PDA

View Full Version : Баба Марта :)



LaChupacabra
02-28-2011, 21:08
Честита Баба Марта ^^ :grin:
на кого ще подарявате мартеници? аз на семейството,на всички момичета от класа и на няколко момчета 8-) и ако някой друг ми даде ще му дам и аз...всмисъл не ми е удобно да ми дадат и да няма да върна...

и какви харесвате? аз най-обиконвенни..някаква гривничка [червно-бяла естесвено...] с някакво нещо на края всмисъл..сърциче,зарче,топч е,звезда и etc. =D
тея за закачане на дреха не ме кефят много :/

*сори ако тва не е точния раздел или темата се повтаря...


** Баба Марта прати вест да не се изпитва днес! Който наруши закона,ще го метнем през балкона! 8-) 8-) 8-)

ImmortalSportFreak
02-28-2011, 21:16
Честита Баба Марта! :grin: :grin: :grin:
Подарявам на родителите,близки роднини и на приятелите. 8) Най-мн обичам гривнички,да бъдат шарени,разнообразни и весели.Може да висят разни джунджурийки на края. ;) Има и като ластичета за коса с мн весели човечета-обичам такива!Мн са забавн!

Бъдете бели и червени и мн здрави и весели на този хубав празник!(е не само на него де.. ;р) :grin: :grin: :grin: :)

lovedanity
03-01-2011, 05:06
Честита Баба Марта 8) :grin: :grin: :grin:
Подаряам мартениччки на целия клас, роднини , приятели и т.н.
Нямам претенции за мартеничките се ми е тая кви ш са . и за врата харесжам :oops: амааа се тая!

Бъдете здрави, весели щастливи засмени...и сичко там квот се сетите :razz:

aygun95
03-01-2011, 06:30
Честита баба марта и на вас :) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D

Praskow
03-01-2011, 07:13
Подарявам само и единствено на дясната ми ръка :oops: :oops: .... :grin: :grin:

Colouring
03-01-2011, 07:20
Честита Баба Марта и от мен! :-)
Ами.. аз подарявам на родителите ми,естествено.На по-близки роднини,на приятелите ми и на класа.
На всички ще раздам от класа,защото просто.. винаги го правим.Неудобно ми да дам на някой,а на друг не.Така че се бръкнах и си купих доооста мартеници тази година.
Естествено,няма как да пропусна и близките ми приятели.Но не са голяма брой,така че не ми са проблем. 8-)
И на класната ще дам. :)

Относно самите мартеници-знам,че най-добре си е една проста,изчистена мартеница,само от бяло и червено!Ама има тооолкова различни видове,с такива неща на тях,че някои са наистина много красиви и ставам като коледна елха като се накича цялата.
Ама така като ми раздадат ги държа горе-долу един ден,след това махам повечето и си оставям само няколко-тези,които най-много ми харесват.
А,забравих да кажа,че мартеници нося само на китката.Не обичам да се накичвам с мартеници-гердан или пък на якето да си слагам.
Това го правех като малка.
8-)

GD
03-01-2011, 07:29
Честитата Баба Марта на всички. :)

awesomesheepy
03-01-2011, 10:13
Честит 1 март и от мен. (:

Подарих на съучениците ми,на сестра ми и на 2 госпожи.
Харесвам ги мартеничките,всякакви
харесват ми тези с по-бледите конци,супер нежни са :д
и най-ми е удобно тези които са с някакво такова отдолу..топче,некви фигурки..и такива нещица;

snekity94
03-01-2011, 13:15
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?

wasser
03-01-2011, 15:04
Към последния пост- празникът не се отбелязва само от деца...
Таа честита Баба Марта, бъдете здрави и засмени!
Аз подарих мартенички на семейството ми, приятелите и на две учителки :)

iiordanova
03-01-2011, 15:43
Честита Баба Марта! :)
Подарявам на семейството ми , приятелите ми , на съученици.(:
Харесвам много мартеници. Нямам притенции , харесват ми с някакво мънисто , нещо интересно да има на нея. За закачване на дреха и мен не ми харесват особенно. И герданите не ми харесват. Но гривни харесвам всякакви.


* snekity94 - първо , ние СМЕ деца. (: Второ , защо да ни е срам? Плюс това този празник е български. И много се радвам , че всички българи го уважават , спазват традицията да се подаряват мартенички. Значи може да не се срамуваме да се обличаме като чучела на американските празници , конкретно Хелоуин , но на българския празник да се срамуваме.

ChrisDrew
03-01-2011, 15:53
Yay! ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ и от мен ^-^

Greennight
03-01-2011, 16:00
Честита Баба Марта на всички!Да сте живи и здрави!Подарявам само на семейството си,за класа не ми се занимаваше.Иначе обичам дебели и хубави мартеници,щото другите се късат лесно и не ме кефят... :)

tman
03-01-2011, 16:13
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?
Не, не мога да порасна. Всъщност даже още гледам детски сериали, събирам Мики Маус и такива глупости 8-) , а съм на 15.Не, не съм някакво забавено в развитието си олигофренче, просто не мога да пусна ей така детството си. 8-). Ама не се притеснявам от това.

