PDA

View Full Version : любов....или не точно



tedddiiii
02-28-2011, 20:30
хора съжелявам, че пускам темата.. Може да е тъпа, но в момента ми трябва мнение.... според вас има ли смисъл връзката от разстояние... смисъл виждат се през месец примерно...но имат много безплатни в телефонаа и много смси... много скайп и фейсбук.... моля ви за отговори.. и без хейтъри.. просто ми е интересно какво мислите.. =]]

relax4o
02-28-2011, 20:34
Телефона и другите неща, които изброи не се преравняват на това, когато се виждате лично.

От личен опит знам, че връзката от разстояние е безсмислена. Не искам да те карам да се откажеш. Просто като е от разстояние и нямаш контрол. Не знаеш с кой излиза, не знаеш дали няма да си хареса там някое момче/момиче(съжалявам, не разбрах пола ти, но предполагам си момиче).
Според мен ще е доста гадно и за двама ви.

Това е мое лично мнение :)

jghgh
02-28-2011, 20:35
Мисля, че няма да я бъде. Ревност, липса на подробен, чест контакт, интензивно опознаване, водите различен, отделен живот един от другия.
И освен това за мен скайповете и фвйсбуците са лигавщини.
Това си е мое мнение де ;)

tedddiiii
02-28-2011, 20:37
Мерси хора.. че обърнахте внимание на темата ми и, че писахтее :) :) :)

TheBeliever
02-28-2011, 20:48
Зависи от много неща, най-вече от хората, от вижданията и очакванията им за бъдещето. За мен лично една такава връзка не е пълноценна. Никаква технология не може да замени общуването очи в очи, докосването и самото присъствие на човека.

Временно - да. Ако да кажем партньора заминава за известен период от време, връзката е наистина сериозна и си имат пълно доверие. Няма да е лесно, но с усилия и от двете страни може да просъществува такава връзка.

Но от самото начало да сте разделени и да градите връзка по скайп и телефон - малцина биха успели и то само с перспектива за събиране в близко бъдеще. И пак не е много сигурно какъв ще е резултатът при евентуално събиране, когато вече си ежедневно с този човек. Когато виждаш от първа ръка държанието му в дадени ситуации. Тогава наистина се разбира кой какъв е. И е напълно възможно образът, който си изградил/а в съзнанието си през месеците чатене и телефонни разговори да се разминава напълно с действителността.

storex
02-28-2011, 23:35
Според мен връзка от разстояние е безмислено нещо и води до само едно нещо - и двамата партньори просто си губят времето, но това е мое мнение :)

VaMpiRKaTaaa
03-01-2011, 04:25
3а мен това не е връзка.

Nakadah
03-01-2011, 04:33
Има и още как... Това Skype, Facebook, myspace и тн за какво са направени? 8-)

Даже на скоро по социология имаше тема за "sexting" и 1 от мотовите според 16 годишните беше "По-безопастно правене на секс"

След като 16 годишен му минава през акъла, значи няма от какво да се плашиш :oops:

marin4itu
03-01-2011, 06:18
Ако се виждате редовно всяка седмица няма проблем. Просто и двамата трябва да пътувате. И няма мързи ме, не ми се пътува, защото иначе не се знае кога ще го видиш. Но един път в месеца няма смисъл, според мен. Копнежа да видиш половинката си, да я посрещнеш на гарата, да чакаш с нетърпение да ти минат шибаните делнички дни, за да можеш да си с него.. Трябва и двамата да сте сериозни един към друг и да си имате огрооомно доверие, защото иначе няма и месец да просъществува подобна връзка. Но ще цениш всяка една минутка прекарана с него и много рев по изпращанията.. Не знам на колко си години, но такава връзка определено не е за 14-15, че дори и 16-годишни..

GD
03-01-2011, 07:04
Ами относително е да ти кажа и е 50/50.По принцип няма смисъл,не е до теб незнаеш какво прави.Едно е в нета да ти казва колко те обича и т.н, но другия си е живия контакт.Да ако държите един на друг и сте сериозни, е възможно.Но в днешно време е много рядко и трудно чрез нета да се поддържа връзката от разстояние.

nepowtorima
03-01-2011, 07:58
Зависи от хората...
Поне от личен опит .. такава връзка може и да бъде пълноценна, но преди това трябва да си трошиш главата.. Да се чудиш къде е, кога ще го видиш. Но пък когато го видиш си на 7мото небе... И цениш всеки момент заедно...

П.С. Честита ви Баба Мартаа :-)

tedddiiii
03-01-2011, 21:06
Честита Баба Марта и мелси за мненията. Наистина много се замислих над казаното от вас много мерси. :P :P

relax4o
03-01-2011, 22:15
И това е, че на тази възраст (14-15-16) много от момичетата/момчетата не знаят какво искат. В смисъл такъв, че все на някой ще му писне и ще си каже "не мога повече така, искам някой, който да е до мен". Караниците ще са доста често според мен, защото без да иска единия ще се изтърве за някоя глупост, другия ще иска да разбере и като не му кажеш и айдеее, караници, глупости и т.н. Един път в месеца е твърде малко. Един ден от месеца ще сте щастливи, че се виждате и след това пак мъки.

Най-добре за вас ще е да не се мъчите. Просто се замислете дали ще ви е по-добре като не започвате връзка въобще, или ще ви е по-добре като след всеки ден заедно се разделяте за по още 1 месец и с нетърпение чакате да мине. Но все някога единия ще му отпусне края, защото повече не може така.

Наистина на тази възраст не си заслужава. Според мен е пилене на нерви.
Айде, ако поне се виждахте всяка събота и неделя - добре, но вие само веднъж месечно, което си е болка за умиране.