PDA

View Full Version : помогнете ми да свиря на китара



HolySpirit
03-01-2011, 20:49
хора много бих изкам да свиря на китара така но никога не съм го правил и буквално ще ми е за първи пъ казвали са ми че щом имам желание да пробвам такаче трябва ми китара с която да започна на ново с която лесно да се уча да е евтина 80 - 100 лв втора рака защото аз съм на 13 аааа наще маи няма да се навият и доходите ми не се мн големи казвали са ми за акустична китара но нз и ако някои продава да пише или ако подарява дори и без струни да е мн ми тряба


аз не убичам мн музиката като предмет в дск шот учим тъпи неща и немога да разчитам ноти и изкам да питам дали ще е проблем

Falashk0
03-02-2011, 18:37
ами купи си някоя по евтина ако има, може и да е 2-ра употреба и се запиши на уроци в някоя школа .. ако не при някой познат, който умее да сфири :)

BladeDancer
03-02-2011, 18:53
Добре на 13 имах 1000 пъти по-добър правопис от вас. Първо си оправи правописа и после се учи да свириш. Много има свързано между едното и другото.
Та съветвам те ако нямаш желание чак толкова или мислиш че нямаш воля да седиш по 3-4 часа на ден да се мъчиш да оцелиш струната и все пак да се опитваш въпреки, че си отчаян че не можеш и че пръстите ти просто са паднали вече, защото отнчало ( а и не само ) просто няма да знаеш де се намираш от болка след 1-2 часа свирене, се откажи.
Иначе muzikan.org сайта би бил полезен. Във форума им секция купувам/продавам там ще намериш, а не във някакъв тинейЖърски форум. Късмет :).