PDA

View Full Version : Игра!



ShtrudeL
03-02-2011, 07:04
Ако ви допадне разбира се. ^_^

Някой задава въпрос, който би задало едно дете. Съвсем опростен въпрос...и следващия трябва да му отговори като на дете...но без да лъже за нещата...трябва да му обясни така, че и дете да го разбере...Схващате ли? ^_^

Примери:
~Защо хората се мразят?
~Защо сладоледа е във фунийки?
~Защо татко лъже мама?
~Трябва ли да ми е гадно за това, че тя е умряла? Защо?
~Какво значи паранормален? А ненормален? А идиот? А комплекс?

и т.н.

^_^

SmAllViILee
03-02-2011, 08:19
От къде раждат слоновете ? :-D

machoka
03-02-2011, 09:06
От едно място, близо до опашленцееЕЕееЕто им, което се появява само като раждат и от там излизат малките рожбички.. после то изчезва и са си отново здрави слончета..


ъЪЪЪ, защо когато мама и тати общуват вечер, тати е прав, а мама е седнала много близо пред него и му говори на пъпчето?

StolenBliss
03-02-2011, 16:20
Ъх :х дано едно дете никога не чуе отговора на тоя въпрос.

Blab
03-02-2011, 16:31
басирам се, че преобладаващият отговор е "защото се обичат", макар да зависи пряко от възрастта на детето и педагогическите умения и желания на общуващите:Д

//много е неподходяща средата на форума за твоята игра.
циници (бивши романтици), модернисти и актьори. няма начин.

и все пак:
- как разбираш кога нещо е наистина и кога не е?

HoldFast
03-02-2011, 16:38
Защо с кака Щрудел, която е с 15 години по-голяма от мен, все още сме на един акъл? - попитала 3 годишната хВИКИх.

И без лъжи, както се разбрахме!

iiordanova
03-02-2011, 17:27
защото Щруделка е Шладка! И е запазила всичко нежно и детско в нея! ^^

WinstonSmith
03-02-2011, 17:47
Щрудел, някой ден ще се сблъскаш с живота... Някой ден детството ти, което отдавна е трябвало да свърши ще достигне края си. Обаче няма да има плавен преход.

Суровата действителност ще те връхлети изведнъж. Изведнъж като моментен проблясък, който променя живота ти завинаги. Изведнъж като болезнен ритник в главата, който те кара да се замислиш къде си и какво те е довело дотук. Изведнъж като студен душ, който кара всеки косъм по тялото ти да се изправя, ослушвайки се за промяната. Изведнъж като края на полета на една капка, която се размазва на студения мръсен тротоар. Да, като една капка.. Детството ти ще се размаже на студения тротоар като една капка и хората ще минават през него. Някои може дори да се спрат и да го постъпчат малко, продължавайки напред към хоризонта с високо вдигнати глави.


И да, Blab. Суровите циници сме тук. :)

Pwnmaster
03-02-2011, 18:25
Защо си на хероин?

CanisDirus
03-02-2011, 18:42
По-добре на кафево, отколкото дебел 8-)

Кое ще избави кака Щрудел от инфантилността?
Групово изнасилване, или бременност?

ShtrudeL
03-02-2011, 20:38
WinstonSmith колко си черноглед. ^_^

jghgh
03-02-2011, 20:53
Темата ти не ме грабва, обаче и Уинстън е във филма, дето е на моите години. Прекалено много вживяно обяснява, като че ли е адски възрастен и врял-кипял.
Разбирам го напълно де, просто мно'о се пали и малко като ментор..
Пра'й са. 8-)

Без лоши чувства де, щото е сладък. ХАХха. Малко полезна критика :)

WinstonSmith
03-02-2011, 21:29
Естествено, че преувеличавам. Ето как обаче едната крайност прави впечатление, а другата не. :lol:

jghgh
03-02-2011, 21:40
E, аз не дочетох всичко, защото ми дойде твърде надъхано.

Rorschach
03-03-2011, 20:45
Това е някаква игра за параолимпиици. Модераторката, тотално е изчаткала, а по-лошото е, че вместо да си пусне темата в раздел като Кофата или Фън-а, тя нарушава правилата и си пуска шизофрениите тук. :)

Greennight
03-03-2011, 20:50
Не искам да оспорвам дейността на модераторката,но Фън-а не е ли по-подходящ раздел ?

По темата:Как ще обясниш на дете,защо не трябва да бърка в контакта ? 8-)