PDA

View Full Version : Въпрос за 2 пъпки...долу



asd_asd
02-28-2011, 21:53
Значи от около 2 седмици имам една която се намира в срамната зона над пениса там където са косъмчетата ...да поясня - бръсна се 1-2 пъти седмично и ползвам гел както и афтършейв ама тая пъпка я стисках 1-2 пъти излизаше течност както и бяла по- гъста както от нормална гнойна пъпка от друга част от тялото обаче след като я стиснах сега е леко зачервено там ...не ме боли обаче като натисна усещам по-твърда част от долу и съвсем леко е набъбнала ....кажете какво да я правя да правя ли опити да я стискам или какво ?
А втората и по-странна се намира в долната част на тестисите и представлява бяло топче...което не се променя от много време нито ме боли нито нищо обаче се вижда като опъна кожата и ме дразни на допир...няма връх- не е гнойна пъпка а просто бяло топче между двата тестиса ...пак да подчертая имам отлична хигиена и се бръсна редовно долу. Девствен съм на 17 обаче скоро ще го правя с приятелката си и искам да нямам забележки долу :-o

dimitar_ak
03-01-2011, 06:27
Да не е някой подкожен косъм заради бръсненето?

kalpazanka
03-01-2011, 07:32
За първата "пъпка" съм почти сигурна, че е запушена мастна жлеза. Зачервено наоколо има ли? Кожата спокойна ли е? Изобщо някакви промени да има? Подути лимфни възли да опипваш?
За втората- чисто и просто мастно отлагане. Не си създавай комплекси.

asd_asd
03-01-2011, 10:36
Да не е някой подкожен косъм заради бръсненето?
Ами може би от там се зароди пъпката но после си остана :X

За първата "пъпка" съм почти сигурна, че е запушена мастна жлеза. Зачервено наоколо има ли? Кожата спокойна ли е? Изобщо някакви промени да има? Подути лимфни възли да опипваш?
За втората- чисто и просто мастно отлагане. Не си създавай комплекси.
Значи първата е зачервена подутина и на допир не мога да я оприличя с друга пъпка ....все едно от долу има нещо което си стой като малко точе. Зачервено е само там където е пъпката и кожата дори има леко лилавеещ вид но не ме боли изобщо....освен когато леко опитам да я стисна...да го правя ли изобщо ?
А за това мастно отлагане има ли как да действам, че да го разкарам или е нещо нормално и не се премахва ? ?

kalpazanka
03-01-2011, 10:44
Първата не я стискай изобщо- както ми я описваш, има възпаление там и не е препоръчително да я травмираш, за да не нарушиш "капсулата"/"леговището" на процеса. Ако отскочиш и до лекар за мазило, цена няма да имаш.
Второто не го пипай- не е дефект.

asd_asd
03-01-2011, 10:58
kalpazanka - мерси много...аз крем за подобни си имам и ще го мажа редовно пък дано за 2-3 седмици да се махне
Мерси за бързите отговори :grin:

kalpazanka
03-01-2011, 12:28
Пак заповядай. И попрочети туй-онуй за секса, за да няма неприятни изненади- тестове за бременност и изследвания за венерически болести.