PDA

View Full Version : 8 март



tjgirl
03-01-2011, 12:18
Какво да купя на майка ми? Моля ви за помощ. Нишо не мога да се сетя.

LovelyGirl
03-01-2011, 12:24
Парфюм, козметика, бижу, цвете в саксия?

eLeHaGuLbertt
03-01-2011, 12:31
Аз на моята и купих един парфюм от Avon за 22 лв и сигурно някакво колие.

kalpazanka
03-01-2011, 12:35
Взех й душ гел Balea с мляко и мед. Уникално мирише, чак се чудя аз къде съм зяпала, като съм си купувала настоящия ми- с лимонена трева.

FuckingFreak
03-01-2011, 12:54
Аз залагам на ръчно изработени работи..


нещо такова
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTY94I17VWHETumIPWAS5isOACFSDIs5 zeG1SAQcwaOGpTaIgxE
или може би
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShWLTGh81xi1X-OZaVIn0vcEfU01TLj-cqT8JU6E2plYY6c7r5nQ

Ако някой не знае това са торти, правила съм и къде къде по-сложни, бутикови, триетажни.. и това не ми е кой знае какво предизвикателство.. Рожденият и ден мина февруари месец и и подарих сенки, в момента не се нуждае от нова козметика..

POLLINA
03-01-2011, 13:11
:shock: Милии Божеее ти ли правишш тия красиви неща :shock: 8-)
колко стува едно такова удоволствие , след месец имам рожден ден 8-)

Pamaa
03-01-2011, 13:22
лОлл. . какви торти :shock: :-) ! Моята майка пък няма да си е вкъщи, но ще й взема някакви хубави бонбони 8-) :-D

FuckingFreak
03-01-2011, 13:25
Не разбира се, това е от интернет 8-) Искам да я изненадам с нещо различно, а тя ми знае всичките произведения до сега и не смея да се повторя :oops: Ако темата е активна и осъществя идеята си ако не е много зле може и да постна снимки..

snekity94
03-01-2011, 13:27
и Какво Точно Специално Има На 8ми Март че Не ми Става ясно :-o

annamari
03-01-2011, 13:30
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
по темата няма зачение какво ще и подариш важен е жеста :P
нещо по така: може масаж или спа :-)

snekity94
03-01-2011, 13:35
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф путката Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

FuckingFreak
03-01-2011, 13:41
хахах ти яко ли си поверва УЕ
Що не се научиш първо да уважаваш себе си, тогава очаквай да го сторят и другите. Сега и 8ми март не знаеш какво е, сигурно майка си я имаш за неква си там тъпа женичка дето по цял ден ти пили на главата, колко жалко, а?

snekity94
03-01-2011, 13:45
хахах ти яко ли си поверва УЕ
Що не се научиш първо да уважаваш себе си, тогава очаквай да го сторят и другите. Сега и 8ми март не знаеш какво е, сигурно майка си я имаш за неква си там тъпа женичка дето по цял ден ти пили на главата, колко жалко, а?

Не Ме Интересува 8ми март кфо е. В този Форум въпрос Да Се Зададе и Веднъга Нападате И обиждате -.. амм Нямъъъ да се мьлча да го знаете както Ми Пишете Така и Аз ще ви Пиша!

annamari
03-01-2011, 13:46
неее ше се убида бе снеки :shock:
ти си ми идол :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: еиии смешкаа
УСПОКОЙ СЕЕЕЕЕ!
:Д:Д:Д
8) 8)

Harum_Scarum
03-01-2011, 14:23
крайно време е :)

neeDaBosS
03-01-2011, 14:31
Парфюма който обожава :-)
Иначе мин.година и подарих страхотно цвете в стъклена саксия :)

novasum
03-01-2011, 14:47
Аз всяка година подарявам или парфюм или цветя :? ,но сега мисля да бъде нещо др ,но нз какво да е :)

titinkaa
03-01-2011, 16:06
Ше й купя цвете.

mynichka
03-01-2011, 16:48
Цветето е задължително, но ще и взема и една книга, която си е харесала :)

LoveYou95
03-01-2011, 17:10
Мисля да й купя червено червило, тя го обожава.
Цвете и обици.

Sunshin3
03-01-2011, 17:13
Парфюм, козметика, бижу, цвете в саксия?

книга, блузка, шалче, чанта, протмоне

за някои може да е детско и глупаво, ноо.. ръчно изработена картичка или рамка за снимка? 8-)

FuckingFreak
03-01-2011, 17:15
рамка за снимка + семейна снимка, а може и в хубава опаковка в комплект с ръчно изработената картичка 8-) развихри въображението си, всяка майка обича когато детето и и подарява нещо изработено от него, независимо дали е хубаво или не..

HotHeaded
03-01-2011, 18:25
За моята майка нямам идея какво да взема :D
Има прекрасни парфюми.Всичките над 70-80 лв. ,така че това отпада.
Козметика-майка ми носи червила ии си има достатъчно..маркови :D
Бижу-носи САМО злато,така че не мисля,че ще мога да си го позволя :D
Цвете-може,но ще получи достатъчно..искам нещо различно :(
Дрехи-не..както при козметиката..има тоолкова маркови дрехи..няма смисъл.
Протмоне-има кожено
Чанта-...както всичко останало............ :D

Да видим,кой ще може да ми помогне
:D

iiordanova
03-01-2011, 18:30
Подари и някаква козметична СПА процедура? Масаж ? Масаж с шоколад ? Има много такива нови СПА процедури.

neeDaBosS
03-01-2011, 18:31
На колко си?
Може да направиш колекция с ваши снимки,в красива рамка.Много ще се зарадва според мен :)

anonymous708973
03-01-2011, 18:32
До горния пост: Книга? :)

Тоя 8 март ще съм леко безпарична, та сигурно ще й купя голяяям букет :) Може да платя на доставчик, за да се изненада... И вътре да има бележка - "Извинявай, че понякога ти лазя по нервите" 8-)
Сериозна съм за бележката.

darrie
03-01-2011, 18:33
крайно време е :)
+ :?
да не е спам: и аз още не съм решила.. тя си има всичко.. че скоро и рожден ден има.. голям зор е да и избера нещо.. :(

HotHeaded
03-01-2011, 19:05
Тази година ставам на 16.
Книга-единствената книга,която майка ми чете е библията..много е вярваща..пък и не знам какъв жанр харесва :D
Колекцията със снимки е добра идея..само че нямаме много наши снимки,но все пак ще намеря поне 5-6 от албумите :D
Благодаря за съветите :)

HotHeaded
03-01-2011, 19:10
Момичета,а дали ще може да снимам няколко наши снимки,само че в по-малък формат и да ги наредя в една рамка,а отзад (за фон :-D ) ще сложа някакъв цветен лист.Сега го измислих,и реших да ви питам :D

Shia
03-01-2011, 19:16
Само аз ли мисля,че не снеки се заяде първа....





На майка роза, на майката на гаджето роза

neeDaBosS
03-01-2011, 19:27
Момичета,а дали ще може да снимам няколко наши снимки,само че в по-малък формат и да ги наредя в една рамка,а отзад (за фон :-D ) ще сложа някакъв цветен лист.Сега го измислих,и реших да ви питам :D
Според мен ще е много хубаво :) Може към това да добавиш малка картичка с някакво пожелание от рода на '' Бъди винаги усмихната и красива,ти си една истинска жена! Обичам те :) '' знам ли,мен ме кефят такива 'мазнотий'

JustForFun
03-01-2011, 20:05
Купила съм и маркова чанта за 50 лв. + цвете,разбира се! Но не разбирам защо трябва да има определен празник, в който да се сещаш за жената! Трябва всеки ден да я обгръщаш с любов!

snekity94
03-02-2011, 02:28
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:

nerwna
03-02-2011, 04:26
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:


С извинение ,но мисля,че момичето има проблем.И май е за лудницата!


