PDA

View Full Version : моля Ви погледнете темата и оставете мнението си !!!



nniicckkoo
03-01-2011, 20:05
Здравейте.
1.Извинявам се ако не съм нацелил раздела защото не е болест, но....
Значи... проблема ми е следния: пия адски много напитки. днес се прибрах в 16:40 и за 2 часа изпих 3 литра натурален сок. Опитвам се да го намаля пиенето, но не мога да се контролирам..предложете някаква идея :-o

П.П.: моля, без тъпи коментари !!!

r19
03-01-2011, 20:28
Че кво му е лошото, че пиеш много?Освен алкохол,ако е всеки ден хаха
Полезно е за бъбреците... пий си :D

BlackEyedPeas
03-01-2011, 21:26
Това дори е мнооооого добре! За разлика от мен, аз например пия едва по 1 литър, а то трябва най-малко 3 литъра на ден! Няма нищо лошо в това, освен ако не пикаеш през 5 минути :D

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 05:37
Хубаво е да приемаш много течности,но гледай да е вода.
Като пиеш сокове,коли,и други боклуци в големи количества е вредно. А и това НЕ са истински натурални сокове,a боички,подсладители ,но (HE и истинска захар),c една дума химични боклуци.Не ти ли изцедят сока пред тебе от пресни плодове,значи не е истински натурален сок.

SwEeTMuFFiN
03-02-2011, 13:45
,,натуралните,, сокове от магазина не са натурални. щом ти се допие пии вместо това вода. ще видиш ефекта :-D

nniicckkoo
03-02-2011, 17:18
какъв ефект да очаквам :D :D :D

monttitty
03-02-2011, 17:53
Хубаво е да приемаш много течности,но гледай да е вода.
Като пиеш сокове,коли,и други боклуци в големи количества е вредно. А и това НЕ са истински натурални сокове,a боички,подсладители ,но (HE и истинска захар),c една дума химични боклуци.Не ти ли изцедят сока пред тебе от пресни плодове,значи не е истински натурален сок.
или си прави фрешове, въпреки че ще ти излезе по-скъпо...