PDA

View Full Version : Кражба на профил в ибей



Petrow
02-28-2011, 11:50
Проблема ми е следният : преди няколко дни получих имейл от сайта (ибей) че профила ми там е заключен поради причината че някой го използва с цел злоупотреба,веднага погледнах сметката в картата нямаше проблеми с парите и още няма.. но просто профила ми е заключен и не мога да вляза в имейла пратен от тях пишеше да си сменя паролите на имейла и на ибей профила.Е хубаво на имейла го смених но на профила в ибей няма как да я сменя по простата причина че няма как да вляза в профила си за да я сменя.. та въпроса ми е към кога да се обърна.. търсих някакъв help center нещо такова support нищо не намирам по едно писмо да пратя но няма! Какво да правя?

dimitar_ak
02-28-2011, 12:11
Преди да влезеш няма ли опция за забравена парола? Това ще ти ресетне паролата и ще влезеш.

Petrow
02-28-2011, 12:30
да прав си така трябва да бъде.. но като дам забравена парола ми иска работи който не помня какво съм ги писал при регистацията.... :? означава ли това че тряя правя нов рег? :-x

dimitar_ak
02-28-2011, 12:36
Потърси контакт за support. Аз съм писал до скайп за ресетване на парола и ми свършиха работа.

Petrow
02-28-2011, 12:39
случайно да знаеш някъв имейл или нещо за съпорт от 2 дни търся и на нищо полезно не попаднах намерих само един номер който дори да звънна първо кой знае колко пари ще навъртя а и второ няма да мога да се разбера с тях

dimitar_ak
02-28-2011, 12:54
Signing in
If you've already registered, just sign in with your eBay user ID and password to get started.

Forgot your user ID or password?

If you forgot your user ID, visit the Forgot your user ID? page to retrieve it.
If you forgot your password, you can create a new one from the Confirm your identity to reset your password page to retrieve it. Note that your old password will remain active until you create a new password.
Unable to reset your password?

If you think your account has been used without your permission and you can't sign in or reset your password, contact us immediately:

Click Customer Support at the top of most eBay pages.
On the next page, click the Contact us button. You may be asked to sign in. If you can't sign in, click the I'm a guest button.
Place your pointer over Account, and then select Unauthorized use of my account.
Contact us using one of the options at the bottom of the page.
We can help you change your password and stop any unauthorized activity on your account.

For security purposes, your password is automatically encrypted when you sign in using Secure Sockets Layer (SSL) technology.

Petrow
02-28-2011, 13:14
10x