Ам,по темата мисля да и купя цвете,заедно с дамска чанта или може би да направя рамка с наши семейни снимки,нещо такова (; :-D :)

HotHeaded
03-02-2011, 05:28
neeDaBosS благодаря,много ми помогна :)

Colouring
03-02-2011, 07:59
Бе,хора,оставете я тая да си приказва,просто не й обръщайте внимание.НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА! :)
По темата-аз на мойта мислех да й взема една книга-обича да чете,ама се отказах.
после мислех за чанта,ама нямам достатъчно спестявания-ако е чанта,ще преджобя татко. 8-)
третото ми хрумване беше някакъв хубав парфюм/дезодорант.
и цветето е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. :)

SuNsEt
03-02-2011, 08:35
Аз на мойта исках да и взема гравиран ключодържател специално за нея,ама нещо не ми се намират 10 лв...трябва да измисля нещо. :-o

snekity94
03-02-2011, 08:54
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:


[b]С извинение ,но мисля,че момичето има проблем.И май е за лудницата!

Не съм за лудницата!!

neeDaBosS
03-02-2011, 09:08
neeDaBosS благодаря,много ми помогна :)
Много се радвам,че съм помогнала :)

FuckingFreak
03-02-2011, 12:07
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:


[b]С извинение ,но мисля,че момичето има проблем.И май е за лудницата!

Не съм за лудницата!!

СМЕШКоОоУ направи огромна грешка :lol: :lol:
Като всички тук сме боклуци за кво си се регистрирала, да ни доказваш колко сме ------> под теб и колко си велика, да ти кажа честно и аз когато бях на 8 мечтаех да бъда кралица на света с дъъъъълга розова коса и по цял ден да обикалям на гърба на бял еднорог.. за жалост пораснах и имам доста по-реалистични представи за света, жалко е че си 94 и че си по-голяма от мен пък се излагаш така лошо

MeLikesPie
03-02-2011, 12:24
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:

Лош ход, Миминко и може да те банне...
Аман от комплекси дето са силни само зад клавиатурата... Успокой се и най-добре земи на майка си едно кокиче, не се излагай!

По темата - чудя се...

BobiKr
03-02-2011, 12:34
Моята майка обича цветя и то много и сигурно на това ще се спра за подарък и картичка разбира се

gabri3lla
03-02-2011, 13:17
На моята майка съм решила да и взема три рози направени по някакъв интересен начин и картичка.Не се сещам за нещо,което да няма.Все пак важното е да е от сърце.

П.С snekity94
Спри се вече бе,момиче. Много ти е грозно поведението,наистина.Това, е си във форум,където никой не знае коя си не значи,че ти е позволено да хвърляш безпричинно обиди по останалите.

letmetellyou
03-02-2011, 14:09
Кутия бонбони Мерси, опаковани и с панделка :)

snekity94
03-02-2011, 14:25
снеки меки беики феки ти да мълчиш фейк тъп.
(

(
ЯЯЯ Нъ майкати ф п****та Върви ма свиняя грозна тъпа и ТЪПА ще наричаш майка ти !!!!!!!!!!

Мойто момиче... Хайде да не се държиш като каруцар, за да не си понесеш последствията,а?

И какви Ще са ми последствията ма СМЕШКOOOOO :mad: :mad: :mad: Майка ти мръсна такава каруцар на Нея ще викаш ма като си модератор на кфа ми се прайш виш се кфо приличаш първо да Не Очакваш Че ще Тръгна Да ти Се мазня Аз Тука като всички праят Боклуци такива Ай Сиктир .... :lol: :lol:


[b]С извинение ,но мисля,че момичето има проблем.И май е за лудницата!

Не съм за лудницата!!

СМЕШКоОоУ направи огромна грешка :lol: :lol:
Като всички тук сме боклуци за кво си се регистрирала, да ни доказваш колко сме ------> под теб и колко си велика, да ти кажа честно и аз когато бях на 8 мечтаех да бъда кралица на света с дъъъъълга розова коса и по цял ден да обикалям на гърба на бял еднорог.. за жалост пораснах и имам доста по-реалистични представи за света, жалко е че си 94 и че си по-голяма от мен пък се излагаш така лошо

Като Си По Малка От Мен Си МълчИ..... Не Ми Се ПРай На Отворена..пикла :razz:
на живо едва ли ще може да ми го Кажеш... :-D

Colouring
03-02-2011, 18:07
ГОСПОДИ,КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ????????????????? :-o
'Баси съществото,думи нямам.
Глупостта е безгранична!
Момиче,схванахме вече,че само се опитваш да създаваш скандали и си фейк,ама спри се,моля те!Нямаш представа колко си СМЕШНА отстрани.Осъзнай се,излез от форума и тичай към леглото.
Съжелявам те,сериозно.Дано някой ден да ти дойде малко мозък в главата.Силно се съмнявам,ама ти го пожелавам от все сърце.

smiirnoff
03-02-2011, 19:01
Ами още не съм решила - по принцип аз, сестра ми и тати се организираме и ѝ подаряваме нещо заедно. Ама тази година мисля да направя и нещо сама - ръчна изработка. Само да измисля какво.. :Д

P.S Ох, от сърце ѝ се смея на тая снекиту, моля ви не я банвайте, че да има поне някой форумен шут :lol: :lol:

FuckingFreak
03-02-2011, 19:09
Хаха, снеки мила аз ли не бих ти го казала на живо.. :lol: да се смея или да плача.. Да по-малка съм, с колкото и години да е определено не се нахвърлям на всеки в този форум, нито пък изтъквам колко съм красива, печена, умна, харесвана и така нататък, имам респект към другите потребители, въпреки че е "задмониторно" .. И аз мога да ти ръся тук обидите до 1001-та нощ но нали знаеш че всеки зад клавиатурата и на думи пребива всички, и е най-великия в света, ама точно на живо сте едни (с извинение) пикли и пикльовци дето ще те отминат с 300 като пътен знак ако те видят... Жалко че си '94 и пишеш по този начин, да не изгрубея, но когато аз се бях научила да пиша/чета като хората, ти сигурно все още си минавала права под масата.. Съжелявам те теб, и хората като теб, но все пак в живота винаги ще има тарикати и балъци, или иначе казано псевдо тарикати..

smiirnoff
03-02-2011, 19:15
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

ти на колко си ? и колко време си била с момиче ?

не ме убеждавай няма да тръгна с нея :wink:


амии на 15 съм.
Бях в същото положение като теб за тфа Ти Го Пиша.
бях с момиче.. н0 в същото време ходих с момче но той не разбра не му казах :D и Едното няма общо с другото..различно е :) И Мога да Ти Кажа че к0гато си с момиче е мн0го п0 Хубаво и приятно :-)

Момчетата са ПРОСТИ !
Не заслужаваш да ти се подиграе както правят Всички :? няма смисъл Да Се завимаваш с някфи б0клуци ...остави г0 не се излагай !!
На твое Място Не Бих се Замисляла, и Бих тръгнала с момичето.

Е колко да е голяма ?!?!? :lol: :lol: :lol:
Ох, до са и се рових в мненията .. дали не ми е забавно тая вечер :lol:

PrclssRosh
03-02-2011, 21:19
Авторке..На Твое Място ще избера Момичето
мн0го повече ще има за какво Да Говорите И да се Разбирате :-)

ти на колко си ? и колко време си била с момиче ?

не ме убеждавай няма да тръгна с нея :wink:


амии на 15 съм.
Бях в същото положение като теб за тфа Ти Го Пиша.
бях с момиче.. н0 в същото време ходих с момче но той не разбра не му казах :D и Едното няма общо с другото..различно е :) И Мога да Ти Кажа че к0гато си с момиче е мн0го п0 Хубаво и приятно :-)

Момчетата са ПРОСТИ !
Не заслужаваш да ти се подиграе както правят Всички :? няма смисъл Да Се завимаваш с някфи б0клуци ...остави г0 не се излагай !!
На твое Място Не Бих се Замисляла, и Бих тръгнала с момичето.

