PDA

View Full Version : моля ви помогнете ми!!!!



pspspsps
02-28-2011, 00:38
здравете на всичкии

LadyDi
02-28-2011, 05:55
Пробва ли да поговориш с него? Нищо друго няма да ти помогне.

Offtopic// неадекватността на мислите обикновено няма нищо общо с грамотността. А ти си шокиращо неграмотна за 21 години.

Naive
02-28-2011, 06:25
Oh, God...

Phobiaa
02-28-2011, 08:41
здравеите на всичкии за парви пат ще споделям история на подобни места ,но наистина сам много отчаяна и наранена..на 21 години сам от 13 годишна сам с едно момче тои е 3 години по голям от мен не живеем заедно.нашата история започна от малки неврастни деца до сега.обичам го много и тои мен всашоо през парвите 5 години сичко беше прекрасноо бях щастлива и безгрижна но от там нататък всичко се срина тои ме излага 3 4 пати аз му го варнах простих му всичкоо но от тогава след сичко това аз станах болезнено ревнива немога да се понасям званя му в 2 3 4 да го проверя у тях ли е разпитвам го претискам го неискам да е така но го правя и всичкото това сащо се далжи на неговото повенение.баща му е много богат започна да му купува ожасно скапи коли дискотеки всичкоо тои започна да се даржи резервирано кам мен макар че не прави нищо без мен не излиза никаде заедно сме но не е сащото вече няма какво да си кажа с този човек тои не само е ожасно променен и не е прекасния мил човек които познавах а е истински дявол можеби от 3 месеца всеки ден се караме обижда ме понякога ми посяга даржи се зле.наи често се случва да му кажа да поговорим сядаме и започвам казвам че искам сичко да се оправи че го обичам немога и неискам да бада без него започвам да му обяснявам че се даржи лошо че ме наранява че вече не е сащото .как да обясня хора.просто бях щастлива вече не сам все аз сам виновна неиска да ме чуе не го е грижа какво мисля аз ден след ден бидии и самнения какво да правя помогнете ми моля ви искам да взема решение защото ще се побаркам вече.немога да разбера какво става с него зашо неиска да ме разбере да ме изслува защо винаги аз сам виновна за него а нищо не сам направила освен че искам да оправя нещата а немога не ми позволява казва че ме обича но не го и показва липсва ми лубовта му липсва ми живота .неискам да ме тапче повече искам да ме разбере да осазнае че се подиграва с мен и да спре да го прави защото го обичам повече от всичко на света а ме наранява всеи ден и ме тапччее.благодаря ви може да е написано неадекватно но сам развалнувана и немога да си сабера мислите!помогнете ми молявии!!!!!!!



До тук го прочетох и спрях. :shock:
На 21 си ,а пишеш като първокласник.

GD
02-28-2011, 08:44
Има едно решение. Остави го и си намери друг. ;)

miShle
02-28-2011, 09:58
Сигурно го е превеждала с кирилизатор.
По темата ... Мисля, че момчето ти просто е във фаза от живота, в която ужасно много му се живее.Пък и колкото грозо да звучи парите винаги променят хората ..не само момичетата. :( Не разбирам само защо не проявяваш грам самоуважеие и да кажеш ДО ТУК .. защо търпиш... ?! Мислиш си, че няма други мъже.. може би ти е време да поживееш и ти. :)

MarkKnight
02-28-2011, 10:42
FAKEEEEEEEEEEEE

pspspsps
02-28-2011, 10:45
опитвала сам да поговоря с него,но неиска да ме чуе,неиска да осъзнае че вината не е в мен.казва млакни ти си виновна не ми се слуша продалжава да обивжда и да се заяжда не намирам изход а го обичам многоо и неискам да се разделяме,но не издажам така.просто ме наранява много силно с думите си и незнам до кога ще тарпя всичкоо но и не си представям да сам без него.искам просто тои да си е сащия човек и да не виждам тази злоба в очите му!!

pspspsps
02-28-2011, 10:52
miShle може би си права но да така еневиждам други маже аз сам с този човек от дете...исками се да се откасна но немога.а за парите те са ги имали винаг,но тои преди не парадираше с тях както сега.незнам какво стана но преди беше мил и внимателен а сега е като животно.все обижда,все заплашва и се държи все едно не го е грижа.

miShle
02-28-2011, 11:03
Намери воля в себе си и излез колкото се може по-бързо от този ад, ще видиш че после той ще ти се моли ... Ако не .. поне ще си сигурна, че той наистина НЕ си е заслужавал..

4efo
02-28-2011, 12:42
ти да не говориш за мене ве :D 1:1 сме с тоя твоя човек разликата е че аз нямам сериозна приятелка и така си ми е добре и аз преди бях тих и кротък а сега в тая възраст ми се живеее бе всеки ден с различна и не ми дреме за човека отсреща наистина парите променят просто тоя твоя човек е в такава фаза дай му малко свобода и ще се опомни или на тебе ще ти се наложи да търсиш друг просто смисъл от скандали и сцени на ревност няма те само влошават нещата.

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 12:59
Първо се научи да пишеш правилно.
Второ щом вече не си щастлива с него,разделете се.

nepowtorima
02-28-2011, 13:08
Айде бе - 8 години :shock: .. ??
Малко FAKE..
Ама ако е вярно... По-добре зарежи този човек .. няма смисъл да се измъчваш повече с него.. Обичаш, не обичаш все някога ще си омръзнете .. ( абе 8 години ВЪОБЩЕ, ама ВЪОБЩЕ не са малко.. Не знам как не сте си омръзнали вече) Няма друг начин, хората се променят.. По каквито и форуми да пишеш нито ние, нито ти ще можеш да го промениш.. Режи и си живей живота.. Ти не го обичаш, ти си привързана към него. Все пак няма да ти е никак лесно да го преживееш..

П.С.- пиши по-грамотно моля ти се... !!!

pspspsps
02-28-2011, 13:31
да 8 години сме заедно без да сме се разделяли до сега винаги е било така.но на последак нещата не са сащите и незнам на какво се дължи това ако си бяхме омразналии мисля че тои нямаше да си губи времето с мен а за живеенето и жените той всеки ден е с мен така че и там не е проблема не го карам на сила с мен е но не се държи нормално неиска да говорим за проблемите ни и само крещи и ме обижда просто не е сащия човек..

pspspsps
02-28-2011, 13:35
по някога си мисля,че той вижда колко много го обичам и държа на него ,че се подиграва с чувствата ми,защото знае,че ще бада с него и е сигорен в това!

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 13:38
Може нещо да е изнервен..
Може да е от това,че го проверяваш по 4-пъти дневно...(най-вероятно).
Може и да иска нещо да т каже,но да не смее.
Може и просто да иска да се разделите.

againstyou
02-28-2011, 14:31
FAKEEEEEEEEEEEE

jghgh
02-28-2011, 20:56
На мъжете рядко им стиска да отрежат директно и затова започва да се държат кофти.
Не очаквай да се промени, щом даже те е и удрял.
Мисията 'всичко да е като преди' е невъзможна.
Рискувай, започни нов живот. Стига с това 'на сигурно'.
Дълбаенето води до много лоши неща, повярвай. Тва язва, гастрити, не са шега работа.
Спри да се опечаляваш и да тровиш нервите си.
Остави го да си върви.
Тръгни си и ти.

В началото винаги е трудно, но после става все по-добре и по-добре.
Позволи си да започнеш нов живот.

amelya
03-01-2011, 15:03
Няма смисъл да продължаваш тази връзка по-добре се разделете и продължи напред сама. Само ще се тормозиш по-добре си го спести има толкова други момчета