LaChupacabra
03-01-2011, 16:14
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?

както каза едно момиче преди мен ние сме деца.... и защо да ме е срам?! не стига,че са хубави ами си имат послание..знаеш ли защо се връзват мартеници бе?! знаш ти ама друг път...
и btw майка ми,баба ми,учителите ми и въобще всички хора които познавам носят мартеници... що за човек си ти...

sasec
03-01-2011, 16:54
Честита Баба марта на всички! :grin:
Аз подарих на доста хора. На класа, г-жите, семейството...абе на всеки :D Много обичам мартеничките и тази традиция ми е една от любимите. :)

Fiction7577
03-01-2011, 17:06
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?

Първи март, няма нищо общо с детството. Правиш се на остроумна, но всъщност си зле, друг епитет няма да ползвам.

И защо да ни е срам не разбирам?

Мартениците се носят от всички българи, това е обичай който се е запазил още от годините на езичеството.

Чужденците пък още повече ни се кефят на тази традиция, защото е запазена от преди повече от 1100 години.

Посланието е всички да сме живи и здрави, именно това символизират червеният и бял конец.

Това че ти си мислиш че създаваш някаква нова мода, като включваш и мартениците към "остарялото" си е твой проблем.

meganet
03-02-2011, 07:04
Честита Баба Марта :grin:

meganet
03-02-2011, 07:06
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?

То си личи от опсанието колко си проста, кво общо има детството с мартениците, това е български празник и трябва да го почетем!Даже и google ни почетоха празника.

ChildOfBodom
03-02-2011, 07:42
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?
ама да, т'ва да си сложиш мартеница а едно от най-срамните неща, които можеш да направиш. bot.

Colouring
03-02-2011, 08:09
Боже,оставете този неиндифициран индивид да пише каквото иска.Просто си търси за нещо да се заяде,вижте й другите мнения.Просто не й се връзвайте на коментарите.Нека да се мисли за готЯна. :)

snekity94
03-02-2011, 09:14
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

ChildOfBodom
03-02-2011, 09:26
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|
;оооо
never. Т'ва и на най-големия си враг не го пожелавам... да носи мартеница ужас :X

iiordanova
03-02-2011, 13:48
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

OoO , как ще се появиш с мартеница. Да не си посмяла. Ще се изложиш много яко. :?

Colouring
03-02-2011, 18:00
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|
;оооо
never. Т'ва и на най-големия си враг не го пожелавам... да носи мартеница ужас :X
:lol: :lol: :lol: :lol:

qsiii
03-02-2011, 18:40
/б0жееее вие сте мн0го зле :shock:
Като Деца се радвате на някъф празник с мартеници..няма ли да ви е срам да сложите такова нещо :d
Би трябвало Да Сте Пораснали... явно не :-D :?

Мама е на 40 и носи мартеници... и както гледам няма нищо срамно

по темата : подарявам на всички от семейството, класа, на някой учители, на приятели и на тия, които ми дават, че както каза авторката ми става неудобно

smiirnoff
03-02-2011, 18:53
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

Яко тъпа :lol:
Дано не я баннат, за да може да ѝ гледаме тъпите коментари :razz:

По темата - подарих на всички приятели, на семейството и на гаджето на сестра ми :D:D

Fiction7577
03-02-2011, 20:38
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

Яко тъпа :lol:
Дано не я баннат, за да може да ѝ гледаме тъпите коментари :razz:


И аз това викам !! :razz: :razz:

snekity94
03-02-2011, 22:21
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

Яко тъпа :lol:
Дано не я баннат, за да може да ѝ гледаме тъпите коментари :razz:

По темата - подарих на всички приятели, на семейството и на гаджето на сестра ми :D:D

А ти си Як0 ГРОЗНА ...съжалявам н0 Да си го забелязала някога???

ChrisDrew
03-02-2011, 22:27
така и неразбрах сега кфо очаквъте да се п0явя в даскало.. с мартеница ? :shock: :|

Яко тъпа :lol:
Дано не я баннат, за да може да ѝ гледаме тъпите коментари :razz:

По темата - подарих на всички приятели, на семейството и на гаджето на сестра ми :D:D

А ти си Як0 ГРОЗНА ...съжалявам н0 Да си го забелязала някога???
Не е грозна, но пък виж, ти си много тъпа!

titinkaa
03-05-2011, 06:30
На семейството и на почти всики от класа.

bloodyF
03-05-2011, 07:50
подарих на мама, баща ми и изпратих на баба и дядо.
от училище- на всички момичета от класа ми + на още няколко човека 8-)

резултата вечерта беше: около 20 мартенички 8-)
махнах ги половината и повече де..сега съм с 5-6 само