PDA

View Full Version : Понякога колкото и да ни наранява нещо, неговата липса ..



cw3tty
03-01-2011, 20:43
.. ни наранява повече

Така .. на кратко - ходехме от половин година и нещо , връзка от разстояние .. колкото и изтъркано да звучи - първата ми силна тръпка, мога даже да кажа, че го обичам.. а и той мен, не защото ми го е казвал много пъти, а защото го е доказвал и дори е плакал за мен (не се разбрахме, той реши, че го късам .. няма значение) ..

Той е много ревнив, и ми правеше проблеми за много неща.. аз не чак толкова, а и да ревнувах беше с причина и го задържах за себе си.. бившата му ( която още го харесва и казва на всички, че е с него вече няколко месеца ) го покани на рождения си ден. За първи път ревнувах толкова, че бях бясна направо .. този път не си мълчах, казах му, че ме притеснява и т.н. , той даже започна да ме моли да спра да говоря такива неща, нищо нямало да се случи и етц.
Отиде на рождения ден, през това време мои приятели, които бяха там ми казаха, че е много пиян и наистина е зле.. изчаках до го към 4 да се прибере и тогава той ми писа. Каза, че е изтрезнял и се е напил,защото целия ден не бил ял нищо.. каза, че ще ми каже нещо и по-добре да го чуя от него, а не от друг - изневерил ми и много съжалява, бил пиян не знаел какво прави, почна да ми пише някви ревящи .. това направоо бешее ужасно, почувствах се .. премазана, незначителна и какво ли още не .. болеше ме и ме боли , много.Попитах го кое е момичето - каза, че не може да ми каже.Скъсах го. Казах му, че е окончателно и няма да се върна при него, тъй като това беше 2рия път, в който тръгвам с него .. ( бяхме скъсали заради него - имаше период от седмица, в който постоянно правеше проблеми за дреболии и накрая ме скъса , след което се извини за тва как се е държал, обясни ми, че има семейни проблеми не му е било лесно и не само, молеше ми се ии аз приех. )
На следващия ден най-добрия му приятел се направи на ударен и ми каза,че не знае кое е момичето, но предполага, че е бившата.Излъга ме.Разказаха ми всичко. Да - момичето беше бившата и всички присъстващи са ги видяли.
Той ми е казвал много пъти, че е бил с нея само от жал и никога не я е харесвал дори, пък и колкото да не е сам ( което е тъпо и съм му го казвала ) . Докaто ходеха си личеше - той почти не й обръшаще внимание .. е с мен беше различно ..
Отново тръгна с нея - много жалка постъпка - знае, че ревнувам от нея и знае, че когато и да се върне тя ще го приеме с радост.Вече 2 дни се чувствам ужасно, опитвам се да не мисля за него и това, което направи, но не ми се получава .. опитвам се да го забравя - това пък още малко се получава.. знам, че ще ми трябва време, не мога да щракна с пръсти и вече да чувствам нещо към някой друг .. но ме боли жестоко много .. чудя се дали да простя, но смятам, че ще е много жалко и идиотско от моя страна .. сигурна съм, че когато се видим след 2-3 седмици той още ще изпитва нещо към мен .. ама таая гордост и двамата ни мъчи, ината също, но знам, че ще ме потърси и ще иска да се съберем .. жестоко объркана съм - не знам разума или сърцето да слушам .. наранена също - никога не съм го очаквала от него, да наговорих му някакви такива неща, но знаех, че не би ги направил .. явно би .. незнам ..
Не искам конкретен отговор на нищо, исках само да споделя .. исках да видя какво мислите вие, които не познавате нито мен, нито него, защото приятелите ми, неговите и нашите са пристрастни, не обмислят добре нещата .. на пръсти , при това на едната ръка се броят хората, които отговориха честно и помислиха над нещата сериозно, останалите - за тях бяхме няква сладка двойка, която не се очакваше да къса скоро, защото прави и двама ни по-добри ..

NomNomNom
03-01-2011, 20:47
Да го духа , ти ще си намериш някой, който ще се държи по-добре с теб, сигурна съм .

