PDA

View Full Version : ПОМОЩ:(



justap
02-28-2011, 13:16
...поредната тема в раздела който мразя - а именно, НЕСПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ...
Та, аз съм на 14, той с 1 година по-голям от мен. От скоро е в града, запознахме се, всичко ОК, НО постепенно започнахме да намираме общи теми за разговор. стана част от компанията ми и много често излизаме. Не ми е безразличен и усещам как започвам все повече и повече да го харесвам. Той си има приятелка която изобщо не е в България, но често си говорят по скайп и т.н. Виждам че и аз не съм му безразлична, винаги се забавляваме заедно и незнам какво да правя. Знам, че вие ще ме напътствате най-добре, затова реших да пиша.

Моля ви помогнете..:(

LadyDi
02-28-2011, 13:29
Остави нещата на естествения им ход.
Прекарвайте си време заедно и ако трябва да се случи нещо - ще се случи.

miShle
02-28-2011, 13:30
Продължи да търсиш компанията му, без да се натрапваш разбира се. Ако наистина не си му безразлична .. остави нещата просто да се случват.

VaMpiRKaTaaa
02-28-2011, 13:32
Така наречената му ''приятелка'' след като изобщо не е в България,какъв ти е проблема тогава?Казваш му,че го харесваш и искаш да сте заедно и чакаш да видиш каква ще е реакцията му.

BaffaLsc
02-28-2011, 14:59
Просто се остави на течението, ако е писано - ще бъдете заедно..

AnonimchetoM
03-09-2011, 18:29
Да остави се,но за да се получат нещата му намекнии че го харесваш.Можеш да говориш с някой негов добър приятел които да ти каже какви чувства има той към теб.. :) :)

Sladurcho
03-09-2011, 18:39
Така наречената му ''приятелка'' след като изобщо не е в България,какъв ти е проблема тогава?Казваш му,че го харесваш и искаш да сте заедно и чакаш да видиш каква ще е реакцията му.

Напълно съм съгласен