Е колко да е голяма ?!?!? :lol: :lol: :lol:
Ох, до са и се рових в мненията .. дали не ми е забавно тая вечер :lol:

Момичето вярно си е глуповато и си няма работа, та поради тази причина си търси къде и как да се прави на интересна, но и ти не я превъзхождаш по акъл, след като си стигнала чак до там, че да търсиш и четеш мненията и.

snekity94
03-02-2011, 21:55
Ами още не съм решила - по принцип аз, сестра ми и тати се организираме и ѝ подаряваме нещо заедно. Ама тази година мисля да направя и нещо сама - ръчна изработка. Само да измисля какво.. :Д

P.S Ох, от сърце ѝ се смея на тая снекиту, моля ви не я банвайте, че да има поне някой форумен шут :lol: :lol:
Б0жееееееееее ТИ ЛИ ми се смееш ??????? ;Моля те...махни тоя аватар че ме Изплаши. Ако тва на него си ти.. просто се самоубий :shock: :razz: :razz: :razz:
8-[ 8-[ 8-[ :smt078 :smt078

snekity94
03-02-2011, 22:01
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

nerwna
03-03-2011, 03:57
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

На какво да ти завиждаме ?!? На мизерният ти мозък?? "Боклуци" - а/у,ти не си човека който ще ни казва дали сме такива или не .. ! Гледай себе си (; Комплексарка , " грозни " ,ние се харесваме такива каквито сме ,и няма да се променим заради едно дете което се мисли ,че е на върха на всичко .. Ем,да на върха на простотията си ( ; "СНЕКИТУ" ...

По темата: Мисля да направя една нова семейна снимка,да купя рамка ( мисля да е доста голяма ) и да и го подаря. Няма да е кой знае какво,но мисля,че майма ми ще го хареса,Тя го заслужава.

:-P Respect - Майка ми!

Една жена която винаги е била до мене,една жена която ми е пазила гърба,една жена това е МАЙКА МИ! Благодаря ти за нея Господи (-;

snekity94
03-03-2011, 06:25
Хаха, снеки мила Жалко че си '94 и пишеш по този начин, да не изгрубея, но когато аз се бях научила да пиша/чета като хората, ти сигурно все още си минавала права под масата..


Аз когато съм минавала под масата ти не си Била Родена беееее :razz: :razz: :razz: кфо ми се прайш на велика ..научила се преди мен Да Чете или Си Акала в Гащите Като Съм чела аз :razz: Ъ? :razz: :razz: :booooomb:

Molzinka
03-03-2011, 06:35
в какво превърнахте хубавата тема ... :?

snekity94
03-03-2011, 06:37
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

На какво да ти завиждаме ?!? На мизерният ти мозък?? "Боклуци" - а/у,ти не си човека който ще ни казва дали сме такива или не .. ! Гледай себе си (; Комплексарка , " грозни " ,ние се харесваме такива каквито сме ,и няма да се променим заради едно дете което се мисли ,че е на върха на всичко .. Ем,да на върха на простотията си ( ; "СНЕКИТУ" ...

По темата: Мисля да направя една нова семейна снимка,да купя рамка ( мисля да е доста голяма ) и да и го подаря. Няма да е кой знае какво,но мисля,че майма ми ще го хареса,Тя го заслужава.

:-P Respect - Майка ми!

Една жена която винаги е била до мене,една жена която ми е пазила гърба,една жена това е МАЙКА МИ! Благодаря ти за нея Господи (-;

Всъщност повече от вас съм..много повече от Всички вас Съм :)
и НямЪъ Съмнение Че Момичето По- Нагоре Плаши Всеки с физи0номията си :D Н0 Не тфа е л0шото а тфа че не 0съзнава и има с сам0чувствие на красавца :razz: :razz: казах 1000 пъти ДА РАЗКАРА тфа нещо ГРОЗНО от аватара си Тая н0щ няма да спя ЪъЪъъ :booooomb: ужасс

snekity94
03-03-2011, 06:42
в какво превърнахте хубавата тема ... :?

мммммм Да Тука Наистина има ужааасно Злобни Момичета и съсипахте Темата :D
Голяма работа че ще е 8ми март цветя и глупости :razz: ..чудите се кф0 да Измислите :? :booooomb:

Colouring
03-03-2011, 09:02
Аре,снеки ли си,к'ва си-махай се,че разваляш всяка тема.
бахти злобното,тъпо,кухо и прокелто същество.
Осъзнай се и бЕгай,че не си за пред хора.

smiirnoff
03-03-2011, 09:39
Ейх, снекиии, най - жалката си просто бееее :lol: :lol: :lol:
Човек к'вото и да ти каже, сеш' се, че ти пак ще си тъпа. Половината форум ти казва колко си бездарна и малоумна, а ти продължаваш .. спокоо :razz:

edit: Вижте какво намерих за подарък за мама:
http://podaraci.us/popup_image.php?pID=211&osCsid=242938a8080b17b3692ab89a0db508ea
Струва ми се доста мило и ако го поднесете написано с ваши думи ще бъде доста трогателно..

neeDaBosS
03-03-2011, 10:06
Ейх, снекиии, най - жалката си просто бееее :lol: :lol: :lol:
Човек к'вото и да ти каже, сеш' се, че ти пак ще си тъпа. Половината форум ти казва колко си бездарна и малоумна, а ти продължаваш .. спокоо :razz:

edit: Вижте какво намерих за подарък за мама:
http://podaraci.us/popup_image.php?pID=211&osCsid=242938a8080b17b3692ab89a0db508ea
Струва ми се доста мило и ако го поднесете написано с ваши думи ще бъде доста трогателно..
Много ми харесва!

vagarious
03-03-2011, 10:18
Абе момичета искам да се възползвам малко от темата. :o
Та .. чудих се много, но не успях да измисля подарък - тя всичко си има.
Спрях се просто на една кутия бонбони, заедно с цветя, но исках да ви попитам - откъде мога да си купя опаковъчна хартия, панделки и т.н. !?
Айде цветето от магазина ще ми го направят, но как да дам и бонбоните .. :? Нещо не разбирам ...
Какво мислите ? :)

smiirnoff
03-03-2011, 10:31
Ами опаковъчна хартия има по принцип в големи книжарници, понякога в цветарските магазини или в магазините за керамични бижута ("Мънисто") и арт магазините ("Слънчоглед", "Арт бокс"). Също така можеш направо да занесеш кутията бонбони в някой цветарски магазин, където ще ти я опаковат на място с цветове по твой избор и няма да ти излезе повече от 5 лева. В "Мънисто" също опаковат всякакви подаръци.

vagarious
03-03-2011, 10:47
Хмм.. ясно. :-o

pupi123
03-03-2011, 11:20
Здравейте, искам да подаря на майка ми нещо ръчно изработено от мен, но нямам никаква представа.. Дайте ми някакви идеи..

Molzinka
03-03-2011, 11:33
аз ще и взема червило понеже ми каза, че иска ново 8-)

italian55
03-03-2011, 11:34
Еми аз сега се сещам за едно може ако имаш на майка ти снимки през годините преди да си се родила и след това на майка ти баща ти брат/сестра ако имаш и да ги подредиш в албум ама някакъв по елегантен. Цветя задължително и няква картичка. Ама каквото и да и подариш ще и хареса =;

neeDaBosS
03-03-2011, 11:59
Ей това със снимките е много добро..едно красиво послание ще свърши прекрасна работа!!!

qsiii
03-03-2011, 12:57
и аз се чудя какво да и взема,защото тя не ползва гримове. Някакви предложения ?

wasser
03-03-2011, 13:03
Ще й взема цвете в саксия. :mrgreen:

snekity94
03-03-2011, 14:21
Ейх, снекиии, най - жалката си просто бееее :lol: :lol: :lol:
Човек к'вото и да ти каже, сеш' се, че ти пак ще си тъпа. Половината форум ти казва колко си бездарна и малоумна, а ти продължаваш .. спокоо :razz:

edit: Вижте какво намерих за подарък за мама:
http://podaraci.us/popup_image.php?pID=211&osCsid=242938a8080b17b3692ab89a0db508ea
Струва ми се доста мило и ако го поднесете написано с ваши думи ще бъде доста трогателно..

