PDA

View Full Version : Asrock h55 pro



monkera
02-28-2011, 11:36
проблемът ми е следния....купих си дънна платка (asrock h55 pro) + рам памет(2гб a-data ddr3 1333) + Процесор i3 540 + (asus 5770 Cucore) видео карта + (Fortron Epsilon 600w) захранване + Хард (seagate 500gb) и ми излиза следният проблем изписан на дисплея на дъното - D4 (дисплея на дъното е с поставена програма Dr.Debug).този код D4 Означава в превод (Тестовата основна 512-мегабайт памет. Нагласете политиките и кешът първи 8-мегабайт. Поставете много),а на английски изглежда така (test base 512kb memory.Adjust policies and cache first 8mb.set stack),пробвах какви ли не варианти, но без успех.при пускане или рестартиране компютърът сам се рестартира няколко пъти докато най накрая успее да тръгне.ъпдейтна биоса и пак нищо не помогна.моля кажете ми как да оправя нещата

doomkillerr
02-28-2011, 16:06
Прегледа ли настройките в Biosa? Смятам, че проблема е от Рам паметта - прегледай настройките в биоса, на колко волта работи в момента и с какви тайминги!!! Виж и дали паметта присъства в официалния списък с подържана памет от това дъно: http://www.asrock.com/mb/memory/H55%20Pro.pdf