил да пробва с нея..не знам какво да направя,не искам да го губя,искам да е само мой.. какво да направя..

Strength
02-27-2011, 19:21
Абе аз ли нещо не разбирам или при положение,че сте на разстояние един от друг ти му четеш смс-ите на телефона?

psihqsala
02-27-2011, 19:22
Не живеем в един град,но се виждаме през известен период,като се засечем в родния ни град.

Biiiitch
02-27-2011, 19:34
Просто го попитай. Ако го криеш от него, няма да ти е по-добре.

Sladurcho
02-27-2011, 19:36
А и няма как тази да му пише някакви измислени смс-и без той да е спал с нея... Може просто да му ги дрънка тези неща , не е задължително той да ти е изневерил с нея :)

galenaaaaaa
02-27-2011, 19:40
По-добре го попитай направо ,защото съмнението ще те гризе отвътре.

tuzaro
02-27-2011, 19:46
момичето е виновно, той е невинен!

psihqsala
02-27-2011, 19:50
Имаше някакви смси от нея и за секса.. направо останах на мястото си..не мога да го питам,ще ме убие задето съм гледала гсма му..не мога и да си мълча,ще се изям от съмнения..нз какво да направя..

tuzaro
02-27-2011, 19:52
кви съмнения може да имаш майна :lol: :lol:

miShle
02-27-2011, 19:56
Ти си луда да си траеш.. аз такъв скандал щях да вдигна, щях да го навра *********** :booooomb: Или му правиш мръсно и деликатно му връщаш, или правиш нещо от сорта което ще го вбеси. Или го изстрелваш направо и го режеш .... Искаш да е само твой .. нищо лично, но си закъсняла за това ми се струва. Пък дори и да не ти е изневерявал самият факт,че тая му ги пише тея неща е логично да те наведат на мисълта,че той и дава поводи. Прави си изводите ...

shugababe112
02-27-2011, 20:15
Лелее как ще си замълчиш.Ти си от една година с това момче от какво толкова се притесняваш,че си му гледала телефона?Ще те набие ли какво?Той е виновен в случая няма да ти направи скандал за това,но говори с него и се разберете дали ще е само твой или ще го делиш с онази...

umri
02-27-2011, 20:56
Кажи му да си сложи парола на телефона.

BlueFace
02-27-2011, 22:59
Какво ти пука?! Нали чука теб, няма значение за кого си мисли :lol: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
02-27-2011, 23:14
Какво ти пука?! Нали чука теб, няма значение за кого си мисли :lol: :lol: :lol: :lol:
Правилно.

Сега няма да изпитваш вина, ако се забиеш случайно с някое момче.

TheBeliever
02-28-2011, 07:12
Какво ти трябва да му се ровичкаш в телефона? И като ровиш поне гледай изходящите съобщения. По-важно е той какво казва, а не на него к'ви му ги дрънкат.

Според мен ако имаше нещо с тая другата щеше поне да се постарае да си прикрие следите, т.е да трие смс-ите. Не се филмирай толкова, поговори с него, извини му се, че си му се бъркала в личната кореспонденция и го попитай директно дали има нещо с мацката. Би трябвало да си познаваш достатъчно мъжа, за да разпознаеш когато те лъже в очите.