Аби Ти тЪпа Ли си Или се не видиш на кф0 мязъш Айде м0ля ти се б0клук за мен е 0бида да пиша с такова нещо :lol: :razz: :booooomb:

snekity94
03-03-2011, 14:26
Аре,снеки ли си,к'ва си-махай се,че разваляш всяка тема.
бахти злобното,тъпо,кухо и прокелто същество.
Осъзнай се и бЕгай,че не си за пред хора.


Аз Ли Съм Злобна :shock: :razz:

Я моля ви се Всички да пр0четът Първите ми Коментари в ф0рума, Там Се Вижда че пиша Съвсем н0рмално и се Държа д0бре с Всички...н0оооо попаднах на злобии Като вас ..И по точно на Завистливи и злобни :booooomb: :booooomb: Сега И аз КатУу Вас Щи ПиШъъ :P :P

smiirnoff
03-03-2011, 14:32
Оф, аре земи млъкни вече, никой не иска да ти чете бездарните и покъртително малоумни коментари. НИКОЙ няма да отрази мнението ти! Спри да си показваш селянията в темите във форума.

LaChupacabra
03-03-2011, 14:41
абе снеки smiirnoff ако е грозна ти кво си?спри да спамиш всяка 2 тема с малоумните си мнения ,който винаги са не на място... за ква се мислиш за наааааааай-великата ли? не празнуваш Баба Марта,не подаряваш нещо на майка си на 8 март...е Коледа празнуваш ли поне? или в твоя свят няма такива 'глупави празници'...

иначе тва с лалетата и надписа в рамка е жестоооооко! :]

vagarious ами помоли за опаковачна хартия в магазина за цветя? мсиля,че би трябвало да имат ;Д или се разходи малко по кварталните магазини,левчетата и така..и може да купиш червена опаковъчна хартия и нали знаеш онея кутиите с бонбони на милка във формата на сърце.. ще стане супер :]

аз на моята майка ще и подаря ново портмоне понеже наскоро нейното се скъса 8-)

anonymous708973
03-03-2011, 14:42
Абе момичета искам да се възползвам малко от темата. :o
Та .. чудих се много, но не успях да измисля подарък - тя всичко си има.
Спрях се просто на една кутия бонбони, заедно с цветя, но исках да ви попитам - откъде мога да си купя опаковъчна хартия, панделки и т.н. !?
Айде цветето от магазина ще ми го направят, но как да дам и бонбоните .. :? Нещо не разбирам ...
Какво мислите ? :)

Откъде си?

По повод снимката с лаленцата и надписа: Готино е, а ако и няма липсващи запетаи, ще е още по-готино.

justonegirlwithonehope
03-03-2011, 14:48
Аз поръчах портмоне на майка ми, понеже скоро не си е взимала и мисля, че ще се зарадва. :)

JustForFun
03-03-2011, 16:47
Sneky забавна си хахах :razz: Развесели ме! :-D
Ама боже, кво се занимавате с нея бе не виждате ли че се пали от най-малката дума :lol: Такаа че тя да си гледа работата да ви псува и обижда :lol: После ние сме били боклуци, хах :-D
А иначе аз в ейвън и бях харесала един мн хубав пръстен-часовник за 35 лв .. :)

vagarious
03-03-2011, 17:08
абе снеки smiirnoff ако е грозна ти кво си?спри да спамиш всяка 2 тема с малоумните си мнения ,който винаги са не на място... за ква се мислиш за наааааааай-великата ли? не празнуваш Баба Марта,не подаряваш нещо на майка си на 8 март...е Коледа празнуваш ли поне? или в твоя свят няма такива 'глупави празници'...

иначе тва с лалетата и надписа в рамка е жестоооооко! :]

vagarious ами помоли за опаковачна хартия в магазина за цветя? мсиля,че би трябвало да имат ;Д или се разходи малко по кварталните магазини,левчетата и така..и може да купиш червена опаковъчна хартия и нали знаеш онея кутиите с бонбони на милка във формата на сърце.. ще стане супер :]

аз на моята майка ще и подаря ново портмоне понеже наскоро нейното се скъса 8-)


Аха ясно.Аз имам идея от къде мога да купя(от моя град), но исках г/д ориентировъчно да кажете в какви магазини да търся - сега вече знам, а и мненията ни съвпаднаха.Супер. :grin:

PinkPan7her от Плевен. :)

xxcherry
03-03-2011, 17:13
snekity94 - Това на снимката ти ли си ?

Все още не съм решила какво ще й дам, но може би едно цвете с картичка. За сега само за това съм се сетила. ;х

snekity94
03-03-2011, 22:25
абе снеки smiirnoff ако е грозна ти кво си?спри да спамиш всяка 2 тема с малоумните си мнения ,който винаги са не на място... за ква се мислиш за наааааааай-великата ли? не празнуваш Баба Марта,не подаряваш нещо на майка си на 8 март...е Коледа празнуваш ли поне? или в твоя свят няма такива 'глупави празници'...

Коледа харесвам
други празници не :?

snekity94
03-03-2011, 22:26
snekity94 - Това на снимката ти ли си ?
Аз съм:P

nerwna
03-04-2011, 11:02
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

На какво да ти завиждаме ?!? На мизерният ти мозък?? "Боклуци" - а/у,ти не си човека който ще ни казва дали сме такива или не .. ! Гледай себе си (; Комплексарка , " грозни " ,ние се харесваме такива каквито сме ,и няма да се променим заради едно дете което се мисли ,че е на върха на всичко .. Ем,да на върха на простотията си ( ; "СНЕКИТУ" ...

По темата: Мисля да направя една нова семейна снимка,да купя рамка ( мисля да е доста голяма ) и да и го подаря. Няма да е кой знае какво,но мисля,че майма ми ще го хареса,Тя го заслужава.

:-P Respect - Майка ми!

Една жена която винаги е била до мене,една жена която ми е пазила гърба,една жена това е МАЙКА МИ! Благодаря ти за нея Господи (-;

Всъщност повече от вас съм..много повече от Всички вас Съм :)
и НямЪъ Съмнение Че Момичето По- Нагоре Плаши Всеки с физи0номията си :D Н0 Не тфа е л0шото а тфа че не 0съзнава и има с сам0чувствие на красавца :razz: :razz: казах 1000 пъти ДА РАЗКАРА тфа нещо ГРОЗНО от аватара си Тая н0щ няма да спя ЪъЪъъ :booooomb: ужасс

ХАХАХА,ако искаш го кажи още 2000 пъти да си махне аватара .. Тя няма да го смени само защото на 'снекиту' не и харесва ?!? Ти ли ще определяш кой какъв аватар да има,не ми стана ясно ??!?! ОМГ,ауде много ти здраве (-;
И не ми стана ясно с какво си повече от нас ?? Хайде де похвали се ? Да видим с какво си повече от нас ? А това на аватара си ако си ти .. Май аз няма да мога да спя тази нощ .. ;х :shock: :(

nymphadora
03-04-2011, 11:11
Вие май още не сте разбрали,че тва снеки е фалшива регистрация на някой,който иска да ви дразни (и както виждам успява).Не е нужно да й обръщате внимание :wink:

По темата : Не съм решила още,но май ще е или портмоне,или цвете.

snekity94
03-04-2011, 11:55
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

На какво да ти завиждаме ?!? На мизерният ти мозък?? "Боклуци" - а/у,ти не си човека който ще ни казва дали сме такива или не .. ! Гледай себе си (; Комплексарка , " грозни " ,ние се харесваме такива каквито сме ,и няма да се променим заради едно дете което се мисли ,че е на върха на всичко .. Ем,да на върха на простотията си ( ; "СНЕКИТУ" ...

