PDA

View Full Version : в цикъл прилошаване



sunshinepp
02-28-2011, 17:01
Знам, че вероятно не можете да ми дадете конкретен отговор, но искам да споделя какво ми се случи днес и някой ако е имал подобен проблем да сподели какво да правя.
Днес ми дойде и около 12 часа започнаха много силни болки в кръста и ниско долу в яйчниците. Обикновено така си ме боли всеки месец когато ми идва, но нещо повече. Този път обаче, болката започна да се усилва и аз, която принципно по време на цикъл не пия лекарства, реших че не мога да търпя повече и пих но-шпа. Точно 5мин след това ми се догади и болката пак се засили, опитах се да изляза от стаята по информатика, тръгнах към тоалетната и всичко пред очите ми стана черно, после ми омекнаха краката и щях да падна, но едно момиче ме хвана навреме и не се свлякох.. след няколко минути и повърнах и ми олекна. Не разбрах от какво се получи това, някакъв съвет.. някой да е преживявал подобно нещо? Сега не знам какво да правя, мисля си ако пак ми стане така , тогава да ходя на лекар.. :( :-o

ImmortalSportFreak
02-28-2011, 17:48
Може да няма нищо общо с цикъла,а да си настинала.Ходиш ли с гол кръст? Ако пак ти се случи отиди на лекар.

britzy
02-28-2011, 18:13
Може да ти е паднало кръвното

Abigoria
02-28-2011, 18:47
От цикъла ти е. Аз съм така почти всеки път, понякога е нормално да боли така :)

sunshinepp
02-28-2011, 19:01
Да, и аз така мисля .. вероятно нещо кръвното, а от цикъла не знам дали е щото за първи път го карам така.

Djenka
03-03-2011, 10:25
И на мен ми се случва почти всеки път, не с големи болки, но подобно. Причернява ми, но ако седна или легна и вдишам дълбоко и издишам, се оправя...

Тежко е да си момиче 8-)

dreamwalker
03-03-2011, 17:26
Случва се... Или е от цикъла или имаш някакъв здравословен проблем. Мисля че е от първото. Не се тревожи, за първия ден са нормални такива неразположения :)

Moderatorius
03-03-2011, 18:32
И аз съм така. Междудругото и аз от НО-ШПА-то съм повръщала. Въобще не ми помага.

MaLty
03-03-2011, 18:49
Ниско кръвно .. почти всеки път ми се случва .. или зверски болки,или гадене,или ми пада кръвното и припадам ..

titinkaa
03-04-2011, 10:34
Имай в предвид,че по-време на цикъл на някои момичета им е отпаднало и им се вие свят,може да е от кръвното заради кръвта която се отделя.И на мен ми се случва това с омекването на краката и болките в кръста.Просто лягам на една страна вкъщи и след 1 час вече нямам никаква болка никъде.Не знам може само на мен така да ми минават болките при теб може да е различно.Принципно и аз не пия хапчета за болките.

cyclops
04-02-2012, 12:52
Може да е от лекарството, може да е случайно. На мен това ми се случи два поредни цикъла и като отидох на лекар ми каза, че имам киста и от това се било получило. Предписа ми нужните хапчета и после се оправих. Така, че най-добре се посъветвай с гинеколог :)

xoxi
04-03-2012, 19:43
Това, че си повърнала ме кара да си мисля, че е заради хапчето.
По-добре не пий повече от тези хапчета или ги смени с други.
На мен ми е причернявало от болка, но в такива моменти гледам въобще да не се движа.

mileycyrus1992
04-06-2012, 08:54
ниско кръвно е проблема .. на една фр и се случи така

a1a2b3v
04-06-2012, 09:18
Не е от хапчето. На мен ми се е случвало нещо подобно и не бях пила нищо. После си взех нещо сладко, за да си оправя кръвното и си легнах, като се събудих ми беше по-добре. Случвало ми се е само веднъж, оттогава не съм имала такива проблеми. Ако се повтори вече отивай на лекар, дане се окаже нещо сериозно.

nan4eva
04-09-2012, 15:47
споко моме и аз съм така при мен и по тежко е било не ден а ми по три дена е траело много е гадно по принцип е така при хора които спотруват

Hayashi
04-09-2012, 21:23
И на мен ми пада кръвното редовно по време на цикъл. И се е случвало толкова да ме боли, че да рева с часове. Най-добрият вариант е да си хапваш сладко и да пиеш много вода.

kalpazanka
04-10-2012, 06:41
Аз имах подобно преживяване, но тогава бях комбинирала с още един медикамент.
За по-безопасно вече си пия Герикапс всеки месец.