PDA

View Full Version : Белег на лицето



Marco
02-28-2011, 19:03
Здравейте!
Преди около година претърпях инцидент, заради който се наложи да ми зашият брадичката (4 шева). Казаха ми да се мажа с Контрактубекс и щял да се заличи, избледнее и прочие. Да, ама не. Остана си червен и само от единия край се заличи почти единия шев, а останалите 3 са все така видими. Та реших се на пластична операция. Говорих с родителите си, само че не знам как стоят нещата, те също не знаят. Прочетох из интернет разни неща, включително цена и т.н. (25-30 евро на кв.см.). Само че идея си нямам къде да отида, в коя клиника, която би ми гарантирала успех, а не да го направи дори по-зле. И как се заличава - с лазер, с присаждане на кожа или?
Ако може някой да ми предложи сигурна и реномирана клиника и да ми обясни как стоят нещата бих бил много благодарен! :)

StolenBliss
02-28-2011, 20:17
За какво ще стигаш до такива крайности :-o И аз имам белег на носа.Отстрани когато се усмихвам, той се 'опъва' Щеше да ми падне ноздрата, когато стана хах, но много хора казват, че ми е чар. Идеята ми е ако се абстрахираш от това нещо, няма да ти прави толкова впечатление. Аз за клиники не мога да ти кажа. Моя съвет е да не се занимаваш с пластични операции, пък решението си е твое :)

Marco
03-02-2011, 09:22
Разбира се и ти си прав донякъде... Но пък ме дразни и всеки срещнат ме пита какво е това, какво е станало и т.н. Затова искам да се премахне или поне да стане по-малко видим. Та, ако някой си е правил подобна операция или знае за негов познат, който си е правил, нека обясни къде, как протича и т.н. :)