PDA

View Full Version : подарък



Himik
03-01-2011, 19:53
Със приятелката ми сме от близо една седмица заедно,а сега тя има рожден ден и се чудя,дали да и взема 1 плюшено мече и една роза или нещо подобно,се пак не сме от много време заедно немога да и подаря нещо по важно... :) . Как мислите ? Приемам идеи.

faflqgaby
03-02-2011, 20:07
Хмм, а аз си мислех , че ще трябва да правя нова тема...
И аз имам подобен проблем. С приятелката ми сме от 2 месеца заедно и след една седмица има рожден ден . Не зная какво да й взема !!!! Дайте предложения , тя е зодия риби , прави 17 години и е важно за нея . Аз няколко пъти я питах какво иска , но тя разправя на ръката ми ,че не искала нищо ... Кажете ми какво да взема !!!! ( пиша от нейната регистрация аз нямам време да си правя)

w0sh
03-02-2011, 20:19
КнигиКнигиКнигиКнигиКниги .

faflqgaby
03-03-2011, 10:00
Не е лоша идея ... но дайте още идеи не бъдете стиснати :D :D :D

XxNymphetaminexX
03-03-2011, 10:05
Като начало трябва да знаеш какво харесва... Рождения ден на моя приятел бешее 14 дни,след като бяхме тръгнали и аз му подарих доста значителен подарък,но ние имахме чувства от много дълго време един към друг .. и може би и това беше повлияло...

Не знам какво да ти кажа - ако наистина имаш силни чувства към нея.. може да вземеш и нещо по-впечатлително... ю

Идеята за мечето и розата са сладурски,но ако добавиш и една сребърна гривничка,закачена на вратлето на мечето ще стане перфектно и завършено ... ии наистина много мило и сладурско (sun) :) Успех ;*

a1a2b3v
03-03-2011, 10:18
Хмм, а аз си мислех , че ще трябва да правя нова тема...
И аз имам подобен проблем. С приятелката ми сме от 2 месеца заедно и след една седмица има рожден ден . Не зная какво да й взема !!!! Дайте предложения , тя е зодия риби , прави 17 години и е важно за нея . Аз няколко пъти я питах какво иска , но тя разправя на ръката ми ,че не искала нищо ... Кажете ми какво да взема !!!! ( пиша от нейната регистрация аз нямам време да си правя)

Ами нормално е да ти каже, че не иска нищо, защото това ще си бъде изпросен подарък. Ако наистина нямаш никакви идеи сигурно познаваш приятелките и помоли някоя да ти каже какво би и харесала. Възможно е да си е харесала някоя дрешка или нещо каквото и да и е споделила.
Иначе розичка и още нещо би било подходящо. За предпочитане е да е нещо, което би могла да носи със себе си постоянно и ще и напомня за теб. Вземи и някаква сребърна гривна на която има сърчица нещо подобно на това: http://www.artpodaraci.com/userfiles/productimages/product_1160.jpg
Ако се разходиш по магазините винаги има най-различни, можеш да намериш и някоя на разумна цена, а ако те е ударила финансовата криза вземи и само сърчице (от онези, които се носят на верижка) и гравирай нещо в/у него. Успех. :)

ShtrudeL
03-03-2011, 10:20
Хмм, а аз си мислех , че ще трябва да правя нова тема...
И аз имам подобен проблем. С приятелката ми сме от 2 месеца заедно и след една седмица има рожден ден . Не зная какво да й взема !!!! Дайте предложения , тя е зодия риби , прави 17 години и е важно за нея . Аз няколко пъти я питах какво иска , но тя разправя на ръката ми ,че не искала нищо ... Кажете ми какво да взема !!!! ( пиша от нейната регистрация аз нямам време да си правя)


наайс ^_^ И аз съм риби. Вземи й:

-Аквариум с рибки <3
-Животинче
-Книга
-Голяма плюшена играчка
-Много шоколади, опаковани оригинално с идея..
-Направи нещо сам. Много хубаво ще е да видиш как някой е направил нещо специално за теб...аз например бих разглеждала всеки детайл и ще знам, че човека е оставил ръцете си на това <3
-Можеш да вземеш и нещо, кото се отглежда...нещо, на което трябва да се обръща внимание...нещо занимателно и интересно...Глупав пример е чичко тревичко...хах..имаше едно време едни слузести неща дето се отглеждаха във вода и се размножаваха всеки ден.

a1a2b3v
03-03-2011, 10:35
Хмм идеята с рибките на ShtrudeL е много добра. Иначе наскоро на някакво момиче и бяха купили гризач за домашен любимец( едно супер пухкаво и сладко, бяло мишле) и бяха дали 4-5 лева демек по-евтини са от другите (например хамстер ще ти излезне 15-20 лева) пък и заема малко място. Ама трябва да има къде да го гледа. :)

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 12:42
Книга.
Голям букет червени рози.
Шоколадови бонбони с кутийка сърце..

faflqgaby
03-03-2011, 12:58
Благодаря на всички !
ще помисля съм 100% сигурен , че няма да е нещо направено от мен ... нямам време , а тя е доста специална за мен :) за Свети Валентин й подарих рози , няма да се повтарям...

mayablek
03-03-2011, 13:33
Ако смяташ, че има каде да гледа домашен любимец и ще й хареса и вземи някое малко пухкаво котенце или кученце с панделка на вратлето. Това дали ще й хареса нещо направено от теб си е до човека (аз лично не бих харесала такова нещо). Може да и подариш вершжко от онези с половин сърце като тази http://thedeadman92.hit.bg/nlvjap.JPG с надпис "LOVE". Добра работа ще свърши и просто една котия шоколадови бонбони и ГОЛЯМ букет цветя.