По темата: Мисля да направя една нова семейна снимка,да купя рамка ( мисля да е доста голяма ) и да и го подаря. Няма да е кой знае какво,но мисля,че майма ми ще го хареса,Тя го заслужава.

:-P Respect - Майка ми!

Една жена която винаги е била до мене,една жена която ми е пазила гърба,една жена това е МАЙКА МИ! Благодаря ти за нея Господи (-;

Всъщност повече от вас съм..много повече от Всички вас Съм :)
и НямЪъ Съмнение Че Момичето По- Нагоре Плаши Всеки с физи0номията си :D Н0 Не тфа е л0шото а тфа че не 0съзнава и има с сам0чувствие на красавца :razz: :razz: казах 1000 пъти ДА РАЗКАРА тфа нещо ГРОЗНО от аватара си Тая н0щ няма да спя ЪъЪъъ :booooomb: ужасс

ХАХАХА,ако искаш го кажи още 2000 пъти да си махне аватара .. Тя няма да го смени само защото на 'снекиту' не и харесва ?!? Ти ли ще определяш кой какъв аватар да има,не ми стана ясно ??!?! ОМГ,ауде много ти здраве (-;
И не ми стана ясно с какво си повече от нас ?? Хайде де похвали се ? Да видим с какво си повече от нас ? А това на аватара си ако си ти .. Май аз няма да мога да спя тази нощ .. ;х :shock: :(

Определено съм п0 хубава 0т вас тук ..Които Не Смеете И сникка Да Си Пуснете :P А тая smirnoff ли кфа е п0 Зле изглеждащо м0миче наистина от нея не съм виждала ами че и аватар си сложила :shock: :razz: :razz: :razz:

LaChupacabra
03-04-2011, 11:58
стига си се заяждала,стига си спамила темата бе момиче!
виж се ти каква си и после говори за другите! смешка... :D

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 12:04
Взех й душ гел Balea с мляко и мед. Уникално мирише, чак се чудя аз къде съм зяпала, като съм си купувала настоящия ми- с лимонена трева.
Ей супер...
Kalpazanka,от къде си взимаш парфюм,душ-гел итн с мирис на лимон?
Аз много рядко ги срещам,a ca ми любимите.

iwssuto
03-04-2011, 12:54
към темата : може би или колие или гривна + парфюм .. не съм решила още :) ще избирам понеделник :)
към сенкито : престани навсякъде да пишеш като не ти отърва ... се махни !!!!!!!!!!!
1 . не си интересна
2. абе момиче мина модата на ,, т0ова тЪпу писЪни "
3. празник е .. като пораснеш ще разбереш ;)
4. спри се щото най-вероятно си някакво 10 годишно гойно което по цялден седи в теенпроблем.нет и спами :)
5. спри да показваш мозъчната си недостатъчност щото никой никога няяма те вземе на сериозно !!
НЕ СИ ИНТЕРЕСНА !!!!! ПРЕСТАНИ ДА НИ ПОКАЗВАШ КОЛКО МОЗЪК ИМАШ ... НАВСЯКЪДЕ!!!!!!!!!!!

snekity94
03-04-2011, 13:17
кфа си Ти Да Ми Казваш Как Да Пиша :shock: :razz: ..и не ми говори за Минала м0да..щото в другата тема Обсъждате Нещо На което Му Е минало м0дата Преди 40 години!!!!!! :razz: :razz: :razz: Ти завиждаш Както всички други :P

iwssuto
03-04-2011, 13:28
хахаха .. ами да тръгне човек с изправена коса и топирана на бал . логично ли ти звучи ?
кажи чесно на колко си ??????? :D

snekity94
03-04-2011, 13:51
хахаха .. ами да тръгне човек с изправена коса и топирана на бал . логично ли ти звучи ?
кажи чесно на колко си ??????? :D

А логично ли ти звучи Да Тръгне с прическа Като баба И е била на бал....САМО за да е различна ? :?
Защото в ф0лума не знам защо Всички бягате от модерното..само когато ви е изгодно. Моята прическа била минала от мода...а тази от 40 години не? така ли :razz: :razz:
Колко момичета виждате да ходят с кокове На Главите по улиците? Аз мисля че 0 ! :razz: Така че Не Спорете с мен

3oPuTy
03-04-2011, 13:59
Абе момиче наистина ли си толкова тъпа,че не правиш разлика между ежедневна прическа и прическа за специални случаи?!
Много ясно,че няма да видиш момиче с подобна прическа на улицата,но и никога няма да видиш момиче с прическа като твоята на бал/банкет/сватба/делова среща ако щеш ...
Прави разлика между ежедневие и официални събития,по дяволите!!!И за твое сведение тези прически са изключително модерни през последните 2-3 месеца ... Изоставаааш ;)


Едит:Май започваш да бъркаш темите ... :D :D :D

iwssuto
03-04-2011, 14:01
оф ти си била много зле !
значи както ходя на улицата така и да ида на балът си ли ?
Както изляза с блуза дънки и гуменки може би :D така да се явя на балът ?
на балът си всеки трябва да е уникален :shock: по-хубаво не си прави балът че ще ти се смеят :-D

Nansu
03-04-2011, 14:19
снеки много много си зле .. имаш някакви отклонения .. ходи се прегледай .. изглеждаш ми толкова гнусна на снимките където си постнала .. ;х едва ли те харесват толкова много момчета както твърдиш ахахаах щом си ходила с момиче няя кво да говорим извъртенячка .. ау бягау някъде се гръмни бее .. . ф нагло противно грозно тъпо .. гнусно същество .. !! никой не ти завижда за нищоо на кво да ти завиждаме .. ахахаах на грозния стил на еднаквите ти коментари на тъпата ти глава дето нищо не влиза в нея .. ахуау или пък на каруцарското ти държание .. :)) ахуауах .. толковаа си злее ... ии кво мислиш си че като обиждаш другите и им казваш че са грозни се засягат ли ? ахауауха не си създавай грешни впечатленияя .. !! Айдее изрод гаденн дано някой да ти разбие тъпата глава ... :razz:

По темата : Със сестра ми ще и подарим чаша с наша снимкаа :P

iwssuto
03-04-2011, 14:47
nansu я дай линк с нейните снимки че не ми излизат :oops:

vagarious
03-04-2011, 15:00
Хайде престанете вече .. погледнете на какво заприлича хубавата тема. :x Какво сте тръгнали да спорите с фейк профил - всичко е една безсмислица и вие й се връзвате !? ВРЕМЕ Е ДА СЕ НАМЕСЯТ МОДЕРАТОРИТЕ !!!!!

LaChupacabra
03-04-2011, 15:02
[/b]ВРЕМЕ Е ДА СЕ НАМЕСЯТ МОДЕРАТОРИТЕ !!!!! [/b]


съгласна...