Потърпи малко, ще мине и това.

cw3tty
03-01-2011, 20:55
Да, ясно ми е, че ще намеря друг, но все пак вече от година и нещо го харесвам и то еднакво силно .. просто ме прави истински щастлива ..
А да той е на 16 , аз на 15 .. забравих да спомена, а съм сигурна, че ще питат

TheBeliever
03-01-2011, 20:57
Не се занимавай повече с него. Колкото и да ти е трудно гледай напред. Не знам как въобще обмисляш варианта да му простиш.

babity
03-01-2011, 22:29
Мъничка си още да се косиш за дреболии. Това да ти е обица на ухото. Забавлявай се и не бързай повече да се въвличаш в уморителни, сложни, псевдосериозни връзки. Има много време за тях.

marin4itu
03-01-2011, 22:33
Ако си прочетеш написаното, ще разбереш, че не бива да прощаваш. Ако те уважаваше поне малко, нямаше да те унижава по този начин. И малко ме очуди това, което каза, че имам проблеми и затова скъсал с теб. Що за глупости? Че нали затова сте били заедно да си споделяте и да се подкрепяте? Дори да дойде и да поиска да се видите, честно казано на твое място, не бих отишла. Един ден ще осъзнаеш, че даже не си е заслужавало да страдаш по него.. Горе главата, момиче!

cw3tty
03-01-2011, 22:40
^ всеки има неща, които пази само за себе си и просто като се натрупат останалите неща ти убива настроението за каквото и да е било .. имала съм такива моменти, заради това му простих ..

Благодаря на всички за отговорите : )

marin4itu
03-01-2011, 22:47
Е да бе, ама чак да късате е прекалено...

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 04:30
Той,че ще иска да се върне при теб,по-точно ти при него,ще го поиска,но ти не се занимавай повече с него.Нито пък му давай повече шансове.

scanadal
03-02-2011, 08:16
Лелеее,режи го този и не се занимавай повече с него!Щом не може да оцени какво е имал до себе си,проблема е негов.Не се измъчвай заради него.Ще си намериш друг,който ще те цени и УВАЖАВА!

BaffaLsc
03-02-2011, 13:49
Не се връщай, има ли смисъл да се връщаш, след като е постъпил така с теб, това, че е бил пиян изобщо не го оправдава..

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 13:57
Ако сега се върнеш при него,той ще се възгордее , ще се държи двойно по-лошо с теб.Ще почне на публични места да те унижава и удря.
Все пак..изборът си е лично ТВОЙ.
Имаш си глава на раменете,тази глава,не стои там за красота,а,за да ти върши работа.....

w0sh
03-02-2011, 14:06
Ако се върнеш при него той ще започне да ти пали къщата и да убива роднините ти един по един.

Внимавай.

cw3tty
03-02-2011, 22:26
^ хахахахаха

Мерси на всички за отговорите и най-вече, че си направихте труда да прочетете тая тъпа драма .. просто сега съм решила наистина да не се връщам, защото доста жалки неща направи тази вечер, а и преди ми беше паднал достатъчно в очите .. просто сега съм силна, и двамата се държат доста жалко .. тя - тръгва за пореден път с него, въпреки, че знае какви ужасни неща говореше до преди 5 дни за нея и т.н. .. и той - че тръгна с момиче, което дори не харесва, за да ми прави гадно .. и си накачиха снимки навсякъде .. :lol: .. само дето сега е различно - не го виждам, чувам - нищо, но когато се видим силата набързо ще ми се изпари 8-) .. надявам се да не стане, но съм 99% убедена .. слушам разума докрай и тва е :)

aniikrysteva
03-02-2011, 22:45
Със същата история съм и аз .. Обаче аз бях наивна .. Правех всичко за него дори и секс .. Той в момента ме псува и обижда .. даже си позволи да ме удари .. Мен ме боли ужасно много .. Така че моят съвет и то от личен опит .. не прощавай и не се връщай защото след това болката е голяма!

GossipGir1
03-03-2011, 03:12
Скъпа, не зная на колко си години, но имам един съвет за теб. Едно момче мисли около 10 часа на ден за най-добрият начин и най-вече най-лесния да се изпразни. съзнателно или не, това е така. така че, това което прави в момента е да се изпразни където може.. и това значи, че с теб не му е толкова лесно да го направи. Но не се притеснявай, може би ще дойде и твоят ред , ако му стане трудно и с момичето, което е сега :)))

П.П от мъжа на GossipGir1