PDA

View Full Version : Не мога да спра - чувствам се ужасно



itsareaction
03-02-2011, 05:06
..

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 05:12
Продължи си животът напред.
С друго момче.
Не се обръщай назад.

Nakadah
03-02-2011, 05:44
Намери си работа

GD
03-02-2011, 06:25
Неможела да го забрави.. ами ти като си си втълпила.. че неможеш еми няма как да стане. Има и други момчета а и света не е свършил. Ааа и извинявай ти на колко беше????

itsareaction
03-02-2011, 06:40
не съм ти казала на колко съм че да ме питаш все едно съм. 17.

marin4itu
03-02-2011, 07:12
Много ясно, че като си си втълпила, че не можеш да го забравш, никога няма да стане. За да продължиш напред и да спреш да го сънуваш, трябва първо ти да го поискаш!

w0sh
03-02-2011, 08:03
Пий сънотворни, те пречат на сънуването.

MaLkaTa_LaDy
03-02-2011, 08:05
Намери си друго момче, което да сънуваш.

jghgh
03-02-2011, 08:05
Мисля, че дадените до тук съвети са боза.
Да се правиш, че не го искаш, докато го искаш (т.е. още си влюбена), значи да потискаш чувствата си и всичко това да избие в подсъзнанието ти => сънищата.

Нормално е да го сънуваш. Нормално е да те боли. Някои неща не стават само с 'Искам'. Ти може и да искаш да го забравиш, но то не става само с Щрак! и готово..
Чувствата са за това - да се преживяват. После ни минава.

Аз бих те посъветвала да се развличаш все пак, да си намериш занимание, което да уплътнява времето ти и да ограничава мислите ти за него. Междувременно се опитвай да свикваш, че между вас вече е свършило. Има много риба в морето.

Друг възможен вариант е да го търсиш, да му се обаждаш, той да те реже, да се чувстваш унизена и най-накрая сама да решиш да си тръгнеш, изхвърляйки го от живота си и продължавайки напред.

Мисля, че и двата начина ще ускорят твоят поглед напред към настоящето, вместо да се забатачваш в миналото.
Това си е моето виждане за нещата де.
Ще го преодолееш, споко. Времето лекува всички рани.

naia
03-02-2011, 08:06
да ти кажа и аз имам проблем със сънуването на стара любов която е като фитил от най-малкото ще се запали, но единственото решение е просто да свикнеш с мисълта, нито забравата, нито допълнителните занимания помагат....

GossipGir1
03-03-2011, 03:55
Скъпа, явно не е въвряло между двама ви, защото ти си от момичетата които обичат само да си играят с момчетата , така че вземи му пусни.. и всичко да си дойде на мястото.

П.П от мъжа на GossipGir1

SuperBadSuperFresh
03-03-2011, 07:26
4 месеца не са кой знае колко дълъг период от време.Това,че никога няма да ти мине и че трябва да си намериш друг,са глупости.ВРЕМЕТО лекува всичко и след най-много година ще го потвърдиш самата ти.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 08:34
jghgh
И твоят съвет не е кой знае какво...
Вживяш се като професорка и ставаш смешна...

BlueFace
03-03-2011, 11:16
jghgh
И твоят съвет не е кой знае какво...
Вживяш се като професорка и ставаш смешна...

Аз пък мисля, че съветът и беше много добър, въпреки че не съм много съгласен с това момичето да продължава да го търси.
Тук целта е да помогнем на автора. Не сме на конкурс за най-добър съвет... :?

Аз съм съгласен с jghgh и GD и няма какво повече да напиша по тази тема :)

babity
03-03-2011, 11:20
jghgh
И твоят съвет не е кой знае какво...
Вживяш се като професорка и ставаш смешна...

Ти не се ли бореше срещу "дЕлтонизма", нямаш ли по - добри занимания от т'ва да си даваш компетентното мнение?

ssunnnshinee
03-03-2011, 11:44
Една любов се забравя с друга любов ! .. знам от личен опит :)

kinkygirl
03-03-2011, 15:37
проблема ти е че колкото и а с самозалъгваш не си го забравила...Трудно е знам,но времето лекува! ;) просто 1 ден като го видиш ще ти стане безразличен и няма да почувстваш нищо!Сама ще се убедиш :P

essential919
03-03-2011, 19:41
Абе всички говорите , че времето лекува , но при мен защо не действа - 2 години как ви се струва да не можеш да забравиш някого?

Eddie
03-03-2011, 23:01
Изчакай още 4 месеца

SmilezZz
03-04-2011, 06:25
Няма как да забравиш човек,който някога си обичал..
Да,"времето лекува",но всъщност не трябва да разбирате под това,че след време ще забравите този човек,ами че след време споменът за него ще избледнее..

Та ,недей да си втълпяваш това,че не можеш да го забравиш.. Намери си някакво хоби,излизай с приятели, чети книги ,забавлявайй се.. Точно тези неща ти помагат да не се сещаш толкова много за този човек..

fenastz
03-04-2011, 08:26
Откажи се от малкото достойнство, което ти е останало и му реви в коленете, моли го да размисли, кажи му, че животът ти няма смисъл без него и ще направиш всичко за него. Според мен ще те приеме обратно :)