оу иначе мислите ли,че е хубава идеята като и взема портмоне вътре да сложа моя снимка? 8-)

vagarious
03-04-2011, 15:05
оу иначе мислите ли,че е хубава идеята като и взема портмоне вътре да сложа моя снимка? 8-)

Добра идея .. може да сложиш и една от онези мъничките картички, като добавиш ако искаш някое хубаво послание или просто едно "Обичам те."
Според мен, много ще се зарадва и жалко, че моята си има все още здраво портмоне. :? :)

snekity94
03-04-2011, 15:11
снеки много много си зле .. имаш някакви отклонения .. ходи се прегледай .. изглеждаш ми толкова гнусна на снимките където си постнала .. ;х едва ли те харесват толкова много момчета както твърдиш ахахаах щом си ходила с момиче няя кво да говорим извъртенячка .. ау бягау някъде се гръмни бее .. . ф нагло противно грозно тъпо .. гнусно същество .. !! никой не ти завижда за нищоо на кво да ти завиждаме .. ахахаах на грозния стил на еднаквите ти коментари на тъпата ти глава дето нищо не влиза в нея .. ахуау или пък на каруцарското ти държание .. :)) ахуауах .. толковаа си злее ... ии кво мислиш си че като обиждаш другите и им казваш че са грозни се засягат ли ? ахауауха не си създавай грешни впечатленияя .. !! Айдее изрод гаденн дано някой да ти разбие тъпата глава ... :razz:

По темата : Със сестра ми ще и подарим чаша с наша снимкаа :P

Показа ли си злобата ма грознооооо :D
Видя че съм по хубава и завиждаш. ..Ама Свикнала съм да ми завиждат такива като теб в даскал0 бол така че Не ме дразниш Радвам де :D :P

iwssuto
03-04-2011, 15:20
това за портмонето е добра идеа ! :grin:
аз мисля да подаря да кажем или някакво бижу или нещо друго + стих :-D ( който съм измислила аз ) ... мислите ли го за добра идеа :(

smiirnoff
03-04-2011, 15:26
Виж са малка тъпа пикло:
1. НИКОЙ, ама НИКОЙ не се интересува от мнението ти, комплексираните ти коментари, пълни с правописни грешки и бездарното ти и малоумно мислене.
2. Защо продължаваш да пишеш, като вече абсолютно всички само ти се забавляват на мненията. Мислиш ли, че някой ще завижда на една гнусна, нечистоплътна пикла, която на всичкото отгоре е с фейк профил. Сериозно, МИСЛИШ ЛИ :razz: :razz: :razz:
3. Моля ти се, разкарай гнусното си същество и цялата помия, която съдържа мозъка ти от форума, защото освен да забавляваш хората, НИЩО друго не правиш.
4. И ти мислиш ли, че някой ще се засегне от детските ти коментари?! Ми не :razz: :razz:

На жалко и гнусно момиче като теб, което се представя за някоя си друга, мисли се за "красива" и на всичкото отгоре е с най - голямото самочувствие, само че без покритие, мислиш ли, че хората тук във форума ще вземат на сериозно глупавите ти коментари??? Ми НЕ :lol:

И сега, каквото и да ми отговориш, просто ще е излишно, защото искрено ще ти се смея, жалка лигла :lol:

smiirnoff
03-04-2011, 15:28
това за портмонето е добра идеа ! :grin:
аз мисля да подаря да кажем или някакво бижу или нещо друго + стих :-D ( който съм измислила аз ) ... мислите ли го за добра идеа :(

Стихът е много добра идея. Една майка би се зарадвала най - много на искрените думи на детето си. Те са безценни и не могат да се сравнят с нова чанта, епилатор или каквото и да било.
Ако мислиш да пишеш стих, може да го напишеш на цветен лист, а листа да сложиш в подходяща рамка и да ѝ го поднесеш така. Мисля, че ще бъде доста трогателно. По - назад в темата бях пуснала снимка, може да я видиш :)

snekity94
03-04-2011, 15:30
^Значиии ще кажа така..предпочитам 1000x1000 пъти да съм Нечистоплътна 0тколкото Плашило като теб :razz: :razz: :razz: Тука въпроса е ТИ от къде вземаш т0ва самочувствие, Аз На тфое място бих се застреляла 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

smiirnoff
03-04-2011, 15:33
^Значиии ще кажа така..предпочитам 1000x1000 пъти да съм Нечистоплътна 0тколкото Плашило като теб :razz: :razz: :razz: Тука въпроса е ТИ от къде вземаш т0ва самочувствие, Аз На тфое място бих се застреляла 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Ами направи услуга на всички ни и се застреляй! 8-)
Смея ти се просто :lol:

Vikito0o
03-04-2011, 15:40
То тия снимки май не са нейни :lol:
Като и слушам разсъжденията и ми става лошоо... :lol:
Мн ми е забавно като чета какво пише (не само тук,но и в нейната тема за миенето на зъбите... :lol: )
По темата:Ще взема на мама цветя и парфюм предлолагам,но подаръка ще бъде и от брат ми.

iwssuto
03-04-2011, 15:51
мерси много :-)
обикновенно стихове пиша но теми трудно мисля сега си имам тема и се надявам да го направя добре :-) мерси много ,, smiirnoff "" :-)

psych0
03-04-2011, 15:51
оф пак ли тая беее
стига си спамила безмозъчна патко!
и снимките не са нейни!

проста работа... :smt075

snekity94
03-04-2011, 15:54
оф пак ли тая беее
стига си спамила безмозъчна патко!
и снимките не са нейни!

проста работа... :smt075
Снимките са си мои..н0 тебе по една пр0ста причина няма да те нападна и няма ти я кажа :) :P

psych0
03-04-2011, 15:56
не са твои, познавам момичето, а тя няма профил тук!

snekity94
03-04-2011, 16:01
не са твои, познавам момичето, а тя няма профил тук!

Не Бъди Толкова сигурна :D и ти казвам п0 друга причина не те нападам

neeDaBosS
03-04-2011, 16:01
^Значиии ще кажа така..предпочитам 1000x1000 пъти да съм Нечистоплътна 0тколкото Плашило като теб :razz: :razz: :razz: Тука въпроса е ТИ от къде вземаш т0ва самочувствие, Аз На тфое място бих се застреляла 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
кажи плашило на майка си,че те е родила..малка тъпа селянка

iwssuto
03-04-2011, 16:06
къде и гледате снимките бе ????? :(

snekity94
03-04-2011, 16:08
къде и гледате снимките бе ????? :(
пиши ми да ти пратя :P

snekity94
03-04-2011, 16:10
^Значиии ще кажа така..предпочитам 1000x1000 пъти да съм Нечистоплътна 0тколкото Плашило като теб :razz: :razz: :razz: Тука въпроса е ТИ от къде вземаш т0ва самочувствие, Аз На тфое място бих се застреляла 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
кажи плашило на майка си,че те е родила..малка тъпа селянка

Ти пък кфо се засягъъш тфа не се отнасяше за теб а за онова плашило :razz: :razz: :razz: ти не си грозна :P

neeDaBosS
03-04-2011, 16:23
миличка момичето не е плашило..всеки си има свои красиви черти..можеш да се държиш добре,но не го правиш?! осъзнай се,моля те :)

flower757
03-04-2011, 16:27
ох .. спора завладя хубавата тема .. да бяхме обяснили на заядливото момиче - snekity94 , какъв празник е 8 март //да вземе да изненада приятно майка й , в благодарност на всичко .. // , защото явно , до колкото ми стана ясно .. не знаеше .. :( .. но има хора , които всеки ден са на заядлива вълна , май сварихме на такава .. не си заслужава отделеното внимание , когато се види , че никой не пише , ше и стане скучно!!! Нека си спами .. и пише безсмислени обиди и глупости ..

За 8 марттт: А за подарък .. :smt007 Първо , предложенията на всички ви , по-горе са много хубави и оригинални , а аз за моята майка , мисля да взема цвете и някоя по-голяма и хубава картичка , която да побере някое трогващо , написано от мен пожелание / стихотворение / .. А като предложения .. много зависи от вкуса .. но може / някой се поврарят от горешните мнения / , та така , може да е цвете в саксия / аз подарих кактус за Коледа :) / , ваза , икона , някаква по-лека козметика / ако майките ви се гримират поне малко / - червило или да речем молив , за тези , които ползват крамове- кремове , ако сте издебнали харесалата й - чанта ... дори и може чаша .. или ако искате , но то не е баш индивидуално , като за цпециален податък , защото всички ще го ползват , може чинйи , чашИ , покривка и др. дом. потреби! :) :wink: .. ААА .. и да не забравя да добавя , че ако вземем някой по-голям подарък , то ще е семейно :wink:

iwssuto
03-04-2011, 17:16
ох . темата се превърна в спор :? заради сенкиту искате ли да направя но да не я допускаме да пише :)

bloodyF
03-04-2011, 21:14
от 8 страници, седем е изписала форумния трол и тия, които и се връзват. :( много тъжно.
whatever, не знам дали да и подарявам нещо аз, т.к. нещо ме изнервя хипер много напоследък и мислех да го отложа подаръка + че съм във финансова криза. Но не знам. Най-вероятно ще и взема една кутия бонбони + цвете (откъснато, защото миналата година и подарих рози в саксия и така ги умори, че нямам думи. втори път такива 'сложни' цветя няма да и подаря)




за форумен трол проверете в гугъл

nerwna
03-05-2011, 06:13
Към всички тука....б0клуци такива смешни сте и м0же единствено да ми заавиждате много сте ми смешни като сте глупави, малки или Грозни като тая по нагоре..Не Съм Ви Виновнъъ Аз б0клуци :-)

На какво да ти завиждаме ?!? На мизерният ти мозък?? "Боклуци" - а/у,ти не си човека който ще ни казва дали сме такива или не .. ! Гледай себе си (; Комплексарка , " грозни " ,ние се харесваме такива каквито сме ,и няма да се променим заради едно дете което се мисли ,че е на върха на всичко .. Ем,да на върха на простотията си ( ; "СНЕКИТУ" ...

По темата: Мисля да направя една нова семейна снимка,да купя рамка ( мисля да е доста голяма ) и да и го подаря. Няма да е кой знае какво,но мисля,че майма ми ще го хареса,Тя го заслужава.

:-P Respect - Майка ми!

Една жена която винаги е била до мене,една жена която ми е пазила гърба,една жена това е МАЙКА МИ! Благодаря ти за нея Господи (-;

Всъщност повече от вас съм..много повече от Всички вас Съм :)
и НямЪъ Съмнение Че Момичето По- Нагоре Плаши Всеки с физи0номията си :D Н0 Не тфа е л0шото а тфа че не 0съзнава и има с сам0чувствие на красавца :razz: :razz: казах 1000 пъти ДА РАЗКАРА тфа нещо ГРОЗНО от аватара си Тая н0щ няма да спя ЪъЪъъ :booooomb: ужасс

ХАХАХА,ако искаш го кажи още 2000 пъти да си махне аватара .. Тя няма да го смени само защото на 'снекиту' не и харесва ?!? Ти ли ще определяш кой какъв аватар да има,не ми стана ясно ??!?! ОМГ,ауде много ти здраве (-;
И не ми стана ясно с какво си повече от нас ?? Хайде де похвали се ? Да видим с какво си повече от нас ? А това на аватара си ако си ти .. Май аз няма да мога да спя тази нощ .. ;х :shock: :(

Определено съм п0 хубава 0т вас тук ..Които Не Смеете И сникка Да Си Пуснете :P А тая smirnoff ли кфа е п0 Зле изглеждащо м0миче наистина от нея не съм виждала ами че и аватар си сложила :shock: :razz: :razz: :razz:


мухаумахуахамуха..
Момиче не виждаш ли,че всички в тоя форум ти се подиграват??
Не разбираш ли,че ставаш смешна?
Всеки човек си има чар..Но пък на тебе не ти влиза в работата да преценяш кой е хубав и кой е грозен "ГОЛЯМАТА ХУБАВЕЛКА"(-:

rozov0
03-05-2011, 09:02
Ааа относно цветята с доставка и бележка вътре, как става всичко това? Кой ги доставя?

P.S Модератори, къде сте за Бога? Не вярвам да не виждате, че има едно освирепяло във форума. Моля ви свършете си работата и върнете нормалния облик на темата .

MegiBoOm
03-05-2011, 09:05
Мале. Спрете се вече. И вие напирате и тя ви отвръща, и защо?

ПТ. Още не знам какво да й купя, но ще бъде общ подарък с баща ми!

stelkastel
03-05-2011, 10:57
Ох, извинявам се, че по-голямата част от мнението ми няма да бъде по темата, но аз и без това в момента се колебая между портмоне или снимка в рамка на мен и сестра ми. Ех, нямам много време да го измисля...
Таа, тоя паразит и тук ли е плъзнал? Лелее! 8-) Много си зле, дребно, много си зле. Не ме интересува дали профила ти някъде си е фалшив. И няма какво да й се връзвате, момичета. Да си бълва лайн.ата там! :D Предлагам да не й отговаряме изобщо. Странно защо това момиче поразително ми напомня на едно друго, което сега е изчезнало, но просто ме удиви с един от коментарите си, нещо от типа на: ''Аз имам стегнат задник. Дори една приятелка ме пита какво правя за него, но аз и казах, че по природа си е стегнат''. Мухахахах! :lol: Кифла ли беше, мекица ли беше, не помня!
П.С. Ако не си цензурирам коментара до модераторите дали ще ми обърнат внимание? :?

SunshineGirl317
03-05-2011, 18:18
Ох, извинявам се, че по-голямата част от мнението ми няма да бъде по темата, но аз и без това в момента се колебая между портмоне или снимка в рамка на мен и сестра ми. Ех, нямам много време да го измисля...
Таа, тоя паразит и тук ли е плъзнал? Лелее! 8-) Много си зле, дребно, много си зле. Не ме интересува дали профила ти някъде си е фалшив. И няма какво да й се връзвате, момичета. Да си бълва лайн.ата там! :D Предлагам да не й отговаряме изобщо. Странно защо това момиче поразително ми напомня на едно друго, което сега е изчезнало, но просто ме удиви с един от коментарите си, нещо от типа на: ''Аз имам стегнат задник. Дори една приятелка ме пита какво правя за него, но аз и казах, че по природа си е стегнат''. Мухахахах! :lol: Кифла ли беше, мекица ли беше, не помня!
П.С. Ако не си цензурирам коментара до модераторите дали ще ми обърнат внимание? :?
Кифлата сигурно .. тя къде изчезна 8-)

По темата - сигурно някакъв букет ще и купя.

snekity94
03-05-2011, 21:03
Ох, извинявам се, че по-голямата част от мнението ми няма да бъде по темата, но аз и без това в момента се колебая между портмоне или снимка в рамка на мен и сестра ми. Ех, нямам много време да го измисля...
Таа, тоя паразит и тук ли е плъзнал? Лелее! 8-) Много си зле, дребно, много си зле. Не ме интересува дали профила ти някъде си е фалшив. И няма какво да й се връзвате, момичета. Да си бълва лайн.ата там! :D Предлагам да не й отговаряме изобщо. Странно защо това момиче поразително ми напомня на едно друго, което сега е изчезнало, но просто ме удиви с един от коментарите си, нещо от типа на: ''Аз имам стегнат задник. Дори една приятелка ме пита какво правя за него, но аз и казах, че по природа си е стегнат''. Мухахахах! :lol: Кифла ли беше, мекица ли беше, не помня!
П.С. Ако не си цензурирам коментара до модераторите дали ще ми обърнат внимание? :?
Кифлата сигурно .. тя къде изчезна 8-)

По темата - сигурно някакъв букет ще и купя.




