PDA

View Full Version : Тя си мисли, че я копирам



bloodyF
03-01-2011, 13:53
Имам една приятелка, която доста се вдетинява от време на време.
Та проблема е, че тя си мисли, че я копирам. Обаче това далеч не е така(наистина).
Какво да правя? (с говорене не става....)

LoVeLiFe
03-01-2011, 13:57
Има ли смисъл да се занимаваш с лапешки истории щом не е така ? Явно иска да те дразни.

VaMpiRKaTaaa
03-01-2011, 14:14
Не и обръщай внимание.
Щом ти се сърди за такива глупости,значи не ти е никаква приятелка.

ChildOfBodom
03-01-2011, 14:54
Детски истории

bloodyF
03-01-2011, 16:15
не знам, от доста време се познаваме и си бяхме супер близки, но взе да ми писва с тези нейни мании..и защото знае че и се връзвам и само към мен процедира по тоя начин..

Fiction7577
03-01-2011, 16:57
Като знае че и се връзваш, спри да го правиш

VaMpiRKaTaaa
03-01-2011, 17:07
Спри да и се връзваш.
Игнорирай НЕ нея,a държанието и.

iiordanova
03-01-2011, 18:00
доста се вдетинява

Сама го каза.
Бъди над това. Покажи и , че не ти пука.

mechtattelka
03-01-2011, 19:01
Ами кажи и че харесваш неиния стил почни да и правиш комплименти за да не прави от неините фантазии проблем а ако продължава смени стила разнообразието е хубаво нещо.. :)

anonymous708973
03-01-2011, 19:05
Ама как я окуражавате...
Айде аз да ти кажа от страна на копирания... изключително дразнещо е! Ама супер мега ултра гига ИЗНЕРВЯЩО!

Обясни какво повтаряш в нея.

iiordanova
03-01-2011, 19:10
Ама как я окуражавате...
Айде аз да ти кажа от страна на копирания... изключително дразнещо е! Ама супер мега ултра гига ИЗНЕРВЯЩО!

Обясни какво повтаряш в нея.

Съгласна съм. Няма спор , че е супер дразнещо.
Но това момиче като вижда , че се дразни авторката и ще продължава да се прави на ха-хо. Авторката трябва да и покаже , че не и пука. (:

mechtattelka
03-01-2011, 19:46
Кажи и тогава : Ще се обличам както искам и ти не можеш да решаваш това вместо мен ако ме смяташ за приятелка няма да ме критикуваш.. :)

selenium
03-02-2011, 12:45
Всеки копира по нещо от някого (съзнателно или не). Дали ще са дрехи, маниер, обща визия, прическа или каквото друго се сетите - всеки копира.

Не виждам защо хората се дразнят от това, самия факт, че някой иска да ти подражава, значи че си харесван/а. Е сега не точно да се правиш на 100%-тово копие, но определено твоя случай няма да е такъв.

BaffaLsc
03-02-2011, 13:33
Просто спри да й обръщаш внимание.. като ти каже , че я копираш, отвръщаш : ' аз си имам стил и собствен вкус, умряла съм да те копирам. ' и приключваш..

iiordanova
03-02-2011, 13:44
Всеки копира по нещо от някого (съзнателно или не). Дали ще са дрехи, маниер, обща визия, прическа или каквото друго се сетите - всеки копира.


Според мен това , което си написала е еднакви интереси. Еднакакъв стил. Ако е несъзнателно. :)

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 14:40
Ама как я окуражавате...
Айде аз да ти кажа от страна на копирания... изключително дразнещо е! Ама супер мега ултра гига ИЗНЕРВЯЩО!

Обясни какво повтаряш в нея.
Айде,дойде професорката.....
Първо,дали я копира или не наитина,само тя си знае.
Не казвай мнение,като не си наясно с нещата..
Била копирана тя..
Нито cи мега ултра красива..нито пък блестиш с интелект,което е по-важното..
Доста дразниш хората някой път...

bloodyF
03-03-2011, 07:08
Някой попита какво 'копирам'-според мен нищо. Или поне не го правя съзнателно ,не знам.
Еднакви или подобни дрехи нямаме. Аз се обличам спортно-елегантно, тя има малко по-груб стил на обличане (повече кецове, ризи и т.н.)

Сърдила ми се е и че съм започнала да гледам сериал който и тя гледа.
Последно беше заради косата. Преди година и половина някъде тя от дълга коса се подстрига до раменете. После се боядиса и сега косата и е червеникава. (светла)
Преди месец гледах One tree hill и си харесах прическа от там и се подстригах. Косата ми е до раменете сега (също беше дълга, но ми е беше такава от малка) и си е с естествения цвят. а за нейната коса, че е със същата дължина дори не съм се сетила

Стана малко дълъг пост ама нали попитахте.. 8-)

TrickyAngel
03-03-2011, 07:18
Остави я да избива комплекси.. Ще и мине след 1-2 седмици ако не ѝ обръщаш внимание :)

WaterLilly
03-03-2011, 07:52
Кажи й, че светът не се върти около нея и не е чак пък толкова оригинална, че да я копираш.

И няма нищо по-хубаво от това примерно двете да гледате един сериал, макар и едната да е почнала преди другата - дърдорите си спойлери за това какво ще стане, любими герои, моменти, актьори...