PDA

View Full Version : Ние сме потомци на извънземни



freakrocker
02-28-2011, 07:13
Хората не са произлезли от едни и същи прародители, а са потомци на представители на най-различни извънземни раси. Това твърди британският учен Чандра Викрамасинг от университета Кардиф.

По негови думи всички хора на Земята са далечни потомци на пришълци от Космоса. Точно на това, според него, се дължи коренно различният външен вид на представителите на различни народи.

Според Викрамасинг цветът на кожата и чертите на лицето, както и основите на поведенческите модели са наследство от нашите пра-прародители, които са пристигнали на Земята от най-различни планети.

Поради тази причина някои хора са много ниски, други много високи, различен е цветът на косата и кожата им, а чертите на хората от определена нация като цяло са почти еднакви.

Ученият е убеден, че животът на нашата планета е възникнал, след като тя е била посетена от комета, преминала малко преди това през Луната.

Според учения микробите, които са попаднали от Космоса върху повърхността на земята, са послужили за основа на развитие на отделните животински видове.

gandalfepi4
02-28-2011, 07:23
нужно ли е някой да ти обяснява елементарната и неотречима логика, която циментира въпросното изказване като нещо много по- тъпанарско от "малоумно"?

Nam3less3
02-28-2011, 07:30
нужно ли е някой да ти обяснява елементарната и неотречима логика, която циментира въпросното изказване като нещо много по- тъпанарско от "малоумно"?Най-сетне да съм съгласен с тебе. Чак ме е срам :lol:

RagioL
03-15-2011, 06:49
Стига ти да имаш елементарни познания по биология за да разбереш че това е невъзможно.

Gavra
03-15-2011, 12:03
Добре, уикипедийните физици, онлайн докторите и атеистите с електронните библии да идват да просветят народа :razz:

luda4et0o
03-18-2011, 12:45
нужно ли е някой да ти обяснява елементарната и неотречима логика, която циментира въпросното изказване като нещо много по- тъпанарско от "малоумно"?Най-сетне да съм съгласен с тебе. Чак ме е срам :lol:

и аз сьм сьгласен с вас

freakrocker
03-20-2011, 11:50
Добре, уикипедийните физици, онлайн докторите и атеистите с електронните библии да идват да просветят народа :razz:

нямаш проблеми

Auriss
03-20-2011, 12:16
Добре, уикипедийните физици, онлайн докторите и атеистите с електронните библии да идват да просветят народа :razz:

Би ли ме просветлил за разликата между това да чета в нета и това да чета книги ? Ако съдържанието е едно и също ,разбира се...

Атеистите с електронните библии поне са чели библията ,за разлика от повечето теисти.