Казаха че кифлата е напуснала п0 нейно желание пратиха ми линк към тема за нея и се сетих :D
В една от темите ми, ми беше п0могнала с една задача д0 Колкото Знам разбира от химия :D

SmiLeyxx
03-05-2011, 22:14
Сребърен пръстен (sun)

sladkatafenka78
03-06-2011, 07:51
Ох..Чудя се все още.Мислех си за кутия от бонбоните,които иска да опита 8-) Но те са към 12 лева,а аз,ако не измъкна още 3 лева от баща ми няма как да и я купя :D

rosencetooo
03-06-2011, 08:10
Хмм.. и аз тази година , все още нищо не съм измислила.. а то не остана време :-D

Greshka
03-06-2011, 09:24
Миналата година подарих на майка ми козметичка чантичка с кремове за лице вътре. Тази година още не съм измислила, но видях в интернет рецепта за много красиви сладки. Ако успея да ги направя ще е много добре.
Предполагам,че на нещо направено саморъчно ще се зарадва повече !
В краен случай ще мине с един букет или цвете в саксия ! :D

Rebirthing
03-06-2011, 10:52
Обожавам да подарявам подаръчни комплекти/кошници по всякакъв случай :grin: . Тази година за 8-ми март съм се нацелила за комплект с някаква бяла козметика и цветя.

BrokenInnocence
03-06-2011, 12:37
Смятам да й взема парфюм, малко беше развален ефекта на изненадата, понеже я питах какъв точно иска, ама карай, важното е, че ще е нещо, което със сигурност харесва. :)

britzy
03-06-2011, 12:53
Егати-не очаквах 9 страници за това...нещо?Тая е ебати жалката картинка-момичета не се занимавайте,ние сме НАД тези неща,а тя...тя нека си е тя. :)

ПТ-парфюм съм и взела,миналата година и подарих мое стихотворение и много го хареса-ще видим може и нещо подобно-ще импровизирам :)

Smirnoff-плс не и се вързвай-хубава си и лъчезарна :)

mayaaa
03-06-2011, 13:01
Труден въпрос... :-o Цветя, картичка и мякакво шалче, може би...

snekity94
03-06-2011, 13:04
]Smirnoff-плс не и се вързвай-хубава си и лъчезарна :)[/color]

:shock: :shock: smirnoff е дори п0 Грозна и от теб :razz: :razz:

smiirnoff
03-06-2011, 13:26
]Smirnoff-плс не и се вързвай-хубава си и лъчезарна :)[/color]

:shock: :shock: smirnoff е дори п0 Грозна и от теб :razz: :razz:

Мила, никого не го интересува мнението на някаква пикла с фейк профил, сеш' се?! :lol:

britzy
03-06-2011, 14:12
Виж аз пак ще ти го кажа,но този път за последно-аз си лягам всяка вечер с момче,което ми казва колко съм красива-не ти.Из-чез :-) :-)

ПТ-казах-парфюм и мисля букет от бели и червени рози

SunshineGirl317
03-06-2011, 16:07
Ох, извинявам се, че по-голямата част от мнението ми няма да бъде по темата, но аз и без това в момента се колебая между портмоне или снимка в рамка на мен и сестра ми. Ех, нямам много време да го измисля...
Таа, тоя паразит и тук ли е плъзнал? Лелее! 8-) Много си зле, дребно, много си зле. Не ме интересува дали профила ти някъде си е фалшив. И няма какво да й се връзвате, момичета. Да си бълва лайн.ата там! :D Предлагам да не й отговаряме изобщо. Странно защо това момиче поразително ми напомня на едно друго, което сега е изчезнало, но просто ме удиви с един от коментарите си, нещо от типа на: ''Аз имам стегнат задник. Дори една приятелка ме пита какво правя за него, но аз и казах, че по природа си е стегнат''. Мухахахах! :lol: Кифла ли беше, мекица ли беше, не помня!
П.С. Ако не си цензурирам коментара до модераторите дали ще ми обърнат внимание? :?
Кифлата сигурно .. тя къде изчезна 8-)

По темата - сигурно някакъв букет ще и купя.




Казаха че кифлата е напуснала п0 нейно желание пратиха ми линк към тема за нея и се сетих :D
В една от темите ми, ми беше п0могнала с една задача д0 Колкото Знам разбира от химия :D
Тебе пък кой те пита :lol:

iwssuto
03-06-2011, 17:40
аз ще и купя някакъв шал .. :) + нещо допълнително :)
абе senkity94 никой не вълнуваш ходи си гледай детските щот можее да си на 16-17 ама акъла ти е за 9 годишно ;) .. спри се щот не си мисли че си далче ... българия е малка

stelkastel
03-06-2011, 17:55
Леле, видях един сравнително нормален отговор от нея и реших, че ще се поправи, но явно съм сбъркала. :-o

PrclssRosh
03-06-2011, 21:49
Чудя се какво да подаря на мама. Колебая се между някакво малко цвете в саксия или снимка в рамка. Знаете ли горе-долу колко пари ще ми трябват?

Colouring
03-07-2011, 08:27
Днеска сутринта купих подарък с татко. :)
Първо мислихме да отидем да й вземем букета,ама видях супер сладките цветя в саксия и й купих от тях!Много е красиво цветето,доволна съм.
След това отидохме до козметичния магазин и й взех крем за ръце(тъкмо се оплакваше,че й е свършил) и един дезодорант.
Мисля,че ще е това...

MegiBoOm
03-07-2011, 10:40
Лелеее.....7 март сме, а още не знам какво да й взема!
Веднага отивам до козметичния, че друго не ми остава!

vagarious
03-07-2011, 11:14
Аз на моята й купих бонбони "Мерси" и отидох панделки да ми сложат.Купих и една много сладка картичка,която си има хубаво стихче.Ще напиша вътре само "Обичам те".Скромно е, но съм сигурна, че ще се зарадва много.Ето какво се получи: http://prikachi.com/images/817/3065817d.jpg Ще кажа на тати да й купи цветя, защото аз фалирах 8-) и това ще е.Доволна съм от себе си. :)

LoVeLySmile7
03-07-2011, 12:00
Аз днес купих картичка утре ще купя и цвете според мен това е достатъчно може и кутия бонбони да взема но не е сигурно . :)

Immortalbeloved
03-07-2011, 12:44
vagarious може ли да ми кажеш какво пише на картичката. Не мога да намеря никакво подходящо стихотворение. :( [/i]

vagarious
03-07-2011, 12:48
Immortalbeloved пише следното:
"Моя майчице любима,
най-грижовна,най-добра,
мила,нежна,всеотдайна,
за мен най-скъпа ти си на света!
Две думички ще ти кажа само:
обичам те
МАМО

Immortalbeloved
03-07-2011, 12:51
Immortalbeloved пише следното:
"Моя майчице любима,
най-грижовна,най-добра,
мила,нежна,всеотдайна,
за мен най-скъпа ти си на света!
Две думички ще ти кажа само:
обичам те
МАМО

Ау, много е хубаво. Благодаря ти! :-)

vagarious
03-07-2011, 12:58
Моля,моля. :)

nymphadora
03-07-2011, 13:03
На моята и взех един много хубав зелен шал,който ще й подчертава очите :) .

tonittaa
03-07-2011, 13:13
аз купих на мама много сладко колие с цвете и едни домашни пантофки, които си беше харесала от много време + цвете. :)

MegiBoOm
03-07-2011, 13:29
Аз пък току-що й купих един козметичен комплект (измиваща пяна и крем) и една кала (това е вид растение, което първоначално определих в магазина на лале 8-) ), която е изключително красива! :)

billytalent
03-07-2011, 13:50
Аз и купих една красива кутия с различни бонбони вътре и утре ще и взема огромен букет от калии (любимите и цветя).
Само остава да намеря и подходяща картичка.

PrclssRosh
03-07-2011, 18:09
Аз и купих душ гел, лосион за тяло и едно цвете в саксия. Мисля, че ще остане доволна, дано и хареса. :) Нямам търпение да дойде 00.00ч. да и подаря подаръка.

des1t000
03-07-2011, 19:24
добре, че нямам този проблем да се чудя какво да и подаря на "майка ми" :D при мен беше по лошо да купя подарък на "свекървата"

по темата : цвете в съксия, /беше си харесала сервиз за кафе/ - купих и го :) и като трето от онези грамоти :) :-D