PDA

View Full Version : Нашият клас..



BaffaLsc
02-28-2011, 14:40
нещо му стана.. откакто половината се изнесоха нищо не е както преди.. днес в един от часовете седях и ги гледах, замислих се за доста неща.. преди бяхме толкова задружен клас, а сега всеки се чуди как да изпорти другия , да му навреди.. нито сме както преди - задружния клас, нито нищо.. хранят се нон стоп, псуват се, че и се бият понякога.. питам се ' какво им стана ? .. кое се промени толкова много ? ' може би факта, че всички са пораснали, вече по - големи и на друг акъл ?! А сега като дойде края на годината след няколко месеца, се питам.. ' какво ще правя без тях ? - толкова ще ми липсват.. ' искам последните ни няколко месеца заедно да бъдем по - добри един с друг, но не става.. като от джунглата са.. :-o
Уж сме вече големи хора, пък те още като малките деца, че дори и те не се държат толкова гадно.. наистина.. какво им стана ? Почти целия клас сега пуши, пие.. трева, наркотици, полиция , глупости.. о.О
Жалкото е, че аз колкото и да им говоря, и не само аз, те няма да ме послушат.. правят каквото им харесва.. и сме станали толкова несериозен и безотговорен клас.. още от сега почнахме да мислим за края на годината, ( все пак се разделяме, всеки отива в друго училище.. ) къде ще ходим.. и аз така като гледам как вървят нещата , накрая пак ще останем в класната стая да се наядем като прасета.. :(
Да не говорим , че едните искат на макдоналдс.. други на дискотека, трети на кино или басейн.. и винаги ей тва са 4 варианта.. та.. искам да си изкараме супер, да бъде забавно и незабравимо.. : )

Ох, сега ми олекна.. исках просто да споделя, благодаря на тези, които отделиха маалка част от времето си да прочетат тази тема.. и няма да откажа на малко идейки за някое друго местенце за ' забавление ' за края на годината.. :)

ludiqtzubar96
02-28-2011, 15:35
Е вие за края на годината ли мислите!? :shock: Чакайте да минат изпитите,тогаз се кефете.А и да не ти пука за класа,така или иначе сигурно ще се разделите по-голямата част и догодина дано попаднеш при по-добри.

hris4e
02-28-2011, 18:43
Горе главата :) Аз сега съм 8 клас.. в миналия ми клас беше същото, дори и по-лошо..ние никога не сме били задружен клас, в момента поддържам контакти само с някои..но имаше наистина [в буквален смисъл] пълни изроди и идиоти от момчетата. Така че ги остави да правят каквото си искат, ти гледай да се представиш добре на изпитите и да влезеш в елитно училище, а те да му мислят ; ] Не се ядосвай, заради някои..за които няма смисъл да си мърдаш пръста!! Това е моят съвет :-)

DieselBlood
02-28-2011, 18:48
Ако си 7ми клас-да не ти пука.Догодина отиваш в гимназията и ще срещнеш по-добри хора(надявам се).А ако си 12ти клас-пак да не ти пука.Сред колегите все ще се намерят няколко свестни човека. :)

BaffaLsc
03-01-2011, 11:51
7ми клас съм и благодаря за съветите..

VaMpiRKaTaaa
03-01-2011, 12:19
акъл
^^В 7клас не очаквай да имат акъл повечето...
Особено момчетата.

flower757
03-03-2011, 10:37
От пубертета е - пере ги съчмата още /относно цигари , алкохол/.И аз съм 7 клас .. класът ни е даже и по - зле . Изобщо не може да се спомене ,, задружен ,, нито преди , нито сега . Преди се портихме , обаче сега явно повечто осъзнават , че няма смисъл . Колкото и да се стараеш , за съжаление , няма да стане същия клас , който е бил преди . От нашият клас има хора , които с нетърпение чакат да се отърват от него и да се махнат . Аз не съм от тях .. все пак това са 7 години и колкото и да е - това е мн време-свиква се с тях .. :) А за края на годината - не го мислете още , защото може и да има хора , които екскурзията ще е последното нещо , за което ще мислят //може да не ги приемат :( // .Както казаха повечето преди мен-остава надеждата в гимназията да попаднем на нещо друго , от коетоще се по-доволни , така да се каже . :)

SmilezZz
03-03-2011, 13:07
В момента съм осми клас,миналата година и ние бяхме така,но когато трябваше да се подкрепяме - сме си били задружен клас.. Спокойно.. От пуберитета е това държание..
Не му мисли толкова.. (: