PDA

View Full Version : Кажете каква мизерия да му направя......:Д



mirkasta
03-02-2011, 07:56
Здравейте!
Има едно момче от моя клас което от доста много време ми лази по нервите и понеже не искам да изляза като велика побойничка (защото хвана ли го ще го спукам от бой) искам да му измисля накаква мизерия. Майка ми предложи кравешки лайна на стола но няма как да му ги сложа.
На един друг му сложих лепило на стола и той седна, но не искам да се повтаря, затова ми трябва нещо друго.
Моля ви дайте ми идея.

ChildOfBodom
03-02-2011, 08:12
докато го няма му нарисувай/напиши на чантата/раницата нещо тъпо xD

Vikito0o
03-02-2011, 11:48
Егатии яката идея е дала майка ти :lol
Залепи му някъде дъфка,но повече да са към 5-6 :lol:

selenium
03-02-2011, 12:37
"Моем ли ти зададем въпроса кък ши ги завлачиш тия лайна до даскало"

. :shock: :shock: :shock:

Ще си ги сложиш в чантата и ще чакаш да излезе ли? И после пред всичките ще ги извадиш с голи ръчички? :razz:

Или ти се гъбаркаш с нас или майка ти те взима за мезе.
А на тоя въпросния му забърши един сочен шамар в подходящия момент и сам ще се насере от неудобство

mirkasta
03-02-2011, 15:46
[quote="selenium"]"Моем ли ти зададем въпроса кък ши ги завлачиш тия лайна до даскало"

Всичко това беше измислено, щях да ги сложа в доста много торби които имат дупки и накрая една здрава и преди да му ги сложа само щях да махна здравата. Но проблема е че седи по- далеч от мен и няма как.

mirkasta
03-02-2011, 15:48
Егатии яката идея е дала майка ти :lol
Залепи му някъде дъфка,но повече да са към 5-6 :lol:

Това не е лоша идея, но проблема е че няма да се впечатли толкова от дъвки. Трябва да е нещо още по-гадно.

amk933
03-02-2011, 15:52
Направи си заглавието по-специфично и го напиши на КИРИЛИЦА като за начало, за да не заключвам темата. ;)

mirkasta
03-02-2011, 15:52
докато го няма му нарисувай/напиши на чантата/раницата нещо тъпо xD

Мерси за идеята, но от това ще почнат обидите, после ще си изпере раницата и хич няма да се сети. А той е толкова надут и всички момичета го харесват (без мен, аз го мразя супер много), така че искам да е нещо за което ще се чуе от всички и има така да му се смеят, ама и аз няма да тъпея. :razz: :D

xVampireBitex
03-02-2011, 16:18
пробвай с чубрица в раницата ама още първия час я сложи за да вуни цял ден ... :-D а съм го правила и беше споучливо


другото което е по ЯКО в час по изобразително налей в една чаша вода и с акварелни бои направи водата черна .. накарай някой да те спъне ( по добре не ужким ) и я излей върху отворкото ...


или ако не ти се занимава изплуй му се едно хубаво в лицето ... :-D

nanalai
03-02-2011, 17:34
Свали му гащите пред целия клас.

valio95
03-02-2011, 19:12
ти пък не искаш да го биеш, не искаш да му сложиш лепило щото са повтаря много си капризна :D :D

selenium
03-02-2011, 21:28
[quote=selenium]"Моем ли ти зададем въпроса кък ши ги завлачиш тия лайна до даскало"

Всичко това беше измислено, щях да ги сложа в доста много торби които имат дупки и накрая една здрава и преди да му ги сложа само щях да махна здравата. Но проблема е че седи по- далеч от мен и няма как.

Не ми ги разправяй тия. Лайното си е лайно, само в торбата няма да влезе нито да излезе.

Chacho
03-02-2011, 22:08
Селениум, моля ти се! Това е дупко-пликовият алгоритъм за пренасяне на лайна. Той няма слаби места!

ImmortalSportFreak
03-02-2011, 22:51
Свали му гащите пред целия клас.
И пред учителката. Бъзик. ;д Но това е добра идея,всички ще му се смеят. 8-) После обаче внимавай да не те набие... :D

iLovePussyJuice
03-02-2011, 23:41
откажи се от майка ти чрез държавен вестник и се надявай да те осинови някой адекватен родител :lol:

никак не сте креативни 8-)

valio95
03-03-2011, 12:24
Селениум, моля ти се! Това е дупко-пликовият алгоритъм за пренасяне на лайна. Той няма слаби места!

:razz: :razz: :razz: :razz:

Cybershot
03-03-2011, 15:06
А защо не използваш конски лайна вместо снежна топка и не го уцелиш без да искаш?

Pa3yMeH
03-03-2011, 16:25
Сложи му миризливка на стола 8-)

TheNewReligion
03-03-2011, 21:52
Наплюй го мощно с дъвка. Шамарът също е добра идея. От личен опит казвам, че действат.
А не знам как не се сети, че след номера с лайната и ти ще смърдиш. ^^

SmilezZz
03-04-2011, 06:31
А какво си мислиш,че ще постигнеш като му направиш "някаква мизерия".. ?? Той ще тръгне да ти го връща,после ти също.. И това ще продължи така доста дълго време..
Няма смисъл да се занимаваш с подобни простотии.. Просто го игнорирай и не му обръщай внимание..

xVampireBitex
03-04-2011, 16:06
когато момиче и момче се дразнят то това значи само едно .. според мен той прави гадни неща с теб само и единствено за да ти привлече вниманието .. представи си когато мразиш някой - ти страниш от него , не го понасяш нали ? но той не страни явно .. единственото наистина разумно нещо което можеш да сториш е да поговориш с негго .. това е !!

diksi
03-05-2011, 01:13
Абе остави момчето на мира бе..ей не се научихте -.-

miminka992
03-05-2011, 17:34
Можеш да си издухаш носа в една кърпичка и след това тази кърпичка да му я сложиш някъде в раницата :grin: :D :D Пробвала съм го и действа ... физиономията на момичето на което му направих номера беше просто...да не ти разправям :lol: :smt043

StolenBliss
03-05-2011, 21:56
Кравешки лайна :lol:

Гледай повечко втори кръг на предаването 'Страх' и си подбери нещо от репертоара, набави си нужните материали и въже. Хващаш го, завързваш го, караш го да праи раотата и му казваш на сичкото отгоре, че няма да му платиш както правят в предаването. Е, готоо
:D